Yapı ve Kredi Bankası Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

01 Şubat 2020 Cumartesi, 09:00
Yapı Kredi Bankası World Card kredi kartı başvurusu 642x320 - Yapı ve Kredi Bankası Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı ve Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

2006 yılında Yapı ve Kredi Bankası ile Koçbank’ın bir araya gelmesi sonucu bankacılık hayatına daha güçlü bir şekilde devam eden Yapı Kredi Bankası binlerce müşterisine profesyonel hizmet sunuyor. Sadece bankacılık işlemlerinde değil sanat ve kültür faaliyetlerinde ve yatırım çalışmalarında da kendini gösteren banka tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik olan hizmetlerine büyük bir hız kazandırıyor. Yapı ve Kredi Bankası kredi kartı başvurusu gibi işlemlerde müşterilerini uzun süre bekletmediği gibi yüksek limitli imkanlarda sunuyor. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde oldukça kazançlı çıkan Yapı Kredi müşterileri pek çok kampanya ile daha uygun fiyatlı ürünlerde alabiliyor. Yapı Kredi Bankası World Card kredi kartı başvurusu yapan kişilerin gelir durumları ve kredi notları kredi kartı onayında önemli kriterler olarak kabul ediliyor.

 

 

Yapı ve Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Yapı ve Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin seçeneklerden birini seçmesi gerekiyor:

 

  • Yapı Kredi web sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu sayfasına tıklayarak burada açılan ‘’Hemen Başvur’’ linki ile kredi kartı başvurusu yapılabilir.
  • Bankanın kendi müşterileri yine Yapı Kredi internet sitesi üzerinden kendi sayfalarına giriş yaparak internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilir.
  • Yapı Kredi Bankası World Card kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın şubelerine gidilebilir.
  • Mobil bankacılık üzerinden ‘’Yapı Kredi Mobil’’ ya da ‘’World Mobil’’ uygulamaları indirilerek kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.
  • World Card başvurusu için SMS ile WORLD yazıp, boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazarak 4421’e gönderilebilir ve başvuru yapılabilir.

 

 

 

 

 

 

Yapı ve Kredi Bankası Worldcard Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

Yapı ve Kredi Bankası World Card kredi kartı başvurusu onaylanması halinde banka tarafından hazırlanan kredi kartı kullanıcılara ulaştırılacaktır. World Card sanal alışverişlerde, anlaşmalı iş yerlerinde ve pek çok mağazada alışveriş yapma ve taksitlendirme imkanı sunmaktadır. Ayrıca alışverişlerden elde edilen puanları yeniden alışverişlerde kullanma ayrıcalığı da World Card’da vardır.

Fatura ödemeleri, para transferi, temassız kart özelliğinin kullanılması gibi avantajların yanı sıra nakit avans ve taksitli nakit avans seçeneği de bulunmaktadır. Yapı ve Kredi Bankası kredi kartı başvurusu sonrası taksitsiz alışveriş yapılsa dahi daha sonra taksitlendirme gibi hizmetlerde banka tarafından sunulmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri Yatırımını borsa…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz