Vakıfbank Dijitale Özel Mevduat Kampanyası

25 Haziran 2021 Cuma, 22:22
vakifbank dijital mevduat kampanyasi 642x320 - Vakıfbank Dijitale Özel Mevduat Kampanyası

Dijital Müşteri Özel Avantajlı Mevduat Kampanyası

Mobil bankacılık uygulamasının kullanımına katkı sağlamak adına düzenlenen Vakıfbank dijital kanallara özel mevduat kampanyası faiz avantajına sahiptir. Bankaya ait mobil uygulamayı kullanarak müşteri olan kişilere %19,25 oranında mevduat faizi verilir. Uygulamaya alternatif olarak bankaya ait internet bankacılığı da kullanılabilir.

 

İlgili müşterilere özel olarak üç ay boyunca kampanya faiz oranından yararlanmak mümkündür. Bunun için başvuruların 01.05.2001 tarihinden sonra yapılmış olması gerekir. Başvuru için gerekli olan mobil uygulama akıllı telefonun türüne göre App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

 

 Açılan müşteri hesabından istisnai durumlar hariç olmak üzere para çekilebilir ya da hesap kapatılabilir. Eğer böyle bir durum olursa uygulanacak faiz oranı vadesiz hesaplar için geçerli olan faiz oranı ile aynı olacaktır. Güncel faiz oranları piyasa ve banka koşullarına bağlı olarak farklılık gösterir.

 

 

Vakıfbank Dijitale Özel Mevduat Kampanyasına Katılım

 

 

Mobil bankacılık üzerinden dijitale özel mevduat kampanyasına katılım için uygulama indirildikten sonra sırasıyla hesaplar, vadeli, hesap aç ve avantajlı hesap menülerine girilerek işlem yapılır.

 

İnternet bankacılığı üzerinden başvuru için ise sırasıyla hesaplarım, vadeli hesaplarım, vadeli hesap açma ve avantajlı vadeli hesap açma menülerinden kampanyaya katılım mümkündür. Bu sayfalarda geçerli olan kampanya faiz oranları ile ilgili de bilgi mevcuttur. İsteyen kullanıcılar hesap açma işlemlerini Vakıfbank şubelerinden de gerçekleştirebilirler. Bankanın şube ağı haritası resmi internet sitesinde yer almaktadır.

 

 

Vakıfbank Dijitale Özel Mevduat Kampanyası Detayları Ve Faiz Oranları

 

 

Vakıfbank tarafından düzenlenen avantajlı mevduat kampanyası faiz oranları Türk Lirası, USD ve EUR cinsinden yapılan yatırımlar için farklılık gösterir. TL cinsinden olan yatırımlarda en düşük bakiye 25.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutarda vade sayısı 32 ile 44 gün arasındaysa faiz oranı %19,00 iken vade günü 45 ile 105 arasındaysa %18,40 olacaktır. Bakiye tutarı arttıkça faiz oranlarında da artış görülecektir.

 

USD ve EUR cinsinden yapılacak yatırımlarda ise bakiye 5000 ile 5.000.000, vade günü ise 32 ile 370 gün arasında olmalıdır. Uygulanacak faiz oranı ise USD için %2,00 ve EUR için %1,00 olarak belirlenir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Faiz Nedir? Neden Düşmüyor? Niye Bu Kadar Önemli?…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz