Vadeli Hesaba En Yüksek Faiz Oranı Veren Bankalar

22 Mart 2019 Cuma, 20:04
Vadeli Hesaba En Yüksek Faiz Oranı Veren Bankalar 642x320 - Vadeli Hesaba En Yüksek Faiz Oranı Veren Bankalar

En Yüksek Mevduat Faiz Oranı Veren 10 Banka

Bankaya para yatıran kişiler öncelikli olarak bankanın verdiği faiz oranlarını araştırır. Bu durumda vadeli hesap açtırmak isteyen müşteriler hangi banka yüksek faiz oranı veriyorsa o bankaya vadeli hesap açtırma talebinde bulunur. Vadeli olarak bankaya hesap açtıran kişiler en az otuz iki günlük bir süre vadeli hesap açtırabilir. Bunun dışında altmış dört günlük, altı aylık ya da senelik olarak paralarını vadeli olarak bankaya yatıran müşteriler bankaların faiz oranlarından yararlanabilir. Peki, vadeli hesaba en yüksek faiz veren banka 2019 yılı için hangileridir?

 

Vadeli Hesaba En Yüksek Faiz Veren Banka 2019

 

En Yüksek Mevduat Faiz Oranı Veren 10 Banka - Vadeli Hesaba En Yüksek Faiz Oranı Veren Bankalar

Fakat bankaya parasını vadeli olarak yatıran müşteriler vade günü gelmeden hesaplarına para yatırma ya da para çekme talebinde bulunmaları halinde bankanın vereceği faiz oranından yararlanma hakkını kaybetmiş olur. Yazının yazıldığı tarih itibariyle en yüksek vadeli hesap faiz oranı veren bankalar arasında; Ing Bank, Fibabanka, Burgan Bank, En Para, CepteTEB, Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, OdeaBank gibi bankalar yer alıyor. Vadeli hesaba en yüksek faiz veren banka arasında bulunan ING Bank vadeli hesapları hakkında sizlere bilgiler sunacağız.

 

ING Bank E-Turuncu Ekstra Hesap

ING Bank E Turuncu Hesap - Vadeli Hesaba En Yüksek Faiz Oranı Veren Bankalar

ING Bank vadeli hesap müşterilerine E-Turuncu ekstra hesap imkanı yüksek oranda faiz veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Örneğin; ING Bank müşterisi olan bir kişi 10.000 TL civarında parası olan bir müşteri otuz günlük vadeli hesap açtırması halinde faiz oranları değişmekle birlikte %20’nin üzerinde faiz oranı kazanabilir. Ortalama olarak otuz iki gün vadeli hesapta bekleyen 10.000 TL’ye ING Bank’ın 160 TL seviyesinde faiz koyacaktır.

 

ING Bank E-Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

 

ING Bank müşterilerine bankalar içerisinde en yüksek vadeli hesap faiz oranı olduğu için birçok kişi parasını bu bankaya yatırmak istiyor. Fazla miktarda parası olan, yatırım yapmak isteyen, düğün hazırlığı yapan kişiler de ING Bank’ı tercih ediyor. Parasını ING Bank’a yatırarak yüksek vadeli hesap faiz oranından yararlanmak için size en yakın ING Bank şubesine giderek vadeli hesap açtırma talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

 

Ayrıca ING Bank’a vadeli olarak paralarını yatıran banka müşterilerinin anaparalarının herhangi bir şekilde değer kaybetmesi söz konusu değildir. ING Bank müşterileri gönül rahatlığı ile paralarını yatırabilir ve uygun faiz oranlarından yararlanabilir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada En Az Komisyon Alan Bankalar Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz