Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

15 Ekim 2019 Salı, 22:24
Bankaların yazarkasa pos kampanyaları neler 642x320 - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

Yazarkasa POS Veren Bankalar

Bir satış noktası terminali ( POS cihazı ), perakende satış yerlerinde kart ödemelerini işlemek için kullanılan elektronik bir cihazdır. Gelişen teknoloji ile günümüz ticari hayatının olmazsa olmazı POS cihazları banka ile müşteri arasındaki bağı kurar ve satıcıya güvenli alışveriş için ışık olur.

 

En iyi yazar kasa POS cihazı genellikle aşağıdakileri yapmak için kullanılır:

 

 • Bir müşterinin kredi kartı veya bankamatik kartındaki bilgileri okur;

 

 • Bir müşterinin banka hesabındaki fonların yeterli olup olmadığını kontrol eder;

 

 • Fonları müşterinin hesabından satıcının hesabına aktarır;

 

 • İşlemi kaydeder ve makbuz basar.

 

Yazarkasa POS cihazları, perakende satış yerlerinin yazarkasalarının doğrudan kart ödemelerini kabul etmelerini sağlayan, yazarkasa pos kampanyaları kapsamında yazılım ve donanım kombinasyonudur. POS cihazı kurmanın maliyeti, işletmenin büyüklüğüne ve tedarikçinin şartlarına göre değişir. Küçük tüccarların cihaz için kira ödemeleri ve işlem başına ek ücret ödemeleri gerekebilir. Ancak bankaların yazarkasa pos kampanyaları gibi fırsatları değerlendirerek daha az ücret ödeyebilirler.

 

 

POS – Yazarkasa POS Cihazı Nedir?

 

 

yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğu - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

Mobil yazarkasa pos cihazı, malların veya hizmetlerin satın alındığı fiziki yeri ve elektronik kasalar veya manyetik kart okuyucular, optik ve barkod tarayıcılar veya bunların bir kombinasyonu gibi diğer elektronik cihazlar aracılığıyla işlem verilerinin yapıldığı cihazı belirtir.

 

Erken dönem elektronik yazarkasalar (ECR) özel yazılım ve sınırlı işlevlere sahip ilk POS cihazlarıydı. 1973 yılında IBM iki POS aygıtına sahip olduğunu duyurdu: POS kaydı için mağaza kontrolörleri olan IBM 3650 ve 3660 Mağaza Sistemleri. Bu, müşteri / sunucu teknolojisi, eşler arası iletişim, yerel alan ağı, eşzamanlı yedekleme ve uzaktan başlatma gibi birkaç teknolojinin ilk ticari kullanımını temsil ediyordu.

 

Günümüzde en iyi yazar kasa POS yazılımı, Internet bağlantınız olduğu sürece birçok bilgisayar veya cihaz üzerinde çalışabilir. Perakendeciler POS cihazlarının baskın kullanıcıları olsa da, restoran işletmeleri ve şirket ofisleri ve otel işletmeleri birçok yenilikçi özelleştirilmiş POS cihazı ve çevre birimleri de kullanmaktadır. Modern POS yazılımı yazarkasa pos kampanyaları dışında kullanım kolaylığı, hızlı işlem, uzaktan desteklenebilirlik, güvenilirlik, düşük pos cihazı ücretleri ve zengin işlevsellik sunmaktadır.

 

 

Yazarkasa POS Cihazı Niye Zorunludur?

 

mobil yazarkasa pos - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

İşletmelerin ürün fiyatlandırma, stok takibi, envanter yenileme gibi işlemleri daha hızlı ve doğru yapabilmesi için yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğu bulunmaktadır. Ancak bu zorunluluk tüm firma ya da işletmeleri kapsamamaktadır. Özellikle market, bakkal, bayii gibi perakende ticaret ile uğraşan işletmeler yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğu bulunan yerler arasında yer almaktadır.

 

Bu işletmelerin eski tip yazar kasalarını en kısa sürede yeni nesil bir POS cihazı ile değiştirmeleri gerekmektedir. Diğer işletmeler ve toptan ticaretle uğraşanlar için POS sistemine geçiş şu an için zorunlu olmayıp, ilerleyen dönemlerde aşamalı bir geçiş olması düşünülmektedir. Yeni bir işe başlayan işletmeler kurulduktan sonraki ilk 60 gün içinde POS’a geçiş yapmalıdır. Yapmadıkları takdirde durumun tespiti halinde ceza kesilmektedir.

 

 

Yazarkasa POS Avantajları

 

en uygun pos cihazı hangi bankanın - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

Özellikle geleneksel yazar kasalara kıyasla, işletmeniz için bankaların yazarkasa pos kampanyaları birçok avantaj içerir. İşletmeniz hala bir Elektronik Yazar Kasa (ECR) ve bir kredi kartı terminali kullanıyorsa, bir noktada muhtemelen tam bir POS sistemine geçmeyi düşünmüşsünüzdür. Ancak, geçmişte tereddüt etmişseniz, geçiş işlemi şimdiden daha iyi bir zaman yoktur. POS sistemlerinin kullanımı her zamankinden daha kolay ve yazar kasa pos fiyatları daha uygun maliyetlidir. POS sistemiyle, yalnızca kasada değil, işletmenizin her alanında fayda görebilirsiniz.

 

Verimliliği Arttırmak

 

Kasiyerleriniz nasıl çalıştıklarını destekleyecek doğru araçlara sahip olduğunda, operasyonunuz daha verimli bir şekilde gerçekleşecektir.

 

Kullanım Kolaylığı

 

Bugün, her şey dijital ve dokunmatik ekranlardan oluşmaktadır. Sezgisel bir arayüz ile mobil yazarkasa pos yazılımı ile çalışanların öğrenmesi kolaydır, bu da eğitim süresini kısaltır ve genel olarak daha verimli olmalarına yardımcı olur.

 

Genişletilmiş Ödeme Yetenekleri

 

Bankaların yazarkasa pos kampanyaları avantajları arasında çipli kartları, temassız ödemeler (NFC) ve Apple Pay, Android Pay ve Samsung Pay gibi mobil cüzdan ödemeleri de dahil olmak üzere çeşitli ödeme türlerini kolayca kabul etme olanağı bulunur. Müşterilerinizin farklı ödeme türlerini kullanmalarını sağlayarak, müşteri memnuniyetinin yanı sıra geliri de artırabilirsiniz.

 

Büyük Doğruluk

 

Kullanımı kolay dokunmatik ekranlı bir yazarkasa pos kampanyaları sistemi, satış ortaklarınız ve kasiyerlerin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri parmaklarınızın ucuna getirir. Yazar kasa ile yaptığınız gibi ürün ve fiyatları manuel olarak girmenizi engeller. Satış noktası teknolojisi, tüm işleminiz boyunca gerçek zamanlı verilerle doğruluğu artırır.

 

Envanter Yönetimi

 

Yazar kasadan farklı olarak, en iyi yazar kasa pos teknolojisi, gelişmiş envanter yönetimi yeteneklerini içerir. Bir ürünün eldeki miktarını takip etmekten, yeniden sipariş verme matrisini ayarlamaya kadar, POS yazılımı size her hafta envanter yönetiminden saatlerce verim kazandırır.

 

Çalışan Yönetimi

 

Bankaların yazarkasa pos kampanyaları dahilinde yazılımınız programlara harcadığınız zamanı ve uygulama zamanını en aza indirir. Modern POS sistemleri, zaman saati fonksiyonelliğini içerir, böylece çalışanlarınız POS terminalinde giriş ve çıkış yapabilirler. Satış noktası avantajları, çalışan kimliğinin saat girişleri ve sisteminize erişim için doğrulandığından emin olmak için erişim kontrolü önlemleri sağlar.

 

Raporlama

 

Yazar kasa pos fiyatları son derece düşük olup sistemlerin satışları, karları ve satılan malların maliyeti gibi harcamaları yakından takip etmenizi sağlayan raporlama özellikleri vardır. POS raporları size gerçek zamanlı veri sağlar ve okunması kolay bilgilerle biçimlendirilir. Bulut POS raporlaması ile, evdeyken veya seyahat ederken bile raporlara erişebilirsiniz.

 

 

pos cihazı nasıl alınır - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

 

Basitleştirilmiş Muhasebe

 

Bir en iyi yazar kasa pos sistemi muhasebe sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Eski moda yazar kasalar muhasebecileri yüzlerce makbuz üzerinden işlem yapmaya zorlar, ancak bir POS sistemiyle raporları yazdırabilir ve birçok durumda doğrudan muhasebe yazılımınızla veri alabilirsiniz.

 

Ayrıntılı Makbuzlar

 

POS sistemleri, müşterilerinize tarih ve satış miktarını içeren bir kağıt faturası yerine daha ayrıntılı makbuzlar sağlar. POS cihazı ücretleri uygun olup, sistem ürün açıklaması, fiyat ve satış veya kupondan tasarruf dahil olmak üzere çok daha fazla bilgi sağlamak için envanter verilerini kullanır.

 

Daha Hızlı Hizmet

 

Uzun kuyruklarda beklemeyi sever misiniz? Kimse bundan hoşlanmaz. Aslında, ödeme sırası çok uzunsa, müşteriler sinirlenecek ve satın almayı amaçladıkları ürünleri geri yerine koyacaktır. POS çözümü, özellikle ürünleri bir barkod tarayıcı kullanıyorsanız, yazar kasalara kıyasla daha hızlı bir ödeme işlemi sağlar.

 

POS çözümleri, üretkenliği artırırken iş yapma maliyetini düşürebilir ve sonuç olarak kârınızı artırabilir. Bir ECR kullanırken yazarkasa pos kampanyalarından yararlanmaya karar vermeniz , günlük işlemlerde pos komisyon oranları da dahil harcanan zaman içinde hızlı bir yatırım getirisine neden olacaktır.

 

 

Kimler Yazarkasa POS Kullanabilir?

 

en iyi yazar kasa pos - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

Yazarkasa pos kullanma zorunluluğu bulunan kişi ve işletmeler dışında isteyen herkes bankaların pos cihazı komisyon oranları değerlendirmesi sonucunda uygun bir cihaz ve sisteme geçiş yapabilir. Özellikle küçük ticari işletmeler ile satışın ve stok sirkülasyonun fazla olduğu yerlerde bu sistemler son derece avantajlıdır.

 

Ayrıca cafe ve restoran gibi yerlerde de hızlı sipariş alınması, müşterinin sipariş takibinin doğru yapılması gerekir. Dahası sipariş teslimi, ödeme alınması ve ürünlerin hazırlanması için gereken mal ve maddelerin stoklarının takip edilmesi de kritiktir. Bunun için pos cihazı ücretleri düşünülmeden bir sistem kurulması işletme yararına olacaktır.

 

 

Yazarkasa POS Markaları Ve Çeşitleri

 

hangi bankanın pos cihazı daha avantajlı - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

Piyasada bulunan çok sayıda POS cihazı markası, birçok farklı özellik ve yazar kasa pos fiyatları sunarak yapabileceğiniz seçim sayısını artırmaktadır. Markaların ve ürettikleri ürünlerin özelliklerini bilmek, seçim yapma sürecinizi kolaylaştırır.

 

Yeni Nesil Yazar Kasa Digi Pico

 • 1GHz 32 bit ARM İşlemci
 • 512 MB DDR3 RAM
 • 8 GB Flash Desteği
 • 23 Tuş / Dokunmatik Ekran Klavye
 • Hızlı Satış ve Restoran Arayüzü
 • Temassız Kasiyer Kartı
 • Barkod Okuyucu
 • 20 Yıl Mali Hafıza

 

Yeni Nesil Yazar Kasa Digi Payport

 • 400 MHz 32 bit ARM İşlemci
 • Flash Desteği
 • 39 Tuş / Dokunmatik Ekran Klavye
 • Günlük Rapor
 • Fatura Tahsilatı

 

İngenico Marka Yeni Nesil Yazar Kasalar

 • 4×4 Tuş Takımı Ve Dokunmatik Ekran Üzerinde Sanal Klavye
 • 24 Alfanümerik Karakter
 • 10yıl Mali Hafıza
 • Harici 12v 2,5 A Adaptör Güç Kaynağı İle Kablosuz Kullanım

 

Beko Marka Yeni Nesil Yazar Kasalar

 • Kablosuz Kullanım
 • Hafif
 • Ürünle Beraber Sunulan GSM Kartı
 • Gelir İdaresi Başkanlığı’na Otomatik Rapor Gönderme

 

Olivetti Marka Yeni Nesil Yazar Kasalar

 • 1 Ghz Cortex A8 32 Bit RISC İşlemci
 • 5 Satır, 32 Karakter Operatör Ekranı
 • 1 Satır, 8 Karakter Müşteri Ekranı
 • Günlük Raporlama
 • 10 Yıl Mali Hafıza

 

Vera Marka Yeni Nesil Yazar Kasalar

 • İlk EFT Pos Özellikli Mobil Yazar Kasa
 • Temassız Kart Özellikli
 • 8 Ayrı KDV Oranı Atama
 • Termal Yazıcı

 

POS cihazınızla hangi ürünleri satacağınıza bağlı olarak, bazı özellikler ve kişiselleştirme, sipariş işlemede daha verimli olmanıza yardımcı olabilir. Bazı sistemler bu özel ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilirken, temel kurulum neredeyse her zaman aynı kalır.

 

Neden Yazar Kasa POS ?

 

Kıyafet: Konfeksiyon satıcıları, ürünlerinin her birinin markayı temsil eden bir ana sisteme ihtiyaç duyabileceğini fark edeceklerdir. Ayrıca, ana sisteme içindeki her bir ürünü tanımlayan birden fazla alt sisteme ihtiyaçları var. Dijital kataloğa böyle ürünler yüklemeniz gerekir.

 

Elektronik ürünler: Bu ürünler yalnızca modeli tanımlamak ve yapmak için değil, aynı zamanda mağaza içindeki belirli bir öğeyi tanımlamak için seri numaralara ihtiyaç duyar. Seri numaraları POS yazılımına yüklenir ve madde tarandığında tanımlanır.

 

Paketlenmiş ürünler ve marketler: Bu kategorilerin hem ölçü birimi hem de son kullanma tarihi gerekir. Son kullanım tarihine hızlı yaklaşan ürünleri belirlemek ve bunları indirimli olarak satmak için son kullanma tarihleri verisiniz kullanırsınız. En iyi yazar kasa pos hangi fiyata hangi ürün miktarını faturalandırmanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olur.

 

Restoran: Rezervasyonları yönetmek, siparişleri işlemek ve geri bildirim almak için tek bir ekrana sahip yazarkasa pos kampanyaları yemek deneyimini daha iyi hale getirir.

 

Takı: Mağazalarda, yüksek değerli ürünler satan bir POS yazılımı yanlış / çift faturalandırma için uyarıları artırabilir. Ayrıca sık stok denetimi için hatırlatmalar gönderebilir.

 

 

Yazarkasa POS Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

bankaların yazarkasa pos kampanyaları - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

Ticari başarınız için doğru pos komisyon oranları elde etmek çok önemlidir. POS sisteminiz, işinizin merkezi bileşenidir ve müşterilerin aldıkları için ödeme yapma yöntemlerinden çok daha fazlasıdır. Mükemmel bir POS sistemi, önemli ticari işlemleri birleştirmek ve basitleştirmenin yanı sıra, kullanabileceğiniz sürekli veri akışını sağlamak için bilinçli iş kararları verebilir. Kaliteli bir POS sisteminin özelliklerinden bazıları şunlardır:

 

 • Envanter yönetimi
 • Muhasebe
 • Çalışan yönetimi
 • Müşteri yönetimi
 • Satış raporlama

 

Ancak, birçok farklı POS sistemi bulunduğu için, işletmeniz için hangisinin doğru cihaz olduğuna karar vermeniz önemlidir. İlk POS sisteminizi arıyorsanız veya yeni ve gelişmiş bir sisteme geçmek istiyorsanız, mükemmel bir çözüm bulmak için POS seçerken göz önünde bulundurmanız gereken şeyleri bilmelisiniz:

 

 

Kurulum Maliyeti ve Donanımınızla Uyumluluk

 

Mükemmel bir pos cihazı ücretleri işletme aşamasında nispeten düşük olsa da, oluşturulacak başlangıç ​​maliyetleri beklediğinizden daha fazla olabilir. Yalnızca yazılıma yatırım yapmakla kalmaz, aynı zamanda seçtiğiniz POS mevcut donanımınızla uyumlu değilse, yeni barkod tarayıcılarına ve daha fazlasına önemli miktarda yatırım yapmanız gerekebilir.

 

 

Hangi Özelliklere İhtiyacınız Var?

 

POS sistemleri kafe ve salonlardan spor salonlarına ve perakende mağazalara kadar birçok farklı işletmede kullanılabilir. Bir satıcı olarak, işletmenizin ihtiyaç duyduğu özellikler POS gerektirebilecek diğer birçok satıcıdan biraz farklı olabilir. Bu nedenle, işinizi zorlu bir başarıya dönüştürmek için seçtiğiniz sistemin doğru özelliklere sahip olduğundan emin olmanız gerekir.

 

 

Bulut Tabanlı Bir POS Sistemi İsteyip İstemediğinize Karar Verin

 

Artan sayıda işletme hangi bankanın pos cihazı daha avantajlı ise bulut tabanlı POS sistemlerine geçiyor. Tamamı fiziksel konumunuzdaki veya şirketinize ait başka bir yerde bulunan sunuculara dayanan geleneksel POS yazılımının aksine, bulut tabanlı yazılım tüm verilerinizi bulutta depolar.

 

 

Seçtiğiniz POS’un Kullanılabilirliği

 

Hiçbir işletme, kullanımı mümkün olmayan bir sisteme yüksek pos cihazı ücretleri için yatırım yapamaz, bu nedenle kullanımı kolay olanı seçmeniz şarttır. Bu, özellikle hızlı tempolu ortamlarda veya normalden daha yüksek ciroya sahip mağazalarda önemlidir.

 

 

Basit Eğitim Prosedürleri

 

Kullanıcı dostu ve çok sayıda eğitim kaynağı sunan bir perakende satış için en uygun pos cihazı hangi bankanın ise onu seçerek, eğitim sürecini kolaylaştırabilir ve yeni personelinize zaman kaybetmeden hızlı eğitim verebilirsiniz.

 

 

Ticari Büyümeyi Desteklemek

 

Şimdilik konumunuzdan memnun olsanız da, işinizin ne kadar iyi veya ne kadar hızlı büyüyebileceğini bilemezsiniz. Maalesef, bazı POS sistemleri, kullanılabilecek çıkış ve kayıt sayısını sınırlar; bu da, genişlemenizi gerçekleştirebilecek yepyeni bir yazar kasa pos fiyatları için kayda değer miktarda yatırım yapmadan önce, işletmenizin ne kadar büyüyebileceğinin bir sınırı olduğu anlamına gelir.

 

 

yazar kasa pos fiyatları - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

 

Stok Takibi

 

Geleneksel envanter kontrolü karmaşık ve zaman alıcı bir süreç olabilir, ancak neyse ki pos cihazı nasıl alınır sorusu neticesinde çoğu POS sistemi stoklarınızı yönetmeyi çok daha basit bir iş haline getirebilir. Bu, özellikle günlük operasyonunuz için mevcut stoklar, gelen stoklar ve diğer perakende yerlerdeki stoklara ihtiyaç duyulduğundan çok sayıda şubeniz veya deponuz varsa önemlidir. Ancak iyi bir POS, envanterinizi takip etmekten daha fazlasını yapar. Artık birçok cihaz, satın alma siparişi yaratma, yeniden stok hatırlatma ve konumlar arasında stok transferi gibi seçenekler sunuyor.

 

 

Üçüncü Parti Yazılımlarla Entegrasyon

 

Kaliteli pos komisyon oranları sistemiyle birlikte gelen yazılım size çok sayıda harika ve faydalı özellik sunsa da, işlemlerinizi daha da kolaylaştırabileceği için üçüncü taraf yazılımlarla bütünleşmesini de düşünmelisiniz.

 

 

Raporlama

 

İşinizin başarılı olması için mümkün olduğunca sistemi iyi anlamanız gerekir. Bu, doğru kararları vermenizi sağlayacak verilere erişme anlamına gelir. Büyük veri, bir terim kelimesi olabilir, ancak perakendecilerin sonuç almasına yardımcı olduğuna şüphe yoktur. Seçtiğiniz yazar kasa pos fiyatları dahilinde sistemi sunabileceği daha fazla raporlama seçeneği sayesinde, işletmeniz hakkında tam bir bilgiye sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz belirli bilgileri almak için daha derinlemesine inceleyebilirsiniz.

 

 

Müşteri Desteği

 

Bir POS sistemi seçtiğinizde, yalnızca bir yazılım satın almazsınız, ayrıca işinizin uzun vadeli başarısını destekleyebilecek bir sağlayıcıyla da ilişki kurarsınız. Bankaların yazarkasa pos kampanyaları ile sunabileceği en önemli hizmetlerden biri mükemmel müşteri desteğidir.

 

 

Yazar Kasa POS Cihazları Özellik Karşılaştırma

 

yazar kasa pos cihazları karşılaştırma 1024x121 - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

Bankaların Yazarkasa POS Kampanyaları

 

bankaların pos cihazı komisyon oranları - Ücretsiz Yazar Kasa POS Veren 6 Bankanın POS Cihazı Kampanyaları

 

Bankalar uygun pos komisyon oranları ile yararlanmak isteyen esnaflara POS cihazlarını ücretsiz olarak sunmaktadır. Tüm bankaların pos cihazı komisyon oranları verdikleri POS cihazına ve sizin cironuza göre değişiklik göstermektedir. Kampanyalar aracılığıyla ücretsiz POS cihazı sunan bankalar:

 

Garanti Bankası BBVA

 

Üye işyerleri Garanti Bankası tarafından sunulan ücretsiz POS kampanyasından yararlanabilir. POS cihazı nasıl alınır diye merak ediyorsanız başvuruyu internet üzerinden Üye İşyeri Başvurusu ya da CepPOS başvurusu olarak yapabilirsiniz.

 

Denizbank

 

Denizbank’a POS cihazı başvurusunda bulunan işyerlerinden herhangi bir komisyon ya da ücret alınmamaktadır. Yalnızca, işletme Bonus İşyeri Özelliği’nden yararlanmak istiyorsa, cirosuna bağlı olarak aylık bir ödeme yapması gerekir.

 

Halkbank

 

Halkbank’ın uygun POS modelleri, küçük işletmelere özel Ekonomik POS cihazı geliştirmiştir. Bu cihazda sabit aylık aidat ile üye işyerlerine özel ödül – puan avantajlarından yararlanılabilir. Sahip olabileceğiniz en uygun pos cihazı hangi bankanın merak ediyorsanız, telefonla arayarak Halkbank’tan detaylı bilgi almanız mümkündür.

 

Vakıfbank

 

Vakıfbank, kendi üye işyerlerine POS cihazlarını ücretsiz olarak vermektedir. Sadece cihazların aylık paketlerinin 25 ila 100 TL arasında bir ücreti bulunmaktadır. Bu ücret işletmelerin cirosuna göre belirlenmektedir. Sunduğu avantajlar ile Vakıfbank hangi bankanın pos cihazı daha avantajlı sorusuna cevap olarak verilebilir.

 

TEB

 

TEB sabit pos komisyon oranları sunarak esnafların ücretsiz POS’a sahip olmasını hedeflemektedir. Verilen POS cihazları Vera, Profilo, Arçelik & Beko, Ingenico ya da Hugin olup, aylık cirosu en az 1500 TL olan işletmeler 36 ay kullanım vaadi ile cihaza ücretsiz sahip olabilir.

 

Akbank

 

Akbank’ta üye işletmeler kurulum ya da cihaz ücreti ödemeden aylık 75 – 620 TL arasında değişen paketlerle kendi EkoPOS cihazlarına sahip olabilirler. Kampanyadan aylık ciro üst limiti 2500 ile 30000 TL arasında olan işletmeler yararlanabilir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri Yatırımını borsa…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz