Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

16 Ocak 2019 Çarşamba, 20:55
cretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar 642x320 - Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Ücretsiz Yazar Kasa POS Markaları

Teknolojinin hızlı gelişim göstermesi alışverişleri daha kolayca hale getirmektedir. Esnafların işini kolaylaştırmak için yazar kasalara pos cihazları getirilmiştir. Bu özellik sayesinde tek bir yazar kasa içinde farklı bankaların kodları bulunmakta ve mobil yazar kasalar üzerinden alışveriş tamamlanmaktadır. Bununla beraber yazar kasa pos cihazlarının ücretleri esnafların canını sıkmaktadır. Peki, ücretsiz yazar kasa pos cihazı veren bankalar var mıdır, yazar kasa pos fiyatları nelerdir? Bu yazımız çerisinde sizlere ücretsiz yazar kasa pos cihazı veren bankalardan bahsedeceğiz.

 

Yazar Kasa Pos Cihazı Kullanmak Zorunlu Mudur?

 

yazar kasa POS cihazları fiyatları - Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Yeni tasarım yazar kasa pos cihazları esnaflarımız tarafından en yaygın şekilde kullanılan cihazlardan bir tanesidir. 2016 yılından sonra vergi mükellefi olan esnaflar için zorunlu halde bulunmaktadır. Bu güncelleme ile beraber esnafımız bu masrafın altına girmektedir. Bu yeni nesil sistemin farklı özellikleri yer almaktadır. Çalışmakta olduğunuz iş durumuna göre güncellenen bu cihazlar günlük iş hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

 

Ücretsiz POS Cihazı Veren Bankalar Ve Şartları Nedir?

 

Yazar kasa pos makinelerini almak için bazı şartları karşılamanız gerekir. İstenilen şartlar ise;

 

  • Maliye bakanlığı onaylı yeni nesil pos makinesi izin belgesi

 

  • Banka başvuru belgesi

 

  • Cihaz elde edildikten 90 gün sonraki dönem içinde izin alınması

 

  • Ürünü aldıktan sonra bankalara giderek uygulama eklettirme

 

Bu şartları yerine getirmeniz durumunda yazar kasa pos cihazı alabilirsiniz. Ücretsiz pos cihazı veren bankalar belirli kampanyalar ile pos cihazını sizlere ulaştırmaktadır. Aylık ciro hedefinize göre ücretsiz yazar kasa POS fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Bununla beraber, Ziraat Bankası, İş Bankası gibi bazı bankalar yazarkasa ÖKC POS cihazı alımlarında indirimli kampanyalar düzenleyebilmektedir. Ancak bankalar yazar kasalar için ekstra ücret almaktadır. Bu bankalar ise;

  Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

 

  • Vakıfbank
  • TEB Bankası
  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • Halk Bankası
  • Yapı Kredi Bankası

 

Üst tarafta yer alan üç banka ücretsiz yazar kasa pos cihazı vermektedir. Bu bankalar Bonus ve World özelliklerini de bulundurmaktadır. Bankaların sunduğu ücretsiz uygulama sadece pos cihazlarından oluşmaktadır. Yeni nesil yazar kasa almak isterseniz sizlerden ücret istemektedir. Bu cihazı bankalar dışında da kullanabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Senetle Araba Almanın Yolları Zaman geçtikçe araç alımı…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz