Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

11 Ekim 2019 Cuma, 18:37
faizsiz ve kredisiz ev alma yolları 642x320 - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Banka faizlerinin yüksek olmasından dolayı ortaya çıkan faizsiz ve kredisiz ev alma imkanı sağlayan, faizsiz ev kredi vererek ağır faiz yükünü ortadan kaldıran firmalar son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bu firmaların sayısı artmadan önce faiz ödememek için birikimlerini faize yatırarak değerlendiren yatırımcılar bu firmaların sunduğu avantajlar ile birlikte faizsiz ev alma sistemi içine dahil olmayı daha avantajlı olarak görmektedirler. Bir nevi kira öder gibi ev alma yöntemi olan ve çok minimal masraflar ile ev sahibi olma imkanı sağlayan faizsiz ve kredisiz ev alma yolları ile paramı faize mi yatırsam yoksa ev mi alsam diye düşünenlerin fikirlerini ev alma yönünde değiştirmiştir.

 

 

faizsiz ev alma şirketleri - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Faiz oranlarının yüksek olduğu dönemlerde faiz ile ev satın almak ağır bir faiz yükü oluşturacağı için eve yatırım yapmak çok mantıklı değildir. Ancak faizsiz ev alma yöntemleri ile ev sahibi olmak faiz ödemeyeceğiniz için mantıklı ve getirisi yüksek bir yatırım olacaktır.

 

Faizsiz ve kredisiz ev alma yolları bankaların vermiş olduğu faizler ve dosya masrafları gibi masraflardan kurtulmanızı sağlayan, ekstra masraflar nedeni ile kayıp oranınızın artmasını önleyerek sizlere avantaj sağlayan yöntemlerdir. Tamamen yasal çerçeve içinde hareket etmenizi sağlayan bu yöntemler ile daha az ödeme yaparak ev sahibi olabiliyorsunuz. Bankaların ve finans kuruluşlarının teminat mektupları karşılığında ödeme yaptığınız içinde her hangi bir risk olmadan ev sahibi olabiliyorsunuz. Bugüne kadar olumsuz veya parasını teslim alamayan kimse olmadığı içinde olumsuz referans oluşturmayan bu sistemleri kullanabiliyorsunuz.

 

 

Türkiye Konut Fiyatları İncelemesi

 

 

faizsiz ev alma yöntemleri - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Konut satın almak isteyenler için faiz gibi bir dezavantaj oluşturan konut fiyatları faizsiz ev kredisi almanın önemini artırmaktadır. Konut fiyatlarının 10 yıllık incelemesini yaptığınızda toplamda yüzde 83 oranında bir artış gerçekleştiğini görebilirsiniz. Konut fiyatlarının en yüksek olduğu ve artışın en fazla gerçekleştiği il İstanbul olarak tespit edilmiştir. İstanbul, İzmir ve Eskişehir takip etmektedir. Ev fiyatlarının çok yüksek olması faizsiz ve kredisiz ev alma yolları ev almak isteyenler için banka kredisine alternatif bir yöntem haline gelmiştir. Konut fiyatlarındaki artışa faiz yükünü eklediğinizde getirisi olmayan bir yatırım olan konut alma fikri faizsiz ev alma sitemi ile oldukça avantajlı bir yatırım haline gelmektedir.

 

İstanbul’un Şişli semtinde 10 yıl önce metrekare fiyatı 24 dolar olan evlerin günümüzdeki metrekare fiyatları 120 – 145 dolar arasında değişiyor. İstanbul semtlerine göre farklılık gösteren bu rakamların genelindeki artış 10 yıl öncesine göre yüzde 83 oranında oluyor. Eğer evinizi faizsiz ev alma sistemi ile almışsanız ev fiyatlarındaki artış avantajınıza oluyor.

 

100 metrekare bir ev için 10 yıl önce bankalar 0,24 faiz oranı ile ev ve konut kredisi kullandırırken günümüzde bu oran 1.21 e kadar çıkmış, devlet bankalarının yapmış oldukları indirimler ile 0.99 oranlarına düşmüştür. Konut fiyatlarının artışına bağlı olarak faiz oranlarına yansıyan artışlar ev alma hayali kuranlar için altından kalkılamayacak bir yük oluşturmuştur.

 

 

Türkiye’deki Faizsiz Kredisiz Ev Alma Firmaları

 

 

faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Bankaların vermiş olduğu ağır faizler nedeni ile v almakta zorlanan vatandaşlar için geliştirilen bir sistem olan faizsiz ev alma sistemi olan firmalar talep yoğunluğu ile sayılarını artırmıştır. Kredisiz ev almak istiyorum diyen vatandaşlara hizmet etmek için açılan firmalar ev almak isteyen insanları bir küme haline getiriyor ve belirli vadelerde taksit ödenmesini sağlayarak paranın biriktirilmesine kolaylık salıyor. Taksit ödeyen vatandaşları bir sıraya koyan firmalar sırası gelen vatandaşlar için biriken parayı kullanarak ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Bu sistem kredisiz ev almak istiyorum diyen orta gelir altı vatandaşların can simidi olmuştur. Sadece organizasyon masrafı olan Yüzde 7 lik bir ücret ödeyerek faizsiz ve kredisiz ev alma yolları ile ev sahibi olabiliyorsunuz. Faiz olmaması ve masraf oranının düşük olması kredisiz ev almak istiyorum talebinde bulunan vatandaşlar için en ekonomik ev alma yöntemi haline gelmiştir.

 

 

kredisiz faizsiz ev alma şirketleri - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Faizsiz ev kredisi ile ev alabileceğiniz firmalar ile çalıştığınızda sizlere belirli periyotlarda taksit ödemeniz için bir ödeme planı oluşturuluyor. Bu plan çerçevesinde ne zaman paranızı alabileceğiniz tarih verilerek ödeme planında yer alıyor. Ödemelerinizi düzenli yaptığınızda faizsiz ev alma sistemi içinde düzenli yer aldığınızda belirtilen tarihte paranızı alıyorsunuz. Faizsiz ve kredisiz ev alma yolları içinde en avantajlı yöntem olarak kullanılan bu yöntem faizsiz ev almak istiyorum talebinde bulunan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

 

Faizsiz ev alma sistemi içinde yer alan Eminevim – Birevim – Fuzulev – Finansevim – Hedefevim – Katılımevim firmaları uzun yıllardır sektörde yer alan, orta ve alt gelir grubundaki insanlara faizsiz ev kredisi kullandırarak ev sahibi olmalarını sağlayan firmalardır. Bugüne kadar binlerce insanın faiz ödemeden ev sahibi olmasını sağlayan bu firmalar faiz yükünden kurtulmanızı sağlayarak hem daha az ödeme yapıp maddi olarak yorulmadan ev sahibi olmanızı sağlıyor hem de orta ve alt gelir grubunda yer alan, ev sahibi olma hayali ile yaşayan kişilerin ev sahibi olmalarında aracı oluyorlar.

 

 

Faizsiz Ev Alma Sistemi Masraf ve Komisyonlar

 

 

faizsiz ev projeleri - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Faizsiz ev alma sistemi olan firmalar ile çalıştığınızda sizlerden sadece organizasyon ücreti alınıyor. Bu ücret alacağınız evin değerine göre değişiyor olsa da yüzde 4 ile yüzde 11 arasında değişen oranlarda masraf ödemeniz oluyor. Bu ödemeler evin değerine göre değişkenlik gösteriyor. Sadece organizasyon masrafı ve eft ücretleri gibi ücretlerin masraf olarak alındığı bu sistemde normal bir bankadan kullanacağınız ev veya konut kredisinde alınan dosya ve kredi kullanım ücreti masraflarının 10 da birine kredi kullanmış gibi oluyorsunuz. 300.000 TL değerinde bir ev için 7800 TL masraf ödüyorsunuz. Bu rakam kredisiz ev almak istiyorum diyen vatandaşlar için evin değeri kadar faiz ödemek yerine oldukça makul bir rakam olarak kabul ediliyor.

 

 

Eminevim

faizsiz ev alma sistemi evimevim yorumları - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri20 ve 480 kişilik gruplara dahil olarak faizsiz ev alma sistemi içine dahil oluyorsunuz. Eminevim taksit hesaplama tablosu ile alacağınız ev için ödeyeceğiniz taksit seçeneklerini görebilirsiniz. Eminevim çekilişsiz sisteme dahil olarak ev sahibi olacağınız tarihi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Sizler için hazırlanmış olan belirli sayıda faizsiz kredi kullanmak isteyen kişinin yer aldığı gruplara dahil oluyorsunuz. Grupta yer alan kişiler arasında yapılan çekiliş ile sizlere kaçıncı ayda para ödemesi yapılacağı sözleşme imzalamadan önce belirtiliyor. Ödemelerinizi düzenli yatığınızda ve sıranız geldiğinde paranızı alabiliyorsunuz. Dilerseniz eminevim çekilişsiz sistem içinde başvuru yapabiliyorsunuz.

 

 

Birevim

 

 

faizsiz ev alma sistemi birevim yorumları - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

 

Faizsiz ev alam yöntemlerinden biri olan Birevim, sıra ve serbest planlı tasarruf yöntemlerini sizlere sunuyor. Birevim hesaplama programı ile taksitlerinizi hesaplayabiliyorsunuz. Faizsiz ev kredisi veren Birevim ile ilgili yapacağınız araştırma da kullanıcıların yapmış oldukları yorumlar ile aklınıza gelen Birevim güvenilir mi sorusu ortadan kalkacaktır. Faizsiz ve kredisiz ev alma yolları içinde Birevim’i tercih eden kullanıcılar ev satın almanın kolaylığını, faiz ödememenin rahatlığını anlattıkları yorumlarda Birevim’in ne kadar güvenilir bir firma olduğunuz da belirtmişler.

 

 

Fuzulev

faizsiz ev alma sistemi fuzulev yorumları - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma YöntemleriFaizsiz ve kredisiz ev alma seçeneklerinden biri olan Fuzulev, faizsiz ev projeleri ile avantajı yüksek olan firmalar arasında yer alıyor. Fuzulev şartlarını inceleyerek ve Fuzulev yorumları ile sahip olacağınız avantajlara göz atabilirsiniz. Fuzulev şartları olarak alacağınız evin bedeline göre bir peşinat yatırmanız gerekiyor. Fuzulev kullanıcıları tarafından yapılan Fuzulev yorumları incelendiğinde peşinat bedellerinin evin değerine göre değişkenlik gösterdiği ve evin bedeli ile orantılı olduğu dile getirilmiş.

 

 

Finansevim

 

faizsiz ev alma sistemi finansevim yorumları - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Faizsiz ev alma sistemi içinde yer alan Finansevim, şartları avantajlı firmalardan biridir. Herkes tarafından merak edilen bir soru olan Finansevim kimin sorusunun cevabı Emre Özkaya’dır. Güvenilir bir iş adamı olması ile bilinen emre Özkaya, faizsiz ve kredisiz ev sahibi olmak istiyorum diyen herkese kapılarının açık olduğunu her açıklamasında vurgulamıştır. Faizsiz ev alma yöntemleri arasında yer alan Finansevim güvenilir mi diye düşünüyorsanız bu güne kadar Finansevim ile ev sahibi olmuş binlerce işi olduğunu ve hiçbir şikayet konusu olmadığını araştırdığınızda görebilirsiniz.

 

 

Hedefevim

faizsiz ev alma sistemi hedefevim yorumları - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere hizmet veren bir firma olan Hedefevim kredisiz ev almak istiyorum diye düşünüyorsanız avantajlı firmalardan birisidir. Yaygın olarak ülke genelinde yer alan şubeleri ile kredisiz ev almak istiyorum diyenlerin başvurduğu ve ev sahibi olduğu bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Hedefevim sıfır faizli konut projeleri sunmaktadır. Hedefevim yorumları incelendiğinde ev sahibi olanların ve faiz yükünden kurtulan kullanıcıların olumlu yorumları ile karşılaşıyorsunuz. Ev sahibi olmanın hayali ile yaşayan ve kredisiz ev almak istiyorum diyen kullanıcıların kredi kullanmadan, faiz ödemeden ev sahibi olduklarını anlattıkları yorumları inceleyerek aklına gelebilecek olan faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi sorusunu bir aha aklınıza getirmiyorsunuz.

 

 

Katılımevim

 

faizsiz ev alma sistemi katılımevim yorumları - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Katılımevim yorumları firma ile ilgili size bilgi veriyor. Avantajlı taksitleri ile kredisiz ev almak istiyorum talebinde olan vatandaşlara kolaylık sağlamaktadır. Faizsiz ev alma yöntemleri arasında yer alan şirketlerden biri olan Katılımevim katılım bankacılığı gibi çalışan bir sisteme sahip. Kalabalık bir grubun yer aldığı bir sistemde herkes aylık ev taksitini sisteme yatırıyor. Katılımevim şirketi ile yaptığınız anlaşmada çekiliş sisteminde yer alıyorsanız çekilişte çıktığınız tarihte, çekilişsiz bir sistemde yer alıyorsanız size verilen sıra dahilinde faizsiz ev kredisi kullanmış oluyorsunuz.

 

 

Faizsiz Ev Alma Sistemi Güvenilir Mi?

 

 

faizsiz ev alma taksit hesaplama tablosu - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Teminat mektubu karşılığında faizsiz ev kredisi kullanabildiğiniz firmalara düzenli ödeme yapıyorsunuz. Faizsiz ev alma yöntemlerinde size verilen teminat mektubu banka tarafından size bir garanti verildiği için riskiniz bulunmuyor. Riski olmaması ve faiz olmaması faizsiz ev kredisiz ev almak istiyorum talebinde olan alt geliri grubu için ev sahibi olma imkanı doğuruyor. Bugüne kadar parasını veya evini alamayan bir mağdur olmadığı içinde sistem güvenli bir şekilde ilerliyor.

 

Sistemin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayan iki neden var. Bu nedenlerden birincisi orta ve alt gelir grubunda yer alan ve bankaların vermiş olduğu faiz yükünü kaldıramayan kişilerin faizsiz ev kredisi kullanmak için yoğun talep gösteriyor olmaları. İkinci neden ise inşaat sektörüne can veren konut satışlarının bu sistemler olmadığında can çekişecek duruma gelecek olmasıdır. Bir nevi kazan kazan sistemi kendi kendini doğurmuş oluyor ve kredisiz ev almak istiyorum diyenler kendileri için büyük bir sistem yaratmış oluyorlar.

 

 

faizsiz ev alma ve konut kredisi karşılaştırma - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

 

Faizsiz ve kredisiz ev alma yolları için bankalar da bu duruma garantör olarak destek veriyor ve hem faizsiz ve kredisiz ev alma yolları olan firmaların kendileri ile çalışmalarını sağlıyor hem de inşaat firmaları ile olan müşteri ilişkilerinde aksamalar olmasını bir nebze de olsa önlemiş oluyor. Bu nedenlerden dolayı faizsiz ev alma yöntemleri olan bu sistemler ve bu şirketler son derece güvenilir şirketler olarak varlıklarını devam ettiriyorlar.

 

Son olarak, bu şirketlerin yıllık cirolarının çok fazla olması ve 400 milyona yaklaşması Hazine Bakanlığı harekete geçirmiştir. Bu kadar yüksek ciroların faizsiz ev kredi kullanmak isteyenler açısından mağduriyet yaratmaması adına denetimler yapılması ihtiyacı doğurduğunu düşünen hazine Bakanlığı denetim mekanizmalarının hayata geçirileceğini belirtmiş ve bu şirketlerin devlet denetiminde faaliyetlerine devam edeceğini belirtmiştir.

 

 

Faizsiz ve Kredisiz Ev Satın Alanlar Yorumları

 

faizsiz ev kredisi - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Kredisiz ev almak istiyorum diyerek faizsiz ev alma sistemi ile çalışan firmaları araştıran ve en avantajlı firmalar ile iletişime geçerek şartlarda anlaşan, ev satın alarak bu gün evinde oturan kişiler ile konuştuğunuzda şu yorumları yapıyorlar.

 

1 ) Sisteme birikmiş küçük bir miktarı değerlendirmek için giren ve günümüzde ev sahibi olan herkes ilk girişte çok tedirgin ve birikimlerini kaybetme korkusu ile sistem girdiklerini anlatıyorlar. Firmalar ile tanıştıklarında ve faizsiz ev alma yöntemleri ile ev sahibi olma ihtimali belirdiğinde ise tüm tedirginlerinin ortadan kalktığı, gönül rahatlığı ile ödemelerini yaptıklarını anlatmışlar.

 

2 ) Faizsiz ev kredi kullanma şansının oluştuğu andan itibaren mutlu olan ve ev sahibi olma duygusuna sahip olan kişiler faizsiz ev alma yöntemlerini çevrelerine ağızdan ağıza reklam yolu ile anlattıklarını yorumlarında da belirtmişler.

 

Çekilişli faizsiz ev alma yöntemleri daha yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Faizsiz ve kredisiz ev almak istiyorum talebinde bulunan kişiler bir an önce evlerine sahip olmanın heyecanını her ay yaşayarak ödeme yapmak istiyor. Bunun nedeni de uzun bir bekleyiş sürecinin yorucu olacağı ve verim motivasyon düşüklüğü yaşatacağı kanısının oluşması. Faizsiz ev kredisi kullanabileceğiniz ve faizsiz ev alma sistemi içinde yer alan firmalar müşteriler için şu projeleri sunuyorlar.

 

  • 20 kişilik çekilişsiz gruplar; Küçük gruplar oluşturan firmalar grup içinde yer alacak olanları sırası ile belirliyor veya çekiliş ile her ya bir kullanıcının parasını teslim almasınız ağlıyor.

 

  • 120 kişilik gruplar; 120 kişin yer aldığı gruplarda başvuru sırasına göre sıralamanız belli oluyor veya çekişil sistemine dahil olarak her ay çekişil yapılmasını da isteyebiliyorsunuz.

 

Faizsiz ev alma yöntemleri ile ev sahibi olmak için bu projelere dahil olabilmek için yapmanız gereken satın alacağınız ev bedeline göre size sunulan peşinat miktarlarından birini yatırmış olmak ve başvuru işlemlerinizi yapmış olmak. Bu işlemleri yaptığınızda faizsiz ev alma sistemi içinde yer alıyorsunuz.

 

 

Faizsiz Ev Alma Sistemi Şikayetler ve Kullanıcı Yorumları

 

faizsiz ev alma sistemi yorumları - Tüm Detaylarıyla Faizsiz ve Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

 

Faizsiz ve kredisiz ev alma yolları arasında yer alan firmalar ile çalışan ve ev sahibi, araba sahibi olan kişilerin yapmış olduğu yorumlarda ev teslimatı, paranın teslim edilmesi konularında bir şikayet bulunmamaktadır. Şikayetle genel olarak çekiliş yapan firmaların haber vermeden 6 aylık çekilişler yapması, grupların çok kalabalık olmasından kaynaklıdır. Faizsiz ev alma yöntemleri arasında yer alan ve sadece organizasyon masrafı ödeyerek ev satın almanızı sağlayan faizsiz ev alma sistemi hakkında kullanıcıların olumlu yorumlarını okuduğunuzda bu sisteme karşı olan ön yargılarınızı kırmış oluyorsunuz.

 

Faizsiz ve kredisiz ev alma yolları ile ev sahibi olanların eleştiri yaptığı bir konu da bekleme sürelerinin uzun olmasıdır. Ancak bekleme süreleri yatıracağınız aylık ödeme miktarlarına ve satın almak istediğiniz evin bedeline göre belirlenen, kullanıcılara sunulan paketler kapsamında oluşan sürelerdir. Bu sürelerin uzunluğu veya kısa olması tamamen sisteme dahil olan kullanıcılar tarafından belirlenmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri Yatırımını borsa…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz