SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

15 Kasım 2018 Perşembe, 21:38
SMS ile kredi kartı başvurusu 642x320 - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS İle Kredi Veren Bankalar

Gelişen teknoloji ile birlikte banka işlemlerini mobil cihazlar veya internet üzerinden yapabiliyoruz. Pratik ve hızlı bir şekilde cep telefonunuzu kullanarak SMS ile bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS kredi başvurusu yaparak şubeye gitmeden kredi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Cep telefonunuzu kullanarak mesaj atabilir ve ihtiyaç kredisi başvuruları yapabilirsiniz. Bazı bankaların SMS ile başvuru yapabileceğiniz konut ve taşıt kredileri kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda SMS ile kredi kartı başvurusu yaparak şubeye gitmeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

 

 

SMS İle Kredi Başvuru Ve Sorgulama

 

Ülkemizde SMS kredi başvurusu yaparak kolayca kredi veren bankalar oldukça fazladır. Siz de ihtiyacınıza göre istediğiniz bankaya SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu hizmeti veren bankalar ise şu şekildedir:

 

 

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

 

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle TUKETICI yazın. Aralarında boşluk bırakarak kredi miktarı, vade ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4747’ye SMS gönderin.

 

 

Akbank SMS Kredi Başvurusu

 

Akbank SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra aralarında boşluk bırakarak, kredi miktarı ve TC kimlik numaranızı yazıp 4425’e göndermeniz yeterli olacaktır. SMS ile kredi başvurusu yaparak en fazla 20.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

 

 

İş Bankası SMS Kredi Başvurusu

 

Bankası SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC kimlik numaranız, kredi miktarı ve aylık gelirinizi yazıp 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz.

 

 

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

 

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TC kimlik numaranız, kredi miktarı, vade sayısı ve aylık gelirinizi yazıp 3390’a SMS göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

 

Denizbank SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

KREDİ yazıp, TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e mesaj göndererek kredi başvurusu yapmak mümkün.

 

 

Şekerbank SMS Kredi Başvurusu

 

ekerbank SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Cep telefonunuzun mesaj bölümünü açtıktan sonra aralarında boşluk bırakarak KREDİ, TC kimlik numaranızı yazıp 1953’e mesaj göndermelisiniz. SMS ile başvuru yapacağınız kredi başvurusu için alabileceğiniz en yüksek kredi limiti 50.000 TL’dir.

 

 

TEB SMS Kredi Başvurusu

 

TEB SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB müşteri olmasanız bile başvuru yapabilirsiniz. Sadece TC kimlik numaranızı yazıp 4466’ya mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

 

 

Odeabank SMS Kredi Başvurusu

 

Odeabank SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harflerle KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp 8444’e mesaj göndererek kredi başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

 

 

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

 

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu - SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra aralarında boşluk bırakarak İHTİYAC, TC kimlik numaranız ve aylık gelirinizi yazıp 4411’e mesaj göndermeniz gerekiyor.

 

Kredinin haricinde SMS ile kredi kartı başvurusu yaparak evinize kadar gelen bir kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Bitcoin Güvenilir bir Yatırım Aracı Mı? Bitcoin son…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz