Size Özel Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

23 Mayıs 2019 Perşembe, 22:12
Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu 642x320 - Size Özel Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bayramda artan ihtiyaçların karşılanması amacıyla en güncel kampanyaları müşterileriyle buluşturan Garanti Bankası, farklı meslek grupları, çalışan ve emeklilere yönelik bayram kredisi ile acil nakit ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Garanti bayram kredileri, 60 ay vade ve 100 bin TL’ye varan üst limit tutarıyla çekilebilmektedir. Kredi faiz oranları ise kredi tutarı ve vade sayısı üzerinden belirlenmekte olup ister şubeden isterseniz de dijital bankacılık uygulamalarından kolay kredi başvurusu yapılması mümkündür.

 

Garanti Bayram Kredisi Başvurusu

 

Garanti bayram kredisi 2019 - Size Özel Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

 

Garanti bayram kredisi 2019 yılında da esnaf, emekli ve çalışanların ihtiyaç duydukları acil finansman desteğinin sağlanması bakımından en sık tercih edilen ihtiyaç kredisi türüdür. Garanti Bankası bayram kredisi için başvuru kanalları şunlardır:

 

 

 1. Garanti Bankası şubeleri ve Garanti ATM aracılığıyla başvuru,

 

 1. 444 0 335 Alo Garanti Destek Hattı aracılıyla kolay başvuru,

 

 1. Garanti.com.tr internet adresi üzerinden Başvuru, Kredi, İhtiyaç Kredisi seçenekleri takip edilerek İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu doldurularak yapılacak başvurular,

 

 1. Garanti müşterilerine özel internet ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden Bankacılık İşlemleri, Başvurular, Kredi Başvurusu adımları ile

 

Hızlı ve kolay kredi başvurusu yapılabilmektedir. Öte yandan Garanti bankası müşterisi olmayanlar SMS ile de Garanti Bankası bayram kredisi 2019 için ön onay alabilirler. Garanti Bankası 3390 SMS kredi başvurusu ile T.C. kimlik numarası ve kredi talep tutarı aralarda bir boşluk bırakılarak 3390’a SMS gönderilmesi halinde kredi başvurusuna kısa sürede olumlu ya da olumsuz geri dönüş banka tarafından sağlanmaktadır.

  Tarım Kredisi Nasıl Alınır?

 

Garanti Bayram Kredisi Başvuru İstenilen Belgeler

 

Garanti Bayram Kredisi Başvurusu - Size Özel Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

 

Garanti Bankası müşterileri şubeye gitmek zorunda kalmadan daha önce belirttikleri gelir durumları oranında bayram kredisinden yararlanma hakkına sahiptir. Bununla birlikte Garanti Bankası müşterisi olmayanların;

 

 • Kimlik belgesi

 

 • Kredi kullanacak emekli ise emeklilik belgesi

 

 • Kredi kullanacak çalışan ise maaş bordrosu

 

 • Kredi kullanacak esnaf veya şirket sahibi ise firma belgeleri

 

Garanti bayram kredisine başvuru yapması gerekmektedir. Kredi için gerekli evraklar Garanti tarafından oldukça sınırlı tutulmakla birlikte müşteri bazında yapılacak değerlendirmeler sonucunda kredi sicil notunun kredi kullanmak için yeterli olması zorunludur. Garanti bayram kredisinde kredi koşullarının sağlanması için kefil, ipotek, teminat gibi koşullar ek olarak talep edilebilmektedir.

 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 

Garanti kredisi hesaplama - Size Özel Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

 

Garanti kredisi hesaplama işlemleri Garanti.com.tr internet adresi üzerinde bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama sistemi üzerinden takip edilebilmektedir. Garanti bayram kredisi, 3 ila 60 ay arasında vade, 100 bin TL üst limit tutarı, vade sayısı ve çekilecek kredi üzerinden belirlenen avantajlı faiz oranlarıyla müşterilere sunulmaktadır. Örneğin, 60 ay vadede 15 bin TL’lik kredi tutarında aylık yüzde 2,43 faiz oranı hesaplanmaktayken bu oran 30 bin TL’de aylık yüzde 2,39, 50 bin TL’de ise aylık yüzde 2,28 olarak belirlenmektedir.

 

Garanti Bankası bayram kredisi başvurularının mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapıldığı hallerde bireysel müşteriler en fazla 25 bin TL, ticari müşteriler ise en fazla 60.000 TL kredi kullanma hakkına sahiptir. Ayrıca ticari amaçla kullanılacak Garanti bayram kredilerinin geri ödeme vade tutarları 36 aydan fazla olamamaktadır. Garanti Bankası bayram kredilerinde kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmekle birlikte hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Farklı tutarlarda oluşan Garanti bayram kredisi hesaplama faiz oranları ve geri ödeme taksitleri şu şekildedir;

  Kredi Nedir, Hangi Kredi En Uygun Nasıl Alınır?

 

 

 • 10.000 TL limit, 60 ay vadede faiz oranı aylık yüzde 2,49, aylık geri ödeme taksit tutarı 360,40 TL,

 

 • 20.000 TL limit, 60 ay vadede faiz oranı aylık yüzde 2,43, aylık geri ödeme taksit tutarı 709,71 TL,

 

 • 30.000 TL limit, 60 ay vadede faiz oranı aylık yüzde 2,39, aylık geri ödeme taksit tutarı 1.053,52 TL,

 

 • 50.000 TL limit, 60 ay vadede faiz oranı aylık yüzde 2,28, aylık geri ödeme taksit tutarı 1.705,71 TL,

 

 • 100.000 TL limit, 60 ay vadede faiz oranı aylık yüzde 2,28, aylık geri ödeme taksit tutarı 3.411,42 TL’dir.

 

 

Garanti Kredi Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Garanti Kredi Başvurusu Sorgulama - Size Özel Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

 

Garanti Bankası, hangi platform üzerinden başvuru yapılırsa yapılsın kredi başvuru sonucunu kısa sürede başvurucuya ileterek ihtiyaçların karşılanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple kredi başvurusu sırasında özellikle cep telefonu bilgilerinin eksiksiz olarak girilmesi bayram kredisi başvuru sürecini hızlandıracaktır. Öte yandan kredi başvurusu onaylansa bile eksik evrakların şubeye teslimi de göz ardı edilmemesi gereken konular arasındadır.

 

Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemleri ve devam eden başvuru süreçleri hakkında 444 0 335 Alo Garanti Destek Hattı üzerinden bilgi alınması mümkündür. Ayrıca Garanti.com.tr internet adresi üzerinde bulunan Başvurular, Kredi, Devam Eden Kredi Başvuruları adımları takip edilerek bayram kredisi başvuruları tamamlanabileceği gibi başvuru durumu da kontrol edilebilmektedir. Garanti müşterileri ise Garanti mobil ve internet bankacılığı üzerinden hem ihtiyaç kredisi başvuru sonucu sorgulaması hem de onaylanmış kredi başvurularının hesaba aktarım işlemlerini kolayca takip edebilmektedir.

 

  En Uygun Konut Kredisi Nasıl Alınır?
dmca badge w150 5x1 01 - Size Özel Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
E- Yatırım Hisse Senedi Hesabı Açma Yatırım hesabı…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz