Senetle Kredi Veren Bankalar

11 Kasım 2018 Pazar, 17:34
Senetle kredi veren bankalar 642x320 - Senetle Kredi Veren Bankalar

Senetle Kredi Alma Yolları

Senetle para veren resmi kuruluşlar bulunuyor. Senetle para almak için birçok yöntem bulunuyor. Senetle kredi veren bankalar ipotek göstererek kredi almak, senetle beyaz eşya almak, senetle cep telefonu almak, senetle para veren kuyumcular gibi birçok yöntemi deneyerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

 

Senetle Kredi Veren Bankalar

 

Ülkemizde senetle kredi veren bankaları aşağıdaki şekilde listeleyebiliriz:

 

FibaBanka

 

İş yeri olan kişiler krediden yararlanabilir. Kredinin adı depo finansman kredisidir. Krediyi kullanmak için deponuzdaki malları teminat olarak göstermeniz gerekiyor.

 

Ziraat Bankası

 

Avans ve spot kredilerinden faydalanabilirsiniz. Kredinin vadesi 90 gündür. Yüksek vade ve faiz oranları ile karşılaşmazsınız. Ziraat Bankası krediyi kambiyo senet karşılığı vermektedir.

Senetle kredi veren bankalar haricinde teminat göstererek de aşağıdaki şekillerde para bulabilirsiniz.

 

 

İpotek Göstererek Senetle Kredi Çekmek

 

senetle para almak - Senetle Kredi Veren Bankalar

 

Ev, arsa, tarla, iş yeri, araba gibi değerli varlıklarınızı ipotek göstererek kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, QNB Finansbank, ING Bank, Burgan Bank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Halk Bankası ipotek karşılığı kredi imkânı sunuyor.

 

İpotek göstereceğiniz değerli varlıklar sizin üstünüze kayıtlı olması gerekiyor. Örneğin; ipotek göstereceğinizin evin değeri 100.000 TL ise, 80.000 TL kredi alabilirsiniz.

 

Senetle Beyaz Eşya Almak

 

Senetle beyaz eşya satan firmalar bulunur. Buradan alacağınız eşyaları hiç kullanmadan tekrar başka bir yerde satarak, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Mutlu Evim, Göktaşlar, İKS AVM, Yiğit Alışveriş gibi firmalar senetle beyaz eşya satıyor.

 

Senetle Para Veren Faktoring Firmaları

 

İşlem yapacağınız faktoring firmasının BDDK izinli olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Elinizde bulunan çek veya senet karşılığı para alabilirsiniz.

 

Garanti Faktoring, Yapı Kredi Faktoring, Deniz Faktoring, İş Faktoring, TEB Faktoring, Şeker Faktoring ve Yaşar Faktoring firmalarını inceleyebilirsiniz.

 

Senetle Cep Telefonu Almak

 

Beyaz eşya satan firmalardan cep telefonu aldığınız gibi, kullandığınız hattın üzerine de cep telefonu almak mümkün. Turkcell, Avea (Türk Telekom), Vodafone hat kullanıyorsanız cep telefonu alabilirsiniz. Aldığınız cep telefonu kullanmadan satarak nakit ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

 

Senetle Para Veren Kuyumcular

 

Çevrenizde bulunan kuyumcuları araştırmanız gerekiyor. Kuyumculardan senetle TL, altın veya döviz alabilirsiniz. Bozdurma esnasında kuyumcular yapacağı işlemlerden prim alır. Senetle Kredi Veren Bankalar listesi ile nakit sahibi olabilirsiniz.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Bitcoin Güvenilir bir Yatırım Aracı Mı? Bitcoin son…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz