QNB Finansbank Hisse Senedi Komisyon Oranları

26 Mayıs 2020 Salı, 09:38
QNB Finansbank Hisse Senedi Komisyon Oranları 642x320 - QNB Finansbank Hisse Senedi Komisyon Oranları

Finansbank Hisse Senedi Komisyon Oranları

Borsa İstanbul üzerinden hisse senedi alım satımı yaparak kar elde etmek isteyenler için hizmet veren aracı kurumlardan biri de Finansbank’tır. QNB Finansinvest olarak isimlendirilen bu yatırım aracı, kullanıcılarına hisse senedi alım satma imkanı sunmasının yanında yapılan işlemlerden belirli oranlarda komisyon almaktadır. Hemen her yatırım aracında görülen komisyon alma durumu sunulan hizmetler ve yatırım aracının belirlediği ölçülerde farklılık göstermektedir.

 

 

Finansbank Hisse Senedi Komisyonu Ne Kadar?

 

 

Hisse senedi yatırım hesabı açmak için tercih edilebilecek bankalardan olan Finansbank, yatırımcıları için düşük komisyon oranları sunmaya çalışmaktadır. Hisse senedi alım satımlarında işlem tutarı üzerinden binde 1 oranında komisyon talep etmektedir. Finansbank hisse senedi komisyon oranları üzerinde şu hesaplama yapılarak da ödenecek komisyon payı elde edilebilir:

 

  • 100.000 TL değerinde bir hisse senedi işlemi yapılacak olsun.
  • Finansbank hisse senedi komisyon oranı binde 1 şeklinde baz alınır.
  • Binde 1 oranında komisyon alınması halinde 100.000 TL değerindeki işlem için 100 TL komisyon ödemesi yapılmış olacaktır.

 

Finansbank hisse senedi komisyon oranları banka tarafından çeşitli durumlarda güncellenmektedir. Bu nedenle yatırım aracı olarak seçilmeden önce araştırılması gerekir.

 

 

QNB Finansbank Avantajları

 

 

Finansinvest özelliğinden faydalanan yatırımcılar için yatırımlarda istenildiği zaman nakde dönüş yapabilme avantajı bulunmaktadır. Farklı yatırım araçları arasında geçiş yapabilme özelliği de yatırımcılara sunulan bir diğer özelliktir. BİST üzerinden yüksek işlem yapabilme hacmi ile çalışma ayrıcalığı da Finansbank tarafından yatırımcılara sunulan hizmetler arasında bulunuyor.

En güncel Finansbank hisse senedi komisyon oranları için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Faiz Nedir? Neden Düşmüyor? Niye Bu Kadar Önemli?…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz