QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

11 Ocak 2021 Pazartesi, 09:00
QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Ihtiyac Kredisi 642x320 - QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yeni yıla özel olarak düzenlenen QNB Finansbank 3 Ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kolay ödemeli kredi olarak da ifade edilir. Şimdi alıp üç ay sonra geri ödenmeye başlanan kredi acil nakit ihtiyacının karşılanması amacıyla uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile hazırlanmıştır.

 

Krediye başvurmadan önce tahmini ödeme planı hakkında bilgi almak amacıyla kredi hesaplama aracından yararlanılabilir. Çekilmek istenen kredi tutarı ve vade seçeneği yazılarak hesaplama yapılır. Böylece ihtiyaç kredisinin toplam geri ödenecek tutarı, aylık taksit tutarı ve aylık faiz oranı bilgilerine ulaşılır. Kredi faiz oranı müşterinin kredi notuna göre farklılık gösterecektir. Bu nedenle kredi koşulları kişiden kişiye değişebilir.

 

 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

QNB Finansbank Ihtiyac Kredisi Basvurusu - QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

 

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuruları için internet sitesinde yer alan kredi sayfasından “hemen başvur” sekmesine tıklanarak başvuru yapılabilir. Buna alternatif olarak 0 850 220 8 573 numarasında sahip “Alo Kredi” müşteri destek hattından da başvuru kabul edilmekte olup bunun için herhangi bir saat sınırlaması yoktur.

 

Krediye başvurmak için mobil uygulama olan Kredi GO kullanılabilir, cep şubesi ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru aşamaları tamamlanabilir. Bu kanallar üzerinden başvuru yapabilmek için banka müşterisi ve giriş şifrelerine sahip olmak gerekecektir. Ayrıca başvuruda bulunacak kişi TC kimlik numarasını yazıp 5030’a SMS atarak da ihtiyaç kredisi kullanabilir.

 

 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

 

 

Avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile verilen QNB Finansbank ihtiyaç kredisi en fazla 36 ay vade ile alınabilir. Kredi için belirlenen yıllık toplam maliyet oranı en fazla %24,0072 olacaktır. Bu maliyet hesaplanırken içerisine vergiler, kredi tahsis ücreti ve faizler de dahil edilir.

 

QNB Finansbank dilediği zaman kredi koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan başvurularda uygulanan faiz oranı başvuruda bulunan kişinin kredi sokuru dikkate alınarak belirlenir. Örneğin 10.000 TL ve 33 ay vadeli üç ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için aylık kredi faiz oranı %1,41 olarak alındığında ödenecek aylık taksit tutarı 411,20 TL, BSMV dahil kredi tahsis ücreti 52,5 TL olacaktır. Bu kredi koşullarına göre ödenecek sigorta prim tutarı ise 307,37 TL şeklinde hesaplanacaktır.

(Sayfanın hazırlandığı tarihte geçerlidir. Faiz oranları ve koşullar değişebilir.)

 

Verilen değerlerin hepsi tahmini olup vade ve kredi tutarları ile ilgili daha geniş bilgi alabilmek için QNB Finansbank şubesi ziyaret edilmelidir. Bankanın aktif şube adreslerine internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En İyi Yatırım Alanları Yatırım en sade haliyle;…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz