PTT Aktif Bank Acil İhtiyaç Kredi Paketleri

08 Mayıs 2021 Cumartesi, 23:33
PTT Aktif Bank Acil Ihtiyac Kredi Paketleri 642x320 - PTT Aktif Bank Acil İhtiyaç Kredi Paketleri

PTT Aktif Bank Acil İhtiyaç Kredi Başvurusu

PTT üzerinden alınabilecek, NKolay kredi paketleri ile acil nakit ihtiyaçlarınızı, 3 aydan 36 ay vadeye kadar geri ödeme programları ile karşılayabilirsiniz. Aktif Bank tarafından PTT kredileri olarak da bilinen kredi paketleri minimum 1.250 TL -3Ay vadeli olarak alınabilirken, maksimum 30 bin TL ve 35 ay vade programları olarak sunuluyor. PTT kredi almak için yapacağınız işlemler oldukça kolaydır.

 

 

PTT Kredi Başvurusu

 

 

Aktif Bank kefilsiz acil kredi paketlerini farklı tutar ve vadelerle sunuyor. 1.250 TL kredi alacaklar, isterse bu parayı 36 ay vadeli olarak her ay 59 TL geri ödeme şartı ile alabilirler. 2.500 TL acil nakit talebinde ise 36 ay vade programında ayda 118 TL geri ödeme yapmak gerekiyor. 5 Bin TL acil kredi almak isteyenler için 36 ay vadeli paketin geri ödemesi 232 TL oluyor. 10 Bin TL kredi paketi için ayda 465 TL geri ödeyerek 3 yılda borç kapatılabiliyor. 15 bin lira kredi almak isterseniz 36 ay boyunca her ay Aktif Bank’a 698 TL geri ödemeniz iktiza ediyor. 20 bin lira acil nakit ihtiyacı için Aktif Bank size 36 ay boyunca ayda 930 TL geri ödeme koşulu ile kredi veriyor. Bu paketlerde uygulanan faiz oranı ayda 2.59 oranında olup kredi tahsis ücretleri, sigorta ücretleri ayrıca eklenmektedir. 25 Bin lira kredi almak isteyenler, ayda 1.163 lirayı düzenli olarak 36 ay boyunca ödeyecekler. Kredi tutarını ve vadesini kendiniz belirleyerek; şartsız kefilsiz kredi için Aktif Bank müşteri temsilcilerine ya da bankanın resmi internet sitesine girerek talepte bulunabilirsiniz. En kolay yol ise PTT şubesine gitmek.

 

 

 

Aktif Bank Kredi Başvurusu

 

 

PTT Kredi basvurusu - PTT Aktif Bank Acil İhtiyaç Kredi Paketleri

 

 

Kredi için en kolay yöntem, yakınınızdaki bir PTT şubesine giderek, size verilecek olan başvuru formunu doldurmak ve kredinizi almaktır.

 

Aktif Bank PTT Emekli Kredisi

 

Emekliyseniz, yine en yakın PTT şubesine giderek form doldurmanız halinde emekli olarak 80 bin liraya kadar nakit kredi alabilirsiniz. Maaşınızı PTT’den almaya karar verdiğinizde bu krediyi kullanabilirsiniz. Daha Önce PTT’den Kullandığınız başka bankalara olan kredi borçlarınızı, tekbir çatı altında toplamak ve hepsini bir kalemde ödemek için, Aktif Bank PTT içi Birleştirme adı altında bir kredi paketi sunuyor.

 

Emekli olanlar da emekli maaşlarını PTT kanalı ile almaya karar verirlerse, başka bankaların borçlarını transfer ederek hepsini tek çatı altına toplayıp 36 ay vadeli olarak ödeyebilecekler. Bu da Aktif Bank kredi paketlerinden biridir. Vadesi 36 ay olup faiz oranı aylık 2.79 olarak uygulanır. Dilerseniz, 36 ay yerine 3,6,9,12 veya dilediğiniz vadeyi seçerek de kredinizi kullanabilirsiniz. Krediler PTT üzerinden alınmaktadır ancak krediyi veren banka Aktif Bank’tır. PTT sadece form doldurup başvurunuzu alır ve nakit krediyi Aktif Bank adına verir.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Faiz Nedir? Neden Düşmüyor? Niye Bu Kadar Önemli?…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz