Online Kasko ve Trafik Sigortası Teklif Al

02 Nisan 2019 Salı, 22:33
Online Kasko ve Trafik Sigortası Teklif Al 642x320 - Online Kasko ve Trafik Sigortası Teklif Al

Araç Sigortası Süreçleri

Farklı sigorta şirketleri tarafından koşullarının belirlenmesiyle sunulan zorunlu trafik sigortası maddi ve bedeni tüm zararların güvence altına alınması amacıyla yaptırılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti sınırlarındaki tüm yollarda sigorta sahibi araçların kullanımına izin verilmektedir. Trafik sigortası bulunmayan araçların trafiğe çıkabilmeleri söz konusu olmadığı gibi yasal yaptırımları da mevcuttur. Herhangi bir trafik denetimde aracın trafik sigortasının olmadığı tespit edilir ya da var olan sigortanın yenilenmediği durumu oluşursa aracın trafiğe çıkışı engellenir. Bundan dolayı sigorta süresi dolmadan muhakkak yenileme işlemlerinin yapılması gerekir. Trafik sigortası teklif al süreçleri online olabileceği gibi fiyatlar araç ve sürücü bilgilerine göre değişmektedir. Hemen hemen tüm şirketler tarafından zorunlu trafik sigortası online teklif süreçleri bazı bilgilerin girilmesiyle gerçekleşmektedir. Araba sigorta fiyatları kullanım durumuna ve araç-kaza durumlarına göre farklılaşmaktadır.

 

Online Trafik Sigortası

 

Online Trafik Sigortası - Online Kasko ve Trafik Sigortası Teklif Al

 

Zorunlu olarak yaptırılması istenen online trafik sigortası işlemleri dakikalar içinde mümkün olmaktadır. Zorunlu trafik sigortasına sahip olmayan araçlar ise trafik şubelerin otoparklarında tutulur. Cezasıyla birlikte sigortalılık durumunun oluşturulması söz konusu olmadığı için trafikten men işlemi gerçekleştirilir. Aracın geri alınması ise oldukça zahmetlidir.

 

Neden Araç Sigortası Yapılmalı?

 

Online zorunlu trafik sigortası gibi yaptırılması şart olmayan kaskoların büyük bir önemi bulunmaktadır. Çok küçük primlerin düzenli bir şekilde ödenmesi durumlarında olabilecek büyük çaplı trafik kazalarında maddi destek elde edilir. Özellikle ne zaman yaşanabileceği bilinmeyen görünmez kazalar için araç sigortası ve kasko online hizmetlerle anında yaptırılabilir. Sadece sürücünün dikkatli olmasının kazalara önleyemeyeceği bilindiği için sigorta kasko teklif alındıktan dakikalar sonra işlemlere başlanılabilir.

  Sigorta Hasar Bildirim Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kasko Sigortası Nedir?

 

Zorunlu olmamakla birlikte yaptırılan kasko fiyatları araçlara göre değişmektedir. Araçta oluşan tüm maddi hasarların karşılanmasını sağlayan online kasko teklifi al seçeneği kullanarak şirketlerin sundukları fiyatlarla koşullar kıyaslanabilir. Trafik haricindeki durumlarda da kasko hizmeti geçerli olurken park halindeki kazalarda ya da çalınma, yanma durumlarında da hasarların tespiti sonrasında ödemeler kasko şirketleri tarafından yapılmaktadır. En uygun kasko şirketi araması yapılarak var olan imkanların çok daha geniş çerçevede alınması sağlanabilir. Ek teminatların verilmesi halinde ise çok daha fazla sayıdaki riskler poliçeye ekletilebilir.

 

Kasko Sigortası İşlemleri

 

zorunlu sigorta kasko teklif - Online Kasko ve Trafik Sigortası Teklif Al

 

Uygun kasko bul süreçlerinde çeşitli şirketlerin internet sitelerinden bilgi alınabilir, anlık desteklerle çok daha detaylı olarak kasko verileri incelenebilir. Kasko işlemleri başlatılmadan var olan risk durumları poliçede belirtilmektedir. Aracın poliçede yazılı riskler halinde hasar ödemeleri gerçekleştirilir. Bununla birlikte kasko sigortasının limitleri, teminat bedelleri, kasko fiyatları ve ödeme şartlarının büyük bir bölümü sigorta şirketlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bundan dolayı hızlı kasko teklifi alım işlemlerinin yapılmasının ardından şirket olanakları kıyaslanabilir. Aynı durumlar trafik sigortalarında da geçerli olurken en uygun kasko ve trafik sigortası için aynı şirketler değerlendirilebilir. Böylelikle çok daha iyi imkanların sunulması söz konusu olabilir.

 

Sigorta Kasko Ücretleri

 

Araç kasko fiyatları - Online Kasko ve Trafik Sigortası Teklif Al

 

Özel sigorta şirketleriyle uzun süre çalışılması halinde ise çok daha indirimli seçenekli tarifelerin kullanımı da olmaktadır. Bununla birlikte aracın kim tarafından kullanıldığının bir önemi olmadan yaşanabilecek tüm felaket senaryolarında maddi tazminatlarla zararlar hemen karşılanabilir.

Hiçbir zahmete girmeden trafik ve kasko sigortası hizmetleri sunan şirketlerin internet siteleri üzerinden online süreçleri başlatılabilir, 3-4 dakika içinde sigorta ve kasko ücretleri hakkında teklifler alınabilir. Araç kasko fiyatları aylık ödemelere göre farklılık gösterebileceği gibi aynı zamanda maddi hasarların boyutlarına göre de ödenecek tutarlar değişmektedir. Tüm durumlara karşı önlem almak istenmesi halinde poliçenin çok daha kalın tutulması gereklidir. Böyle bir durumda olabilecek çok daha büyük kazalarda dahi yüksek bedellerin alımı söz konusu olmaktadır.

  Aracınıza En Uygun Trafik Sigortası Teklifi Alma Yöntemleri

 

dmca badge w150 5x1 01 - Online Kasko ve Trafik Sigortası Teklif Al

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
E- Yatırım Hisse Senedi Hesabı Açma Yatırım hesabı…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz