Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

09 Eylül 2019 Pazartesi, 14:23
maas bordrosuz kredi 642x320 - Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi almak birçok müşteri için oldukça önemli bir finansal destek yoludur. Bunun için bankaların şartlarını yerine getirmek yeterli olur. Bankaların size kredi vermesi için yapılması gerekenlerin başında bu krediyi ödeyecek gücünüzün olduğunu göstermek gelir. Kredinin onay almasında en çok dikkat edilen detay budur. Çünkü aksi durumda risk fazla olacağından dolayı bankalar kredi vermek istemeyebilir. Maaş bordronuzun olması bankadan kredi almak için son derece önemli olmasına karşılık maaş bordrosuz kredi veren bankalar da vardır. Bu bankaların temel olarak baz aldıkları durumların başında farklı

gelir kaynakları yer alır.

 

Serbest Çalışan Olmak

 

Bankalara kredi için başvuru yaptığınızda unutmamanız gereken detay bir mal varlığınızın veya gelirinizin olmasıdır. Bu durum bankanın size verdiği parayı geri almasında sorun yaşamayacağını anlatır. Bunun için bankaların kredi notu kadar önemsedikleri bir durumdur. Ayrıca serbest çalışan olmanız halinde hesabınıza giriş çıkış yapan para da bunu göstermek için yeterli olur ve krediniz onaylanır.

 

maas bordrosuz kredi veren bankalar - Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

 

İpotek Yoluyla

 

Maaşlı bir çalışan olmamanız durumunda ise mal varlığınızın olup olmadığına bakılır. Mal varlığınızın olması halinde ise ipotek yapılarak krediniz verilir. Tarla ev veya başka bir mal varlığı üzerinden ipotek işlemi sonucunda banka kredinize onay verebilir. Ziraat Bankası, Garanti Bankası veya Finansbank başta olmak üzere bu şekilde kredi veren bankalar rahatlıkla sayılabilir.

 

Kefil Yoluyla

 

Bankalar maaşlı çalışan olmayanlara bazen kefil yolu ile de kredi verebilirler.

Kredi verilmesi için kefilin devlet memuru olması şartı aranabilir. Bu şekilde başvuru yaptığınız bankadan ödeme alabilirsiniz. Böylece bankanın size onay verirken zorlanması da söz konusu olmaz. Bankaların hemen hemen hepsi bu tarz işlemleri yaptıklarından sonra size onay verir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En Yüksek Vadeli Döviz Mevduat Faiz Oranları Yurtiçindeki…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz