Kripto Para Soğuk Cüzdan Hakkında Merak Edilenler

26 Mayıs 2021 Çarşamba, 22:07
En iyi Guvenilir Soguk Cuzdanlar 642x320 - Kripto Para Soğuk Cüzdan Hakkında Merak Edilenler

Kripto Para Soğuk Cüzdan Nedir?

Kripto para almak istiyor ve başka sitelerin ağlarına güvenmiyorsanız, soğuk cüzdan ile tanışmalısınız. Bu yöntem altın gibi yastık altında saklayabileceğiniz ve elinizde dokunabileceğiniz, muhafaza edebileceğiniz yöntemdir. İnternet bağlantısı gerekmez. İnternet bağlantısında çalınma sitenin kapatılması ya da hacklenme ihtimaline karşı daha güvenli bulunur. Bu nedenle en birincil kripto para cüzdan saklama işlemi olmuştur. Bu yöntem sürekli al sat yamayan kişiler için idealdir. Kripto parayı alıp unutmak mı istiyorsunuz? Orta vadeli ya da uzun vadeli bir yatırımcı mısınız? O halde bu en güvenilir yöntemde kripto paralarınızı saklamak mümkün olmaktadır.

 

 

En İyi Güvenilir Soğuk Cüzdanlar

 

 

En iyi güvenilir soğuk cüzdan çeşitleri donanım cüzdan ve kağıt cüzdan olmak üzere iki önemli yöntemdir. Donanım cüzdan USB aracıdır. En güvenilir soğuk cüzdan çeşididir. Pin kodu vardır. Bu kodu unutma ihtimalinize karşın anahtar kelime ve şifre sıfırlama yapabilirsiniz. Anahtar kelimeyi unutma ihtimalinize karşın güvenlik sorusunu cevaplayabilirsiniz. Yani içindeki kripto paralara ulaşmamak mümkün değildir. Bu USB yi kasanız başta olmak üzere her yerde saklayabilirsiniz. Kripto parayı satın alacağınız ya da bozum yapacağınız zaman bilgisayara takarsınız. İşlemlerinizi yaparsınız.

 

Web üzerinde satın aldıklarınızı bırakmadan hepsini USB ye aktarım sağlayabilirsiniz. İnternet ile bağlantısı olmadığından hacklenme ihtimali sıfırdır. Kağıt cüzdan ise, bildiğimiz kağıt para şeklindedir. Bu paranın üzerinde kod vardır. Satın aldığınızda yazıcıdan kağıdı çıkarırsınız. Üzerindeki kodu okutarak bozum yapabilirsiniz. Bu kağıtları kasanızda ya da cüzdanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En İyi Yatırım Alanları Yatırım en sade haliyle;…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz