Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama – Kredi Kartım Nerede?

23 Aralık 2019 Pazartesi, 09:00
kredi kartım nerede 642x320 - Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama -  Kredi Kartım Nerede?

Kredi Kartım Nerede?

Kredi kartları başvuru ve teslim sürecinde herkes kartının durumunu merak eder. Böyle durumlarda teknolojinin bize sağladığı nimetler devreye girmektedir. Artık bankaların Kredi kartlarının kurye durumu nasıl takip edilir? sorusu için cevapları farklı şekillerde bulunmaktadır. Sadece SMS atarak dahi kredi kartınızın durumunu öğrenmek mümkündür. Peki, kredi kartım nerede?

 

 

Bankaların Kredi Kartı Kurye Sorgulama Hizmetleri

 

 

Kredi kartı sorgulama adına her bana kendi içinde hizmet vermektedir. Yapı Kredi bankası kredi kartı kuryesini sorgulama için internet üzerinden ve SMS yolu ile hizmet vermektedir. İnternet şubesi üzerinden başvurular, krediler bölümü tıklanarak takip gerçekleştirilir. Burada yer alan başvuru izleme menüsü kuryenizi takip etmenizi sağlar.

 

Türkiye İş Bankası da internet şubesi üzerinden kredi kartı kurye takibi gerçekleştiren bankalar arasında yer alır. Bankada kredi kartları referans ile ve kimlik numarası ile ya da telefon numarası ile takip edilebilir. Aynı zamanda banka müşteri hizmetlerinden de kurye takibi yapılmaktadır.

 

 

kredi kartı başvuru sorgulama - Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama -  Kredi Kartım Nerede?

 

 

Akbank ise başvurum nerede? İle takip sürecini kontrol etmenizi sağlar. Akbank üzerinden kredi kartı başvurusu yapan herkes Kredi kartlarının kurye durumu nasıl takip edilir? Şeklinde sorar. Banka bu soru için bir uygulama geliştirmiştir. Uygulama ile ya da internet sayfası üzerinden kredi kartınızın nerede olduğu öğrenilebilir. Akbank’ın kredi kartı takip uygulaması için Akbank mobili cihazınıza indirmek zorundasınız.

 

Garanti bankası kedi kartı takibi bankanın sayfasında yer alan form doldurularak takip gerçekleştirilir. Sorgulama formunda başvuru yapılan ürün, telefon numarası, doğum tarihi ve doğrulama kodları doldurulmalıdır.

 

TEB için gerçekleştirilecek olan kredi kartı kurye takibinde banka müşterilerine adım adım sorgulama hizmeti sunar. Sorgulama sayfasında 3 kademe yer alır. Kredi kartlarının kurye durumu nasıl takip edilir? Merakı ile sorgulama sayfasına girenler ilk aşamada bilgileri, ikinci aşamada ürün seçimini son aşamada doğrulama kodunu girer. Sorgulama gerçekleşir.

 

Finansbank için yapılacak sorgulamada internet sayfası üzerinden hizmet vermektedir. Kredi kartının durumunu merak edenler bankanın sayfasında doldurulması zorunlu alanlardan sonra bilgi alabilir. Ad, soyad, kimlik numarası, cep telefonu ve güvenlik kodu bilgileri ile bankanın kredi kartı takibi gerçekleşir

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Geri Alma Kredi çekmek…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz