Kolay Kredi Veren Bankalar

21 Aralık 2018 Cuma, 22:55
En Kolay Kredi Veren Bankalar 642x320 - Kolay Kredi Veren Bankalar

 

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Harcamaların sürekli olarak artması insanları kredi ihtiyaçlarına yöneltmiştir. Acil para ihtiyaçlarınız için hangi bankaların kolay bir şekilde kredi sunduğu insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Acil olarak kredi ihtiyaçları konusunda kolay kredi veren bankalar ve başvuru süreçlerini sizlerle bir araya getiriyoruz. Bu yazımızda sizlerle kolayca kredi alabileceğiniz yöntemleri paylaşacağız.

 

En Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Bankalar kredi talep eden müşterilerine kolayca ulaşmak için özel programlar uygulamaktadır. Sadece birkaç işlemler kolayca kredi sahibi olabilirsiniz. Kolay kredi alma yöntemleri şöyle açıklayabiliriz:

 

Şubesiz Bankacılık Hizmeti

 

Hızlı bir şekilde en kolay kredi alabilmek için başvurulması gereken bankalar şubesiz bankacılık hizmeti verenlerdir. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar bu platformda evrak talep etmediklerinden dolayı hızlı bir şekilde kredi ihtiyacınızı karşılaşmaktadır. Şubesiz bankacılık hizmetini sizlerle bir araya getiren bankalar Kredi Kayıt Bürosu uygulaması kredi notunuza ve SGK dökümünüze bakabildiklerinden dolayı sizlerden belge talep etmemektedir. Peki, hangi bankalar kolay kredi veriyor? Şimdi sizlere bankalardan kolayca kredi alabilmeniz için yapılması gerekenleri paylaşacağız.

 

CEPTE TEB Kolay Kredi

 

CEBTETEB kredi uygulaması sayesinde sizde şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi hizmetlerinde 1000 – 30.000 TL fiyat aralıklarında acil nakit ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Bununla beraber banka üzerinden almış olduğunuz kredinizi 36 aya kadar vadeli duruma getirebilirsiniz. TEB müşterisi olarak bulunmuyorsanız şubeye gitmenize gerek yoktur.

  Bankaların 2019 Konut Kredisi Faiz Oranları

 

N Kolay Kredi

 

Aktif Bank’ın internet hizmetlerinden bir tanesi olarak yer alan N Kolay kredi hizmetleri sayesinde şubeye gitmeden kolayca ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Aktif Bank müşteri olarak bulunmasanız bile N Kolay’dan kredi talebinde bulunabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmadığınız zaman gerekli imzalar için söylediğiniz adrese kurye gönderilmekte ve belgeler imzalatılmaktadır. Gerçekleştireceğiniz acil kredi başvurusu onaylandığı zaman talep ettiğiniz tutar hesaplarınıza yatırılır.

 

Enpara İhtiyaç Kredisi

 

Enpara.com üzerinde masraf ücreti ödemeden ve şubeye gitmeden uygun faiz oranları üzerinden sizde kredi talebinde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden kolay kredi başvurunuzu yaptıktan sonra şubeye uğramadan kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi olmamanız durumunda belgeler için bir banka çalışanı istediğiniz yer ve saatte sizi ziyaret ederek imzanızı almaktadır.

 

İnternetten En Kolay İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

 

En Kolay Kredi Başvurusu - Kolay Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar ise en kolay kredi vermek için şubesiz bankacılık hizmeti haricinde internet üzerinden kredi imkanı da sunmaktadır. İnternetten en kolay kredi veren bankalar incelediğimiz bu bölümde internet üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabilmenizin yollarını açıklayacağız. Şubesiz bankacılık hizmeti vermeyen bankalarda internet üzerinden kolay kredi vermektedir.

 

Akbank Direkt Kredi

 

Akbank Dikret Kredi hizmetlerinde şubeye gitmeye gerek kalmadan dijital bankacılık hizmetlerinde yararlanabilir ve kredi kullanabilirsiniz. Akbank Direkt Kredi uygulaması sayesinde 20 bin TL’ye kadar belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

 

ING Bank Kredi

 

ING Bank’ın online kredi hizmeti ile ING Bank müşterisi olmanıza bakılmadan şubeye gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi başvuruları yapılmaktadır. Krediniz onaylanması durumunda talep ettiğiniz tutar hesaplarınıza yatırılmaktadır.

 

Yapı Kredi Şubesiz Kredi

 

Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu Şubesiz Kredi hizmetleri sayesinde internet üzerinden başvuru yaparak şubeye gitmeye ve belge ibraz etmeden kolayca kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında çekebilirsiniz.

  Bankaların Yasal Ve İdari Takibinden Kurtulma Yolları

 

İş Bankası Kredi

 

İş Bankası’nın sunmuş olduğu anında kredi hizmeti sayesinde İşCep’ten ya da internet şubesinden kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi konusunda belge ibraz etmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredi 25 bin TL’ye kadar kredi çekmenizi sağlamaktadır.

Siz de yukarıda sayılan yöntemleri kullanarak en kolay kredi alabilir, ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
2019 Hisse Senetleri Piyasası 2018 yılının son haftasına…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz