Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

05 Şubat 2019 Salı, 22:59
Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar 642x320 - Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de acil nakit ihtiyacı ile karşılaşıldığı zaman bankalardan kredi alımı sağlanıyor. Düşük faizli kredi seçeneklerinin yanı sıra dosya masrafsız belgesiz kefilsiz kredi veren banka kurumları da bulunuyor. Maaş bordrosuz ve kefil şartı aramadan yıl içerisinde pek çok kişiye ihtiyaç kredisi veren banka kurumları, yeni yılda da bu işlemlerine devam ediyorlar. Peki, masrafsız belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir, şartları nelerdir?

 

Kefilsiz Kredi

 

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar - Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

Kredi alımı esnasında bireyin başka birini kefil göstermeden para ihtiyacını karşılayabilen pek çok banka kurumu bulunuyor. Bu bankalar arasında; Enpara, CEPTETEB, Nkolaykredi, Dijitaldeniz gibi dijital bankacılık sistemleri yer alıyor. Maaş bordrosu istemeden kredi veren banka kurumları düşük faiz avantajı ile beraber 36 aya kadar kredi imkanını müşterisine tanıyor. İnternete özel kredi veren banka kurumlarına yine internet üzerinden başvuru yaparak kefilsiz bir şekilde kredi alabilmek mümkün oluyor. Bu şekilde kefilsiz kredi alabilirsiniz.

 

Belgesiz Kredi

 

Belgesiz Kredi Veren Bankalar - Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

Banka kuruluşları müşterisine kredi vermeden önce maaş bordrosunun gösterildiği bir belgeyi talep ediyor. Maaşına göre kredi verecek olan banka için bireyin sigortalı bir işte çalışması önem arz ediyor. Ancak bu duruma uygun bir işte çalışmayan kişiler için ise farklı bir alternatif bulunuyor. Maaş bordrosu olmadan kredi veren banka kuruluşları arasında; TEB, Ziraat Bankası, Akbank, Vakıfbank ve Finansbank yer alıyor. Belgesiz kredi çekimi için bu banka kuruluşlarına bireylerin en yakın şube üzerinden başvurmaları mümkün oluyor.

 

Masrafsız Kredi

 

masrafsız kredi veren bankalar - Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

Birçok bankada yer alan dosya masrafı seçeneği tüketici için yüklü bir miktarın bankaya ödenmesi demek. Dosya masrafı olmadan kredi çekimi yapabilmek için tüketicinin dijital bankacılık sistemlerini tercih ettikleri biliniyor. Enpara.com, ING Bank gibi kuruluşlar masrafsız kredi veren bankalar arasında yer alıyor.

Dosya masrafı normal koşullarda tüketicinin çekeceği kredinin anaparasından düşülerek banka adına tahsis ediliyor. Bu durumun önüne geçmek isteyen tüketici ise masrafsız kredi çekebilmek adına alternatif kuruluşları tercih edebiliyor. 36 aya varan vade süreleri ile dijital bankacılık sistemlerinde dosya masrafsız kefilsiz belgesiz kredi çekimi mümkün oluyor. Bu kurumlara internet üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Bitcoin Güvenilir bir Yatırım Aracı Mı? Bitcoin son…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz