Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

28 Ocak 2019 Pazartesi, 21:59
Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar 642x320 - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

En Uygun Taşıt Kredisi

Gündelik hayatımızda işlerimizin daha kolay ve hızlı bir şekilde halledilebilmesi için araçlara ihtiyaç duyarız. 2019 yılında araçların fiyatlarının yüksek kurlarda seyretmesi insanların ikinci el araçları tercih etmesine neden olur. İkinci el araç alınsa bile bu araçların ücretini peşin olarak ödemek herkes için mümkün değildir. Bu nedenle nakit ihtiyaçlarımız konusunda bankalardan destek alırız. Bankalar avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçeneklerini sunarak müşterilerine kredi paketlerini sunuyor. Belli zamanlarda bankalar tarafından uygulanan kampanyalar ilgi çekmeyi başarıyor. Taşıt kredisi bankalara göre değişiklik gösterebilir. İkinci el araç satın alırken alınacak olan kredilerde her bankanın araçlar içi koyduğu farklı araç yaş sınırı yer almaktadır. Peki, kaç model arabaya kredi çıkar? İşte bu sorunun yanıtını yazımızda sizlere vereceğiz.

 

En Uygun Taşıt Kredisi Araç Yaş Sınırlamaları

 

Bankalar aracın yaşına göre kredi vermektedir. Bu konu son derece önemlidir. Aracın trafik yaşı ile üretim yaşı aynı olmayabilir. Arabanın yaşı üretildiği yıldır. Bankalar araçların trafiğe çıkış tarihine değil araç yaşına göre kredi seçeneklerini sunmaktadır. Araç Kredisi Kaç Yaşa Kadar Verilir sorusu için bank uygulamalarını inceleyelim.

 

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

Yapı Kredi Bankası günümüzde müşterilerine sıfır kilometreden 10 yaşına kadar olan araçlar üzerinde taşıt kredisi sunuyor. Alacağınız kredilerde ise en yüksek vade 48 ay ile sınırlandırılmış. Faiz oranları ise kampanyalara ve şartlara göre değişebiliyor.

 

Halkbank Taşıt Kredisi

 

Halkbank Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

Halkbank sıfır km’lik araçlarınız için ertelemeli ve uygun faiz oranlarından kredi veriyor. Aynı şekilde ikinci araçlarınız için de aynı fırsatları da sunabiliyor. Almak istediğiniz ikinci el aracın 5 yaşını geçmemesi gerekir. Taşıt kredileri üzerinden en yüksek vade seçeneği ise 48 ay olarak hesaplanmıştır.

  Uzmanların Hisse Senedi Önerileri

 

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

QNB Finansbank sıfır kilometreden 5 yaşa kadar olan araçlar için 48 ay vade seçeneği sunuyor. Banka üzerinden alacağınız ikinci en aracın yaşı 8’i geçmemelidir.

 

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

Denizbank düşük faiz oranları üzerinden tüketicilere en fazla 48 ay vade seçeneği veriyor. Araç yaşı ise banka üzerinden yapacağınız görüşmelere göre değişebilirsiniz

 

Şekerbank Taşıt Kredisi

ekerbank Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

Şekerbank 48 aylık vade üzerinden 15 yaşına kadar araçlara kredi veriyor.

 

ING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

ING Bank araç kredileri için 3 ila 48 arasında vade sunuyor. Banka ikinci el araç yaş sınırını ise 8 olarak sınırlandırmış.

 

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

Banka araç kredileri konusunda 48 ay vade seçeneği sunuyor. Kuveyt Türk ikinci el araç yaşını 8 yılla sınırlandırmış.

 

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi - Kaç Model Arabaya Kredi Çıkar?

Garanti Bankası’ en geç 10 yaşında bulunan araçlara 48 ay vade ile kredi veriyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Senetle Araba Almanın Yolları Zaman geçtikçe araç alımı…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz