İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

24 Nisan 2020 Cuma, 11:23
Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri 642x320 - İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri

Yatırımını borsa da yapan yatırımcılar için borsa önerileri çok değerlidir. Yükselişte olan ve kar edilecek hisse senetleri kadar uzak durulması gereken hisse senetleri önerileri yatırımcıların en fazla ihtiyaç duyduğu önerilerdir. İş Yatırım hisse önerileri ile siz de en çok önerilen hisseleri bulabilirsiniz. Borsada iş yatırım hisse senedi önerilerini şu şekilde sıralayabiliriz.

 

İş Yatırım hisse senetleri önerileri listesi en çok önerilenler ve en az önerilenler diye 2 kısma ayrılmaktadır.  Bu sayfamızda sizlere en çok önerilen hisseler ile ilgili detaylı bilgiler sunulacaktır. ( Hisse öneri listesi kurumun fikrini yansıtmakta olup, sitemizin görüşünü yansıtmamaktadır. )

 

 

İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

 

 

Akbank akbnk hisse önerileri - İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

 

 

AKBNK: Ortalama işlem hacmi 3 ay için yüzde 45,8 olan AKBNK hisseleri bu gün 5,68 TL kapanış fiyatı ile günü tamamlamıştır. Hedef fiyat olarak 8,20 TL fiyata sahip olması beklenen AKBNK hisseleri1 yıllık işlem hacmi yüzde 50,7 olarak beklenmektedir.

garanti bankası garan hisse önerileri - İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

GARAN: Ortalama işlem hacmi 3 ay için yüzde 113,3 olan GARAN hisseleri, bu gün 8,07 TL kapanış fiyatı ile günü tamamlamış olup beklenti fiyatı ise 10,80 tL seviyesindedir. 1 yıllık işlem hacmi ortalaması yüzde 134,1 olan GARAN hisseleri USD bazında -14,43, TL bazında 1,77 getiri oranına sahiptir. Öneri tarihi olarak 31.05.2020 tarihi baz alınmaktadır.

koza altın kozal hisse önerileri - İş Yatırım En Çok Önerilen HisselerKOZAL: İşlem hacmi olarak 3 ay için yüzde 25,4, 1 yıl için 17,8 olarak beklenilen KOZAL hisseleri günü 70,75 TL ile kapatmış, beklenilen hedef fiyat olarak 88,25 TL belirlenmiştir. TL bazında 18,81, USD bazında ise 10,69 oranına sahip olan KOZAL hisseleri önerilen hisseler arasında yer alıyor.

 

 

logo yazılım logo hisse önerileri - İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

 

LOGO: Ortalama işlem hacmi olarak 3 ay için yüzde 3,3,1 yıl için 1,2 olarak belirlenmiş olan LOGO hisseleri günü 78,65 TL ile kapatmıştır. Hedef fiyatın üzerinde bir fiyat ile günü tamamlayan hisseler TL bazda 7,15, USD bazında ise -6,20 oranına sahiptir.

 

 

soda sanayi soda hisse önerileri - İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

SODA: 3 aylık işlem hacmi ortalaması yüzde 19,2, 1 yıllık işlem hacmi ortalaması 15,3 olan SODA hisseleri günü 6,08 t den kapatmış, hedeflenen fiyat ise 7,20 olarak belirlenmiştir. TL bazda ve USD bazında getiri oranı yüzde 18 olan SODA hisseleri önerilen hisseler arasında yer almaktadır.

 

 

lker ulker hisse önerileri - İş Yatırım En Çok Önerilen Hisseler

 

ULKER: 3 aylık işlem hacmi ortalaması 4,3, 1 yıllık işlem hacmi ortalaması ise 3,0 olan ULKER hisseleri günü 24,10 TL den kapatmış, hedeflenen fiyat ise 28,10 TL olarak belirlenmiştir. TL bazda 20,96, USD bazında ise -0,69 orana sahip olan ULKER hisseleri önerilen hisseler arasında yer alıyor.

 

Yukarıdaki veriler 22.04.2020 tarihi itibariyle hazırlanmıştır. Güncel İş Yatırım en çok önerilen hisseler listesine buradan ulaşabilir, İş Yatırım ın genel hisse önerileri listesine ise buradaki adresten ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Faiz Nedir? Neden Düşmüyor? Niye Bu Kadar Önemli?…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz