Hızlı TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

23 Ocak 2020 Perşembe, 09:00
TEB Bonus kredi kartı başvurusu 642x300 - Hızlı TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

1927 yılından bu yana profesyonel bankacılık hizmetlerinde bir adım öne çıkan ve uluslararası bankacılık hizmetleri ile bilinen TEB , müşterilerine geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Kurumsal, bireysel ve KOBİ bankacılığı hizmeti veren Türkiye Ekonomi Bankası, BNP Paribas ile ortaklığının ardından çok yönlü bir banka haline gelmiştir.

Türkiye’de aktif olarak bankacılık hizmeti veren bu bankadan kredi alma ve kredi kartı sahibi olma gibi işlemlerin yanı sıra banka hesabı açtırma ya da KOBİ desteği alma gibi hizmetlerde alınabilmektedir. TEB kredi kartı başvurusu gibi işlemlerde kolaylık sağlayan banka müşterilerine yüksek limitler sunabilmektedir. TEB Bonus kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerden ise düzenli bir gelirin olması ve kredi notu gibi değerlendirme bilgileri istenmektedir.

 

 

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

TEB kredi kartı başvurusu - Hızlı TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Sürekli olarak düzenlediği kampanyalar nedeniyle oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olan TEB kredi kartı başvurusu şu şekilde yapılabilmektedir:

 

  • TEB şubelerine giderek buradan kredi kartı başvurusu talep formu doldurularak kredi kartı başvurusu yapılabilir.

 

  • Türkiye Ekonomi Bankası müşteri hizmetleri 0850 200 06 66 aranarak kredi kartı başvurusu işlemleri yapılabilir.

 

  • TEB Bonus kredi kartı başvurusu yapabilmenin bir diğer yolu ise online olarak başvuru doldurmaktır. İstenilen bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi ile internet bankacılığı üzerinden de başvurular gerçekleştirilebilir.

 

TEB kredi kartı başvuruları SMS ya da ATM’ler üzerinden gerçekleştirilememektedir.

 

 

 

 

TEB Bonus Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

TEB Bonus kredi kartı başvurusu onaylanan kişilere banka tarafından sunulan limitler dahilinde kredi kartı verilmektedir. Bonus kredi kartı ile üye iş yerlerinde alışveriş yapılabileceği gibi alışverişler taksitlendirilebilmektedir. Ayrıca Bonus kart ile yapılan alışverişlerden Bonus puan kazanılarak ilerleyen zamanlarda alışverişlerde kullanılabilmektedir. TEB kredi kartı başvurusu sonucu olumlu olan kişiler kredi kartları ile otomatik ödeme talimatı verebileceği gibi fatura ödemeleri gibi çeşitli ödemeleri de bu kartla yapabilmektedir. Nakit avans ve taksitli nakit avans çekimi gibi işlemlerinde yapılabildiği TEB kredi kartı ile aynı zamanda ekstre tutarının 1000 TL gibi bir miktar olması halinde sinema ve tiyatro biletleri de %50 indirimli bir şekilde alınabilmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Schengen Vizesi Nedir? Schengen bölgesi, Avrupa bölgelerinin çoğunu…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz