Hızlı QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

30 Ocak 2020 Perşembe, 09:00
QNB Finansbank kredi kartı başvurusu 642x320 - Hızlı QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Hüsnü Özyeğin tarafından 1987 tarihinde kurulan ve günümüzde Türkiye’nin güçlü bankalarından olan Finansbank, müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerinin rahatını düşünen ve bankacılık hizmetlerini eve kadar taşıyan Finansbank tarafından ücretsiz işlemler ve aidatsız kart hizmetleri öne çıkan seçeneklerden olmaktadır. Bunun yanı sıra Finansbank kredi kartı başvurusu gibi işlemleri şubeye gitmeden de halledebilme ve kredi kartının eve getirilmesi gibi avantajları da bulunmaktadır. Finansbank kredi kullanımında sunduğu avantajların yanı sıra QNB Finansbank CardFinans kredi kartı başvurusu gibi hizmetleri de hızlı bir şekilde halledebilmektedir. Bankacılık çalışmalarında dijitalleşmenin öne çıktığı bu bankadan kredi kartı almak isteyenlerin gelir durumu ve kredi notu belirleyici faktörlerden olmaktadır.

 

 

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilmek için banka tarafından sunulan kanallar şu şekildedir:

 

  • Finansbank şubelerine giderek kredi kartı başvurusu bizzat kişi tarafından yapılabilmektedir.
  • Finansbank müşterisi olsun olmasın online bankacılık hizmetleri üzerinden kişilerin yapacağı kredi kartı başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır.
  • Finansbank CardFinans kredi kartı başvurusu için mobil bankacılık hizmeti üzerinden baka müşterisi olan kişiler başvuruda bulunabilmektedir.
  • Telefon bankacılığı üzerinden müşteri hizmetlerinin aranması ile birlikte kredi kartı başvuruları tamamlanabilmektedir.

 

Finansbank kredi kartı başvurularında ATM ve SMS kanallarını kullanmamaktadır. Özellikle işlemlerin internet üzerinden yapılmasından dolayı genellikle online bankacılık hizmetlerine yönelmiş durumdadır.

 

 

 

 

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

Finansbank CardFinans kredi kartı başvurusu yapan kişilerin alacakları onayın hemen ardından kredi kartları evlerine ve ya iş yerlerine teslim edilecektir. Kredi kartı ile taksitli ve ya tek çekim alışverişler yapılabildiği gibi kazanılan puanlar ile 1.500 TL’ye kadar harcama yapılabilmektedir. Finansbank kredi kartı başvurusu sonucu olumlu olan kişiler alacakları kredi kartı ile nakit avans çekebilir ve avansı taksitlendirme imkanından da faydalanabilirler.

 

Fatura ödemeleri gibi durumlarda otomatik ödeme talimatı verilebilen banka öğrenciler için kart aidat ücreti istemediği gibi müşterilerine de düşük faiz oranları sunmaktadır. 50 TL ve üzeri harcamaların taksitlendirmesi mağazada olmadığı durumlarda sonradan taksitlendirme gibi bir özellikten faydalanılabilmektedir. Alışverişlerde sunduğu imkanlar ile bilinen banka oldukça avantajlı kampanyalar yürüterek kredi kartı hizmetlerini genişletmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En İyi Yatırım Alanları Yatırım en sade haliyle;…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz