Hızlı Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu

23 Şubat 2020 Pazar, 15:41
Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu 642x320 - Hızlı Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu

2010 yılında bankacılık hayatına başlamasına rağmen müşterilerinin ayağına kadar gitmesi ve hızlı işlem yapabilme özelliği ile Fibabank öne çıkan bankalar arasında olmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil bankacılığı etkili bir şekilde kullanan Fibabanka, bireysel ve kurumsal anlamda hizmet verebilmektedir. Fibabanka kredi kartı başvurusu ve diğer işlemlerde hızlı bir süreç sunmasından dolayı tercih edilmektedir. Tabana yayılmış bir bankacılık anlayışını benimseyen banka genellikle alışverişlerde kullanılan banka kartları sunarak bireysel anlamda müşterilerini desteklemektedir. Fibabanka Bonus kredi kartı başvurusu işlemlerinde kolaylık sağlayan ve pek çok kişiye kredi kartı verebilen banka, kredi notu düşük olanlar içinde önemli bir seçenek olmaktadır.

 

 

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Fibabanka kredi kartı başvurusu yapabilmek için kişilerin şubeye gitmesi gerekmektedir. Şubeleri üzerinden işlemleri kabul eden banka aynı zamanda oline siteleri üzerinden de ön başvuruları kabul etmektedir. Henüz yeni bir banka olması ve bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı gibi sistemlerden devam ettirmeyi seçmesinden dolayı bu bankanın başvuru kanalları kısıtlıdır.

 

Fibabanka Bonus kredi kartı başvurusu esnasında kişilerden gelir durumlarına ait bilgiler talep edilmektedir. Ayrıca kredi kartı limiti de kişilere ait olan kredi notu üzerinden belirlenebilmektedir. Online olarak doldurulacak olan ön başvuru formunda verilen bilgilere göre banka yetkilileri kişileri arayarak kredi kartı başvurusu hakkında bilgi verebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Ne İşe Yarar?

 

 

Fibabanka kredi kartı başvurusu onaylanan kişilere belirli bir limit dahilinde Bonus kredi kartı verilmektedir. Bonus üyeliği bulunan iş yerlerinde bu kredi kartı ile alışveriş yapılabildiği gibi yapılan alışverişler taksitlendirilebilmektedir. Ayrıca kart içerisinden nakit avans ya da taksitli nakit avans çekimi yapılabilmektedir. Fibabanka Bonus kredi kartı başvurusu yapılması halinde bu kart ile dünya üzerinde bütün alışveriş noktalarından alışveriş yapılabilir.

 

Ayrıca yapılan her alışveriş sonrası bonus puan kazanılabilmektedir. Sanal alışveriş yapabilme imkanı tanıyan bu kredi kartı 3D Secure özelliği sayesinde kart bilgilerinizi koruma altına almaktadır. Bonus ile anlaşmalı iş yerlerinin büyük bir kısmında yapılan indirimlerden faydalanma imkanı da Fibabank Bonus kredi kartı ile mümkün olabilmektedir. Ayrıca ödeme yapma ve ya para transferi gibi işlemlerde yapılabilmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri Yatırımını borsa…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz