HalkBank Paraf Card Kredi Kartı Başvurusu

10 Şubat 2020 Pazartesi, 09:00
Halk Bank Paraf Card Kredi Kartı Başvurusu 642x320 - HalkBank Paraf Card Kredi Kartı Başvurusu

Halk Bank Paraf Card Kredi Kartı Başvurusu

Tarihi 1918 yılına kadar dayanan ve Türkiye’nin sıkıntılı zamanlarında ortaya çıkan bankalarından biri de Halk Bankası’dır. Gelişmekte olan bir ülkenin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaparak kolları sıvayan Halk Bankası yıllardır teknolojik gelişmelere ve yaşanan ekonomik gelişmelere paralel olarak büyümektedir. Yurt içi ve yurt dışı temsilcilikleri ve KOBİ’lere sunmuş olduğu ayrıcalıklarla gündeme gelen Halk Bankası kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu gibi işlemlerde de düşük faiz oranları ile tercih edilmektedir. Alışverişe yönelmenin verdiği kredi kartı ihtiyacına Halk Bank Paraf Card kredi kartı başvurusu ile cevap veren banka çeşitli zamanlarda yaptığı kampanyalar ile avantajlı bir banka olmaktadır.

 

 

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Halk Bank müşterilerine geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Para çekme, para transferi gibi işlemlerin yanı sıra Halk Bankası kredi kartı başvurusu gibi işlemleri de çeşitli kanallar üzerinden gerçekleştirme imkanı sunar.

 

Halk Bank Paraf Card kredi kartı başvurusu şu yollardan yapılabilir:

 

  • Halk Bank şubelerine giderek kredi kartı başvurusuna dair dilekçe doldurulabilir.
  • Halk Bank Paraf web sitesi üzerinden online olarak da kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.
  • PARAF ya da PARAFLY yazarak boşluk bırakıp TC kimlik numarası ve gelire dair bilgiler yazarak 3452’ye SMS gönderebilir ve başvuru yapılabilir.
  • Halk Bankası telefon bankacılığı üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusunda bulunulabilir.
  • Halk Bank müşterisi olan kişiler internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilmektedir.

 

 

 

Halk Bankası PARAF Card Özellikleri

 

 

Halk Bank Paraf Card kredi kartı başvurusu sonrası alınan onay ile birlikte kredi kartı üzerinden sanal alışveriş yapılabilir. Visa/Master ve Troy amblemi olan üye iş yerlerinden alışveriş yapılabileceği gibi bütün alışverişlerde taksitlendirme avantajından faydalanılabilir. Nakit avans çekimi ve olası ödeme sorunlarında borç taksitlendirme gibi özelliklerden faydalanmak mümkündür.

 

Ayrıca kurum ödemeleri, fatura ödemeleri gibi durumlarda ödeme talimatı verilebilir ya da direkt ödeme yapılabilir. Limit artırımı, ekstre görüntüleme, HGS ödemeleri, temassız alışveriş, birikim hesabı açabilme ve sonradan taksitlendirme gibi işlemlerde Halk Bank kredi kartı başvurusu sonrasında kullanılabilecek ayrıcalıklardan olmaktadır. Ayrıca banka tarafından İspark’ta ücretsiz otopark, Esenboğa Havalimanı Lounge gibi kampanyalarda bulunmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri Yatırımını borsa…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz