Günlük Nakit İhtiyaçlarınız İçin Garanti BBVA Avans Hesap

30 Kasım 2019 Cumartesi, 17:19
Garanti BBVA Avans Hesap Başvurusu 642x320 - Günlük Nakit İhtiyaçlarınız İçin Garanti BBVA Avans Hesap

Garanti BBVA Nakit Avans Hesap Nedir?

Günümüzde nakit ihtiyacı her geçen zaman diliminde önemli bir yerde durmaktadır. Bunun için kredi kartlarına başvurular gerçekleşmekte, kredi çekimleri talep edilmektedir. Bazı durumlarda kredi risk raporunun olumsuz olduğu zamanlar ve kredi kartının çıkmadığı zamanlarda ise, kişiler nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çok fazla uğraş vermektedirler. Garanti BBVA Avans Hesap böyle durumlarda kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak, mevcut mevduatsız hesap limitinin daha aşağısına inmeye olanak tanır. Bu nedenle halk arasında eksi hesap olarak da bilinmektedir. Peki, Garanti avans hesap nasıl oluyor ,hesap nasıl açılır ve avans hesabın özellikleri nelerdir?

 

 

Garanti BBVA Avans Hesap Nasıl Açılır?

 

 

Nakit avans açmak için birçok farklı kanal bulunur. Her bankanın nakit avans açma prosedürü farklılık gösterir. Garanti BBVA Avans Hesap açma kanalları aşağıda listelenmiştir.

 

 

Şube Bankacılığı yolu ile Garanti BBVA Avans Hesap Başvurusu : Garanti Bankası şubesine gidilerek nakit avans açma talebi banka yetkililerine iletilir. Bunun için illa ki banka hesabınızın olduğu şubeye gitme gerekliliği bulunmamaktadır.

 

 

Telefon Bankacılığı yolu ile Garanti BBVA Avans Hesap Başvurusu : Garanti şubesi telefon bankacılığını kullanarak nakit avans hesabı açma talebi iletilir. Bankanın bu hesabı açıp açamayacağı gerekli incelemeler yapılarak gün içerisinde sms yolu ile müşteriye bildirilecektir.

 

 

İnternet Bankacılığı yolu ile Garanti BBVA Avans Hesap Başvurusu : İnternet şubesi şifresi ile giriş yaparak; Hesaplar – Başvurular – Nakit Avans başvurusu adımlarını takip ederek, bu hesaba başvuruda bulunulabilir. İnternet bankacılığını kullanmak daha kolaydır. Bunun nedeni, kişinin nakit avans miktarını kendi belirleyebilecek durumda olmasıdır.

 

 

Mobil Şube Bankacılığı yolu ile Garanti BBVA Avans Hesap Başvurusu : Garanti Bankası internet şubesi aracılığı ile nakit avans alımları için başvuru yapılır. Kredi İşlemleri – avans hesap başvurusu – taksitli nakit avans başvurusu adımlarını takip ederek kişiler, kendi eksi hesaplarını kredi kartı gibi taksitlendirecek bir imkan dahilinde başvuru gerçekleştirebilmektedirler.

 

 

Garanti BBVA Avans Hesap Özellikleri

 

 

Garanti BBVA Avans Hesap Hesaplama - Günlük Nakit İhtiyaçlarınız İçin Garanti BBVA Avans Hesap

 

 

Garanti Bankası BBVA Nakit Avans limiti belirlenirken müşterinin maaşı ile orantılı olarak miktar konulur. 1 TL ile 10.000 TL arasında eksi hesaba inebilme şansı bulunabilmektedir.

 

Müşteriler diledikleri zaman bu avans talebini artırım yapabilirler.

 

Garanti BBVA Avans Hesap ile kira, fatura gibi ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Ayrıca minimum 100 TL olacak şekilde en az 3 ay en fazla 12 ay vade ile taksitli nakit avans çekimi yapabilmektedirler.

 

Garanti BBVA Avans Hesap hesap kesim tarihi her ayın son iş günüdür.

 

İhtiyacınız kadar kullanabilir. Vadesiz hesaba para girişi olduğunda faiz ödemesi otomatik düşer.

 

Garanti BBVA Avans Hesap ATM den 7/24 kullanılabilir, anında çekilebilir.

 

Garanti Bankası taksitli nakit avans çekimi, faiz miktarının kalan ödemelerini hesaba yansıtmamak üzere kurulmuş bir kolaylıktır.

 

 

Garanti BBVA Avans Hesap Faiz Hesaplama

 

 

Garanti BBVA Avans Hesap ne zaman ödenir, nasıl açılır, özellikleri nelerdir gibi sorulara açıklık getirdikten sonra şimdi de sizlere Garanti BBVA Avans Hesap Hesaplama ile kullandığınız hesabın faiz ödemesi hakkında bilgi sunacağız.

 

 

Kullanılan Miktar Faiz Oranı Kullanılan Gün Sayısı Faiz Tutarı
1.000 TL 1,60% 30 gün 1.019,20 TL
5.000 TL 5.096,00 TL
10.000 TL 10.192,00 TL
————— ———— ———————— ———-
1.000 TL 1,60% 1 gün 1.001,28 TL
5.000 TL 5.006,40 TL
10.000 TL 10.012,80 TL

 

 

Yukarıda da görüldüğü gibi 1.000 tl için 1 günde 1,28 tl ücret ile günlük nakit ihtiyacınızı anında görebilirsiniz. Merkez Bankası tarafından belirlenen bu faiz oranı ile tüketici kredisine göre daha az faiz ödemesi yapabilirsiniz. Garanti Avans hesap asgari ödeme ile ödemelerinizi minimum seviyede tutabilirsiniz.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Bitcoin Güvenilir bir Yatırım Aracı Mı? Bitcoin son…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz