Gedik Yatırım Hisse Senedi Komisyon Oranları

06 Haziran 2020 Cumartesi, 09:17
Gedik Yatırım Hisse Senedi Komisyon Oranları 500x320 - Gedik Yatırım Hisse Senedi Komisyon Oranları

Gedik Yatırım Hisse Senedi Komisyon Oranları

Yatırım yapmak isteyenler için hizmet veren aracı kurumlar, yatırımcıların yapmış oldukları işlemlerden komisyon ücreti talep etmektedir. Yatırım araçlarından biri olan Gedik Yatırım ise hisse senedi alım satım işlemlerinde müşterilerinden komisyon almaktadır. Yapılan işlemlere ve ürünlere göre Gedik yatırım hisse senedi komisyon oranları değişebilmektedir. Gedik Yatırım sitesi üzerinden işlemler için talep edilen ücretler ve komisyonlarda açıklanmaktadır. Gedik Yatırım tarafından senelik olarak komisyon oranları güncellenebilmektedir.

 

 

Gedik Yatırım Borsa Komisyon Oranları

 

 

Gedik Yatırım hisse senedi komisyon oranı işlem başına 0.002 olarak belirlenmiştir. İşlem hacmi baz alınarak belirlenen bu oran sabit olmayıp bazı durumlarda değişebilmektedir. Portföy değeri ve işlem hacmine bağlı olarak hisse senedi işlemlerinde alınan komisyon oranı değiştirilebilmektedir. Değişen komisyon oranlarında ise asgari olarak 0.01 miktarında komisyon alınmaktadır.

 

 

Gedik Yatırım Hisse Senedi İptal, Miktar Azaltma, Fiyat Kötüleştirme Komisyon Oranları

 

Gedik Yatırım hisse senedi iptal emri komisyon oranı 0-5 saniyelik süre içerisinde 0,0004 olarak belirlenmiştir. Eğer iptal süresi 6- 10 saniye olursa 0,0005 olarak, 11- … ve üzeri saniyelerde ise komisyon oranı 0,0007 olarak belirlenmiştir.

 

Gedik Yatırım hisse alım satım komisyon oranları diğer önemli işlem ücretleri ise şöyledir:

 

  • Pay senedi saklama ücreti 0.00075 (yıllık)
  • Hesap açılış ücreti 3 TL
  • Aylık hesap bakım ücreti 0.06 TL
  • İnternet para transferi 1 -2.50 TL

 

 

Gedik yatırım hisse senedi komisyon oranları piyasa geneline göre normal kabul edilmektedir. Ayrıca yurt dışındaki piyasalarda da işlem yapabilme imkanı sunmasından dolayı Gedik Yatırım tercih edilen hisseler arasında sayılmaktadır. Foreks gibi işlemler için Gedik Yatırım web sitesi üzerinden bilgi vermektedir.

 

Güncel borsa komisyon oranları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Schengen Vizesi Nedir? Schengen bölgesi, Avrupa bölgelerinin çoğunu…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz