Gece Para Kazandıran Hesap : Vakıfbank Arı Hesap

14 Ekim 2019 Pazartesi, 20:37
vakıfbank 32 günlük faiz oranı 620x320 - Gece Para Kazandıran Hesap : Vakıfbank Arı Hesap

Vakıfbank Arı Hesabı Avantajları

Vakıfbank arı hesabı nedir diye bakıldığında mevduat hesapları arasında yer alan Arı hesabı vadeli olup çeşitli para birimleri için açtırılabilir. Bu hesapta birikimler gecelik faiz oranı üzerinden değerlenir. İhtiyaç duyulan anlarda herhangi bir vade kaybı yaşanmadan para çekme ya da yatırma işlemleri rahatça yapılabilir. Bunlara ek olarak internet şubesi veya mobil bankacılık üzerinden herhangi bir ücret ödemeden EFT ve havale işlemleri de gerçekleştirilebilir.

 

İlk etapta sadece Türk lirası işlemleri için kullanılan Vakıfbank Arı hesabı artık USD ve EUR mevduatları için de kullanılabilir. Tüm para birimleri üzerinden günlük para kazandıran bu hesap sayesinde yatırım yapmak daha kolay olacaktır. İnternet üzerinden Vakıfbank arı hesabı yorumları okunarak müşterilerin elde ettiği avantajlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşılabilir.

 

Vakıfbank arı hesabı nedir diye merak edildiğinde en uygun vadeli mevduat seçeneklerinden biri olduğu görülebilir. Yatırımların uygun faiz oranları ile değerlenmesini sağlayan vadeli mevduat hesabı risksiz getiri elde etmek isteyen ve uzun vadede meydana gelen faiz değişmelerinden etkilenmek istemeyenler tarafından tercih edilen bir hesap türüdür. Bu hesapta en uygun vade oranı seçilir ve vadenin bitimiyle birlikte vade ile faiz oranı otomatik olarak yenilenir.

 

 

Vakıfbank Arı Hesabı Avantajlı Özellikleri

 

vakıfbank arı hesabı yorumları - Gece Para Kazandıran Hesap : Vakıfbank Arı Hesap

 

Vakıfbank arı hesabı bir tür yatırım aracı olup hafta sonu ve resmi tatil günleri dışında Vakıfbank şubeleri üzerinden 09.00 ile 17.00 saatleri arasında istenilen sıklıkta hesaba para yatırılıp hesaptan para çekilebilir.

 

Hesaba para yatırma ve hesaptan para çekme işlemleri için Vakıfbank şubeleri, ATM’leri, Vakıfbank internet bankacılığı, mobil bankacılık, Vakıfbank çağrı merkezi kullanılabilir.

 

Hesap ilk açıldığında tanışma faizi uygulanmakta olup bu faizin süresi 100 gündür. Tanışma faizinden yararlanabilmek için ilk defa Vakıfbank Arı hesabı açtırıyor olmak gerekir. Ayrıca bu faiz oranından her döviz cinsi için bir kez yararlanılabilir. Tanışma faizinin sona ermesinden itibaren geçerli olacak temdit faiz oranı günlük olarak değişebilir. Sunulan faiz oranları sayesinde Vakıfbank arı hesabı yorumları genel olarak olumlu yöndedir.

 

Vakıfbank arı hesabı faiz hesaplama - Gece Para Kazandıran Hesap : Vakıfbank Arı Hesap

Arı hesabı açabilmek için minimum tutar 5000 Türk lirası, 2000 USD ve 2000 Euro olarak ifade edilmiştir. Hesap aktif olduğu süre boyunca hesap bakiyesi bu tutarların altına düşmemektedir. Geçerli olacak Vakıfbank arı hesabı faiz oranı minimum bu tutarlar üzerinden işlem görecektir.

 

Vakıfbank bünyesinde olan bu hesap için hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Ayrıca ortak hesap açma imkanı bulunmamaktadır. Her müşteri Türk Lirası, Euro ve USD cinsinden sadece bir tane arı hesabına sahip olabilir.

 

 

Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Hesaplama

 

 

vakıfbank arı hesabı faiz oranları - Gece Para Kazandıran Hesap : Vakıfbank Arı Hesap

 

Vakıfbank arı hesabı faiz hesaplama işlemlerinde geçerli olan faiz tutarı hesabın gün sonu bakiyesi ile uygulanan faiz oranı üzerinden bir günlük olarak hesaplanır. Yapılan Vakıfbank arı hesabı faiz oranı hesaplama işlemleri sonucunda elde edilen gelir üzerinden mevzuatta geçerli olan oran çerçevesinde stopaj vergi kesintisi yapılır.

 

Tanışma faizi ile temdit faizi kapsamında belirlenen oranlar 1.000.000 TL, 1.000.00 EUR ve 1.000.000 USD’ye kadar geçerlidir. Eğer hesap bakiyesi bu tutarların üzerinde ise bu durumda Vakıfbank arı hesabı faiz hesaplama işlemleri için aşan kısma daha düşük oranlar uygulanır ve bu oran her gün değişebilir.

 

Vakıfbank arı hesabı için geçerli olan faiz oranları para cinsine göre değişir. Türk Lirası için faiz oranı %11 iken EURO cinsinden geçerli faiz oranı %1,50’tir. USD için bakıldığında ise bu oran %2,50 olarak ifade edilir. ( Faiz oranları değişebilmektedir. ) Ancak bu oranların hepsi tanışma faizi için belirtilmiş olup yüz günlük sürenin dolmasıyla birlikte oranlar değişiklik gösterebilir. İşlenen faiz miktarı günlük olarak hesaplanmakta olup tıpkı Vakıfbank 32 günlük faiz oranı gibi kayda değer tutarlarda faiz kazancı elde edilebilir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Geri Alma Kredi çekmek…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz