Faizsiz Kredisiz Ev Sahibi Olma Yolları

26 Eylül 2019 Perşembe, 20:51
Faizsiz Kredisiz Ev Alma Yöntemleri 642x320 - Faizsiz Kredisiz Ev Sahibi Olma Yolları

Faizsiz Ev Alma Yöntemleri

Kendi bütçesine ve gelirine uygun ev almak isteyen binlerce insan vardır. Faiz kullanmadan ev almak istiyorsanız anlatılanları okumalı ve uygun proje ve bankalara başvurmalısınız. Geçmişten günümüze artan fiyatlarla konut sahibi olmak gittikçe zorlaşmıştır. Ancak uygun fırsatlar ve olanaklar değerlendirildiğinde ev sahibi olmanın da birçok yolu vardır. Faizsiz kredisiz ev alma ve sıfır faiz veren konut kredileri ile çoğu insan konut sahibi olmaktadır.

Faizsiz ev satan çeşitli firmalar ve bankalar sayesinde konut alımlarında geçmişten bugüne ciddi artış görülmektedir.

 

 

Faizsiz Kredisiz Ev Alma Yöntemleri : Eminevim Sistemi

 

 

Faizsiz Ev Kredisi Veren Katılım Bankaları - Faizsiz Kredisiz Ev Sahibi Olma Yolları

 

Firma faiz vermeden kişilerin gelirine ve bütçesine uygun olarak ev sahibi olmasına yardımcı olmaktadır. Bu sistem imece ve yardımlaşma üzerine kuruludur. Şöyle ki firmanın insanlara sunduğu çeşitli yararlardan biri de herkes karşılıklı olarak birbirine yardım etmektedir. Yani, elbirliği ile herkes Eminevim faizsiz ev alma fırsatı yakalamaktadır.

 

Eminevim Sistemi Nasıl Çalışıyor?

 

Faizsiz Kredisiz ev alma ve sahibi olmak isteyen kişiler gelirine uygun olarak almak istediği konutun fiyatını belirlemeli ve iş sahibi olmalıdır. Ev alma işlemleri için aynı

zamanda kaç ay vade ile ödeyeceğini söylemelidir. Vade aralıkları ve gruplar belirlenecektir. Yani oluşturulan gruplardaki kişilerin her ay ödediği taksitle bir ev fiyatı çıkmaktadır. Yani verilen taksitler ile biriken ücretlerin karşılığında noter aracılığı ile grupta bulunan kişilerden birine her ay ev alınmaktadır. Peşinat düşüldükten sonra ise evin ücreti taksit sayısına bölünerek aylık ödenecek olan tutar belirlenmektedir. Gruptaki kişilerden müşterilerin taksit miktarı artarak taksitleri bitene kadar artış olmamaktadır.

Bu projelerden de yararlanarak faizsiz kredi alıp çeşitli konut projeleri dikkate alınmalıdır. Kişiler istediği kredileri ve almak istediği evin ücretlerini belirleyerek bu kurumlara başvurma imkanına sahiplerdir. Bu projeler ve bankalar hakkında detaylı bilgi alma almak için resmi sitelerine ve telefon numaralarına ulaşarak karşılıklı iletişim sağlamalıdır.

 

 

Faizsiz Ev Kredisi Veren Katılım Bankaları

 

 

Eminevim faizsiz ev alma - Faizsiz Kredisiz Ev Sahibi Olma Yolları

 

Emlak GYO ile yapılan projede 60 ay vade ile sıfır faiz  veren ev kredisi veren çeşitli bankalar bulunmaktadır. 5 yıl vade ile 9 banka faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır. Vakıf Katılım Bankası, Albarak ve Ziraat Katılım sizler için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Emlak GYO sayesinde hazırlanan bu proje hayata geçirilerek ev almak isteyenlerin ilgisi çekmektedir. %25 peşinat ödemesi ile 60 ay vade ile sıfır faiz oranında ev kredilerinden yararlanılmaktadır.

Aynı zamanda yapılan bu proje dört kademeli olarak sunulmaktadır. Peşinat oranına göre faizsiz ev kredisi ve faiz oranları ayarlanmaktadır. %10 peşinat veren kişiler altmış ay vade ile %0,53 ile 57 arasında aylık faiz ödemesi yapmaktadır.

 

Şöyle ki katılım bankaları faizsiz kredi

konusunda en çok başvurulan yerlerdir. Kredilerden faiz almayarak  islami prensipler ile satıştan kar elde etme olanağına sahiplerdir. Kişiler faizsiz kredi için Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye Finans Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası’na başvuru yapıp istedikleri krediyi söyleme olanağına sahiplerdir. İstenilen kredi başvuruları ile belirli bir süre içerisinde mevzuata uygun değerlendirmeler yapılarak sonuca ulaşılır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Dolar mı Euro mu Altın mı Almalı? Yatırım…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz