En Uygun Fiyatla Plakadan Kasko Teklifi Al

30 Mayıs 2020 Cumartesi, 09:36
Plakadan Kasko Teklifi Al 642x320 - En Uygun Fiyatla Plakadan Kasko Teklifi Al

Plakadan Kasko Teklifi Al

Araç sahipleri için hızlı ve pratik Plakadan kasko teklifi almak için çağımız teknolojisi internet kullanılır. Sigorta acentelerinin web sayfalarından plakanız ile dakikalar içerisinde kasko teklifi alabilirsiniz. Kasko, kara taşıtlarının sigortalı kişinin iradesi dışında araç dururken ya da hareket halinde iken meydana gelebilecek kaza, hasara uğraması, çalınması, yanması gibi durumlarda tazminat ödenmesine dayalı bir sigorta şeklidir.

 

Kasko, trafik sigortasının aksine zorunlu olmayıp kişinin kendini güvence altına alması prensibine dayanır. Aracın bulunduğu şehir, kaza geçmişi, kullanım tipi, aracın yaşı, sigorta poliçesinde yer alan teminatlar gibi unsurlar kasko fiyatını belirler. Kişi aracının kasko bedelini plaka sorgulama sistemi ile kısa bir sürede öğrenebilir. Plakadan kasko teklifi al hizmeti internet aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilir.

 

 

Plakadan Kasko Teklifi Al (SBM Güvencesi)

 

 

Plakadan kasko teklifi almak ve güvenli bir şekilde kasko yaptırma işlemi SBM yani Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından güvence altına alınmıştır. SBM 2016 yılında TC Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından TRAMER adıyla kurulmuştur. Sigorta alanında güvenli bir ortam sağlanabilmesi amacıyla kurulan TRAMER ile bilgiler tek kaynakta toplanır. Kasko teklifi al SBM , Sigorta acentelerinin kamu gözetim ve denetimi altında faaliyet göstermesi sağlanmıştır. Kasko ve tüm trafik sigortalarında adil fiyatlandırma olanağı sunulmuştur. SBM güvencesi ile plakanız ile kasko sorgulaması yapıp farklı sigorta acentesinden teklif alarak en uygun şartlarda kasko yaptırabilirsiniz.

 

Plaka ile kasko teklifi için sigorta acentanıza uğrayabilir ya da araç sahiplerine sunulan SBM nin buradaki sitesinden ücretsiz olarak faydalanabilir, kasko poliçelerinizi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bu linkten de şehrinizde hizmet veren sigorta acentelerini inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Geri Alma Kredi çekmek…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz