En Uygun Allianz Tamamlayıcı Kasko Fiyatları

31 Mayıs 2020 Pazar, 09:02
Allianz Tamamlayıcı Kasko 642x320 - En Uygun Allianz Tamamlayıcı Kasko Fiyatları

Allianz Tamamlayıcı Kasko

Trafik sigortası ile trafikte başınıza gelen kazaların yalnızca belli bir kısmını karşılayabilirsiniz. Standart bir teminat zararınızın tamamını tazmin etmek için yeterli olmayacaktır. Bu gibi durumlar için tam olarak Allianz tamamlayıcı kasko kullanılmaktadır. Bu kaskonun avantajları saymakla bitmez. Sadece kaza anında sizin de zararınızı karşılamakla kalmaz; aynı zamanda 3. kişilere karşı ortaya çıkan maddi sorumluluğunuzu da ortadan kaldırır. Allianz kasko nasıl diye merak edenler için makalemizde devam ediyoruz.

 

 

Tamamlayıcı Kasko Nedir?

 

 

Allianz Tamamlayıcı Kasko Avantajları - En Uygun Allianz Tamamlayıcı Kasko Fiyatları

 

 

Aslında adından da anlaşılacağı üzere Allianz tamamlayıcı kasko, zorunlu trafik sigortanız ve kasko poliçenize ilave olarak sunulmaktadır. Hem üst düzey asistan hizmetleri, hem de hızlı hasar onarma olanağı sağlamaktadır. Orijinal yedek parça garantisi sayesinde aracınız hasar gördüğünde endişelenmenize gerek kalmaz.

 

Tamamlayıcı Kasko Özellikleri Nelerdir?

 

Tamamlayıcı trafik sigortası kasko farkı, kaskonuza ve trafik sigortanıza ek olarak kasko yaptırmak istediğinizde birçok avantaja da beraberinde sahip olursunuz. Bu kaskodan poliçe kapsamında izin verilen tüm motorlu ve motorsuz kara araçları yararlanabilir. Kaskonun kapsamı dahilinde ödenecek olan zararlar da poliçe kapsamında ele alınmıştır. Buna göre:

 

  • Çarpma, devrilme, yuvarlanma gibi kazalar;
  • Üçüncü kişilerin kötü niyetle yaptığı hareketlerin sonucu olarak ortaya çıkan hasarlar;
  • Aracın yanması sonucu oluşan hasar;
  • Aracın tamamının ya da parçalarının çalınması durumunda zararınız kaskonuz tarafından karşılanır.

 

Bunlara ekleme yapabilir, poliçenizin kapsamını dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz.

 

 

Allianz Tamamlayıcı Kasko Avantajları

 

 

Kasko teklifi ile bu sigortaya sahip olmanız durumunda aracınızın hasar alması ve çalınması gibi hallerde karşı karşıya kaldığınız maddi kayıplar poliçe şirketi tarafından karşılanır. Buna göre çalınma durumunda 20.000 TL’ye kadar; aracın hasar alması durumunda ise 5000 TL’ye kadar ödeme yapılır. Üçüncü şahıslara karşı doğan sorumluluklarda 100.000 TL’ye kadar ödeme sağlanır. 20 yaşına kadar olan tüm araçlar bu kaskodan faydalanabilirler. Kaza ve hasar durumunda, kaza yerinde araç poliçe kapsamında çekici ile servise götürülür.

 

Hem herhangi bir Yapı Kredi Bankası A.Ş. şubesinden, hem de Allianz acenteleri aracılığıyla kaskonuzu yaptırabilirsiniz. Trafik sigortası hasarsızlık kademesi 5,6 ya da 7 olan; aracı 3 ila 20 yaş arasında olan; kendisi 25 yaşından büyük olan ve en az bir senedir kasko sigortası yaptırmamış herkes Allianz tamamlayıcı kasko fırsatından yararlanabilir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Geri Alma Kredi çekmek…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz