En İyi 8 Türk Bitcoin Borsası

09 Ocak 2020 Perşembe, 09:00
en iyi Türk Bitcoin borsası 642x320 - En İyi 8 Türk Bitcoin Borsası

En İyi Türk Bitcoin Siteleri Hangileridir?

Sanal para birimi olarak ortaya çıkan ve oldukça karlı yatırımların yapıldığı Bitcoin dünyasında daha çok kazanç elde etmek isteyenlere hizmet veren yüzlerce site bulunuyor. Bitcoin yatırımı yapmak isteyenlerin yatırımlarını sağlama alabilmek adına güvenilir sitelerden işlem yapması gerekiyor. Özellikle yabancı siteler üzerinden işlem yapmak istemeyen ve Türk sitelere yönelmek isteyenler için hazırlanan en iyi Türk Bitcoin borsası ise her geçen gün güncelleniyor.

 

 

Paribu

 

Türkiye’de en geniş ticaret hacmine sahip olması ile bilinen Paribu, 18 farklı para birimi üzerinden işlem yapabilme imkanı sunuyor. Kullanımı oldukça kolay olan ve yatırımlar konusunda zorlanılmayacak bir sistem olan Paribu sisteminin İOS ve Android cihazlarda kullanılmak üzere mobil uygulaması da bulunuyor.

 

 

BTCTurk

 

Paribu sonrasında en yüksek işlem hacmine sahip olan ve en güvenilir Türk bitcoin siteleri içerisinde ikinci sırada BTCTurk yer alıyor. 8 adet kripto para üzerinden işlem yapabilme imkanı tanıyan bu sitenin geniş güvenlik önemleri bulunuyor ve mobil uygulaması da kullanılabiliyor.

 

 

Koinim

 

Bitcoin dünyasında üçüncü sırada yer alan Koinim 6 farklı kripto paranın işlem yapılabildiği sitelerden oluyor. Mobil uygulaması bulunmamasına rağmen güvenilir olması ile biliniyor.

 

 

Türk bitcoin siteleri - En İyi 8 Türk Bitcoin Borsası

 

 

Koineks

 

Koineks 18 farklı bitcoin para birimi üzerinden hizmet verebiliyor. En iyi Türk bitcoin siteleri sıralamasında dördüncü sırada yer alan bu sitenin en büyük dezavantajı mobil uygulamasının olmaması oluyor.

 

 

BitTurk

 

BitTurk sitesi yedi kripto para birimi üzerinden işlem yapabilme imkanı tanıyor. Kesintisiz ve hızlı destek hattı bulunan sitede bitcoin borsası üzerinde kolaylıkla işlem yapılabiliyor.

 

 

Bitlo

 

Türk bitcoin siteleri içerisinde en iyilerden biri olan Bitlo, yedi farklı bitcoin para birimi sunuyor. 7/24 hizmet verebilen sistem Türkiye’deki en güvenilir siteler içerisinde bulunuyor.

 

 

BorsaBit

 

Mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden işlem yapabilme imkanı veren BorsaBit güvenli ve hızlı ulaşılabilir bir sistem sunuyor.

 

 

Binance

 

Bitcoin para birimleri içerisinde 6 farklı para birimi ile hizmet veren Binance, mobil uygulama şeklinde ve internet sitesi üzerinden de kullanılabiliyor. Ayrıca kariyer alanında da yükselme imkanı tanıyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Hisse Senedi Alım Satım Komisyon Oranları Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz