En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

04 Aralık 2018 Salı, 20:46
anında kredi kartı başvurusu yapmak 642x320 - En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anında Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

İhtiyaçların sürekli olarak yükselmesi nedeniyle insanlar kredi arayışına girmektedirler. Kredi konusunda en büyük yardımcı ise kredi kartlarıdır. Bankalar kredi kartı satışı konusunda birbirleri ile yarışma içerisindedir. Kredi kartlarını hızlı bir şekilde satmak için bankalar özel birimler oluşturarak kredi kartı satışını daha profesyonel şekilde yönetmektedir. Etrafınızda zorla kredi kartı başvurusu yaparak kredi kartı satmak için gelen banka personelleri ile karşılaşabilirsiniz. Fakat kredi kartı almak isteyenlerin de bilmesi gereken bazı şeyler vardır. Kredi kartı başvurusu yapan bankalar öncelikle sicilinize baktığından kredi sicili sorunlu olan kişilere kredi kartı tahsis edilememektedir. Önceki dönemlerde kredi kartı kullanımı nedeniyle sicilini lekelemiş olan pek çok kişi kredi kartı almak için uğraşmaktadır. Bunun yanında, bankalar daha fazla kredi kartı satışı yapmak için yüklü harcamalar yapmaktadır. Banka temsilcileri bu nedenle daha fazla kart satışı yapmak istemektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken ise daha fazla kredi kartı kullanımı daha fazla para harcamasına sebep olmaktadır.

Yeni bir kredi kartı başvurusu yaparken özellikle banka seçiminde dikkatli olmak gerekmektedir. Bankanın işleyişi ve ücret politikası sebebiyle sorun yaşamamak için kredi kartı almadan önce iyi bir araştırma yapılmalıdır. Peki, en hızlı kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

 

 

Kredi Kartı Başvurusunda Banka Seçiminin Önemi

 

Siz de kredi kartı nedeniyle sıkıntı yaşadıysanız ya da acil şekilde kredi kartına ihtiyacınız bulunuyorsa bankaya başvurmanız gerekir. Kolay şekilde kredi kartı araştırmasına girmeniz zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Bankalar kredi kartı konusunda daha çok gençlere yönelmektedir. Yaşla beraber insanların eğitim durumu da kart verirken önemli bir konudur. Bu yüzden bankalar üniversite öğrencilerini hedef alarak hizmet vermektedir. Kampüs içerisinde banka kartı satmak isteyen kişileri görebilirsiniz.

  Kredi Çekmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Eski dönemlerde insanların bankalara giderek kredi kartında başvuruda bulunuyorken günümüzde daha hızlı şekilde kart verilmektedir. Artık internet üzerinden bankaların müşteri portföyüne ve çalışma zamanlarına bakarak doğru kararı verebilirsiniz. Bankalar genel olarak belli kesimden müşterilerle çalışmaları nedeniyle kredi kartı vereceği müşteri portföyünde de seçici davranabilmektedir. Bu sebeple, hızlı bir şekilde kredi kartı almak istiyorsanız, banka banka dolaşmak yerine SMS, internet ve mobil bankacıılık üzerinden kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı seçiminde banka seçimi de oldukça öenmlidir. Yeni bir kredi kartı başvurusu yaparken banka seçiminde dikkat edilmesi gereken hususları şöyle sıralayabiliriz:

  • Kredi kartı başvurusu yapmadan önce bankaların ücret politikasını incelemeli, maliyet açısından size en uygun kredi kartını seçmelisiniz.
  • Kredi kartı borcunu kolayca ödemek için bankaların şube sayısını dikkate almalısınız. Aksi halde borcun ödenememesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
  • İstediğiniz kredi kartının taksit, puan gibi ekstra özellikleri olsun istiyorsanız, ülkemizde sıkça kullanılan kartları tercih edebilirsiniz.
  • Bankaların düzenlediği kredi kartı kampanyaları harcamalarınızdan para kazanmanızı sağlayabilir. Bundan dolayı sıkça kredi kartı kampanyası düzenleyen kredi kartını tercih edebilirsiniz.
  • Beyaz eşya, televizyon gibi ürünlerinizi peşin fiyatına taksitlendirebileceğinizden, bankalardan kredi kartı başvurusu yaparken taksit yapan kartları tercih etmeyi unutmamalı, popüler kredi kartı markalarını tercih etmelisiniz.
  • Bankalara kredi kartı başvurusu yapmadan önce: yıllık aidat, ekstre ücreti, hesap işletim ücreti gibi masrafları bankalara sormanız ilerleyen zamanlardaki maliyetlerden sizleri kurtaracaktır.

 

Kredi Kartı Veren Bankalar

 

sms kredi kartı başvurusu - En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Kredi kartı konusunda ülkemizde çok kolay kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır. BDDK tarafındn kredi kartı başvurusu ve kredi kartı limiti standarda bağlansa da bankalardan kolayca kredi kartı alabilirsiniz. Ülkemizde yeni yeni açılan bankalar ise kredi kartı konusunda daha agresif davranarak kolayca kredi kartı verebilmektedir. Yeni açılan bankalar; şube sayısının düşüklüğü ve müşteri sayısını arttırma isteğiyle kredi kartı konusunda da müşterilerine kolaylık sunmaktadır. Yeni bir banka olması nedeniyle başvuru sonuçları genellikle olumlu olarak açıklanır. Bu bankalar küçük limitler üzerinden kredi kartları vermesinin yanında kara liste ya da kredi notu düşük olan kişilere de banka kolayca kredi kartı vermektedir.

  Teknik Analiz Nedir?

Kredi kartı konusunda Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Ziraat Bankası lider bankalar arasındadır. Bu bankalar köklü bir banka olmalarının yanında, insanlara kolayca kredi kartı vererek, kişilerin sicilini düzeltmeleri adına şans sunmaktadır. Geçmiş dönemlerde kredi kartı borcu sebebiyle sicilleri bozuk olan kişiler bu fırsat ile kredi imkanlarını düzeltebilmektedir.Fakat zaman zaman bu bankalardan da kredi kartı almak zorlaşmaktadır.

Kredi kartı konusunda Akbank, Finansbank ve Odeabank kredi konusunda en yumuşak bankalar arasındadır. Bu bankalar kredi kartı konusunda sizlere büyük yardımcı olmaktadır. Bu bankalara borcunuz olması durumunda beş yıl içerisinde sizlere ikinci şansı sunmaktadır.

Yazımızdan yararlanarak kredi kartı konusunda hangi bankalara gideceğinize kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Kredi kartı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız kolay kredi kartı veren bankalardan destek alabilirsiniz.

 

Anında Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Banka şubesine gitmeden anında kredi kartı başvurusu yaparak kolayca kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bankaların internet veya mobil bankacılığından girerek kolayca kredi kartı başvurusunda bulunabileceğiniz gibi SMS atarak da kredi kartı alabilirsiniz. Peki, anında kred kartı başvurusunu nasıl yaparız? Şimdi sizlere anında kredi kartı başvuru aşamalarından bahsedeceğiz. Ülkemizdeji popüler bankalardan hızlı bir şekilde kredi kartı sahibi olmak için aşağıdaki adımlar takip edebilirsiniz:

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi kartı başvurusu - En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’ndan kolayca kredi kartı almak istiyorsanız; bankanın SMS sistemini kullanabilirsiniz. Bankkart Combo kredi kartı başvurusu için cep telefonunuzda COMBO yazıp, boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranız ile 4757 ye gönderebilirsiniz. Ayrıca bankanın internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden de Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bankası SMS Kredi kartı başvurusu - En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’ndan kredi kartı almak için; cep telefonunuzun mesaj uygulamasına girerek Maximum yazarak bir boşluk ve Tc kimlik numaranız ile 4402’ye mesaj atabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası kendi internet sitesi ve maximum internet sitesi aracılığı ile de kredi kartı başvurusu yapma imkanı vermektedir.

 

  Kredi Ödeme Planı Oluşturma

 

İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Kredi kartı başvurusu - En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank ile kredi kartı almak diğer bankalar gibi oldukça kolaydır. Cep telefonunuzdan KART yazıp boşluk ile T.C. kimlik numaranızı 2205’e göndermeniz yeterlidir. Ayrıca ING Bank kredi kartı başvurusu için bankanın web sitesiniz ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

garanti bankası Kredi kartı başvurusu - En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası ile kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız; telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek BONUS yazıp bir boşluk bırakarak T.C.K. numaranızla 3340 a gönderebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası telefon ve internet bankacılığı ile de kredi kartı başvurusu yapabilme imkanı vermektedir.

 

 

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

yapı kredi bankası Kredi kartı başvurusu - En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası da kredi kartı almak isteyenlere özel imkanlar sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası nın internet bankacılığını kullanarak kredi kartı alabileceğiniz gibi, WORLD yazarak T.C.K. numaranız ile 4421 e göndermeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz SMS sonucunda anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sizlere ülkemizdeki en popüler bankalardan aınında kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz yolları sıraladık. Size sunulan yöntemlerle anında kredi kartı başvurusu yapabilir, size tanımlanan kredi kartı ile hemen harcama yaparak ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Bunları da Beğenebilirsin:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz