En Hızlı Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Başvurusu

17 Ocak 2020 Cuma, 09:00
Garanti BBVA bonus kredi kartı başvurusu 642x320 - En Hızlı Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

Ankara’da 1946 yılında kurulan Garanti Bankası zaman içerisinde yapmış olduğu yatırımlar ve gelişmeler ile birlikte Türkiye’nin ikinci özel bankası konumuna ulaşmıştır. Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla 2010 yılında ana hissedarı ola BBVA ile ortak bir çalışma yürütmeye başlamıştır.

 

Oldukça başarılı bir çalışmaya imza atan banka Garanti BBVA kredi kartı başvurusu gibi işlemleri hızlandırması ile dikkat çekmektedir. Yurt içerisinde ve yurt dışında adımlarını oldukça sağlam bir şekilde atan banka büyük bir hızla ilerlemektedir. Garanti BBVA Bonus kredi kartı başvurusu gibi işlemlerde de müşterilerine en avantajlı kampanyaları sunarak beğeni toplamaktadır.

 

 

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu - En Hızlı Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapabilmek için bankadan hizmet almak isteyen kişiler şu yöntemlerden birini tercih edebilmektedir:

 

 

  • 444 0 333 nolu müşteri hizmetleri aranarak bireysel kullanıcılar için sunulan kredi kartı hizmetinden faydalanma başvurusu yapılabilir.

 

  • Garanti BBVA şubelerine giderek yetkililer tarafından sunulan başvuru formu doldurulabilir.

 

  • Garanti BBVA Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için internet sitesi üzerinden ‘’Hemen Başvur’’ seçeneğine tıklanabilir. Banka müşterileri ise kendi internet bankacılığı hesabı üzerinden de bu işlemleri yapabilmektedir.

 

  • Mobil bankacılık özelliği üzerinde de kredi kartı başvuruları gerçekleştirilebilmektedir.

 

  • Garanti BBVA, ATM’ler üzerinden ya da SMS ile yapılan kredi kartı başvurularını kabul etmektedir.

 

 

 

 

 

 

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

 

Garanti BBVA bonus kredi kartı başvurusu onayından sonra bu kredi kartı ile dünyanın bütün noktalarında alışveriş yapılabilmektedir. Nakit avans ihtiyacında tek çekim ya da taksitli olarak nakit ihtiyacı karşılanabilmektedir. Banka tarafından müşterilere özel olarak yapılan alışverişlerden bonus puan kazanma imkanı sunulmaktadır. Biriken bonus puanlar ile yeniden alışveriş yapılabilmektedir.

 

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu sonucu olumlu olan kişiler alışverişlerini taksitlendirerek yapabilmektedir. Ayrıca sanal alışveriş imkanı da bulunan Garanti BBVA, otomatik ödeme talimatı verme ve fatura ödeme işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Tek çekimlik alışverişlerde sonradan taksitlendirme seçeneğinin de bulunduğu bu kart ile bankanın anlaşmalı olduğu iş yerleri kampanyalarından da faydalanmak mümkündür. Garanti BBVA, kredi kartı kullanımında ek kart kullanım imkanı da sunmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Schengen Vizesi Nedir? Schengen bölgesi, Avrupa bölgelerinin çoğunu…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz