DenizBank Hisse Senedi Komisyon Oranları

21 Mayıs 2020 Perşembe, 09:07
DenizBank Hisse Senedi Komisyon Oranları 642x320 - DenizBank Hisse Senedi Komisyon Oranları

Denizbank Yatırım Hesabı Komisyon Oranları

Bankalar yatırım yapmak isteyenler için aracı kurumlardan biri olarak görülmektedir. Her banka yatırımcıların daha fazla işlem yapabilmesi amacıyla çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ayrıca yıl boyunca verilen yatırım hizmetleri için belirli oranlarda da komisyon talep etmektedir. Denizbank ise yatırımcılara özel Denizbank yatırım hesabı hizmeti vermektedir. Yatırım hesabı açan kişilerin yapacakları yatırımlara özel olarak paketler hazırlayan Denizbank;

 

  • Bireysel başlangıç yatırım paketi
  • Bireysel yatırım avantaj paketi
  • Bireysel yatırım VIP paket seçenekleri sunmaktadır.

 

Her pakete özel masraf oranları ve yatırım imkanları olmasından dolayı komisyon oranları da değişebilmektedir. Pekala; DenizBank Hisse Senedi Komisyon Oranları nasıl belirlenmektedir? İşte hisse senedi yatırım paketleri..

 

 

DenizBank Hisse Senedi Komisyon Oranları

 

 

 

Bireysel Başlangıç Yatırım Paketi

 

Başlangıç paketinde bir ay boyunca her gün yapılabilecek işlemlerde komisyon almayan Denizbank, bu paketin seçilmesi halinde ise 10.000 TL’ye kadar işlem hacmi sunmaktadır. 99 TL ödeme yapılması gereken bu paket sayesinde DenizBank Hisse Senedi Komisyon Oranları ile karşılaşılmamaktadır.

 

 

Bireysel Yatırım Avantaj Paketi

 

1 ay boyunca günlük olarak 25.000 TL’ye kadar yatırım yapabilme hacmi sunan bu pakette komisyon ücreti bulunmuyor. Ancak pakete sahip olmak isteyenlerin Denizbank yatırım hesabı üzerinden 199 TL ödeme yapması gerekiyor.

 

 

Bireysel Yatırım VIP Paket

 

DenizBank Hisse Senedi Komisyon Oranları arasında günlük olarak 50.000 TL’ye kadar sınırsız işlem yapabilme imkanı sunan bu pakette de Denizbank herhangi bir komisyon ücreti talep etmiyor. Ancak bu pakete sahip olmak isteyenlerin aylık olarak 499 TL ödeme yapması gerekiyor. Olası limit aşımlarında ise Denizbank işlemlerden binde 2 oranında komisyon alabiliyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada En Az Komisyon Alan Bankalar Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz