CEPTETEB Nedir, Avantajları Nelerdir?

31 Ocak 2021 Pazar, 08:50
CEPTETEB Avantajlari 550x320 - CEPTETEB Nedir, Avantajları Nelerdir?

CEPTETEB Avantajları

Cepteteb uygulamasının tam olarak tanımına değinmeden önce bu uygulamanın dijital bankacılığın en popüler ve en yeni hali olduğu söylenebilir. İnternet ortamından basit bir şekilde halledebildiğiniz her şey gibi tüm bankacılık işlemlerini de hızlı, pratik ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Cepteteb nedir sorusuna verilecek bir diğer yanıt ise, bütün bankacılık işlemlerini şubeye gitmenize gerek kalmadan, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden yapmanızı sağlayan bir uygulama olduğudur.

 

Şube olmadığından dolayı herhangi bir şekilde şube masrafı da bulunmamaktadır. Bu yüzden de sizlere gereksiz yere bir masraf çıkarmamaktadır. Böylece herkes tarafından kullanılabilir bir uygulamadır. Üstelik Cepteteb uygulamasını tercih ettiğinizde sizlere sunulacak çok sayıda imkânda mevcut durumdadır.

 

 

CEPTETEB Nedir, Avantajları Neler?

 

 

CEPTETEB KART Avantajlari - CEPTETEB Nedir, Avantajları Nelerdir?

 

Tüm bunların yanı sıra Cepteteb avantajları arasında dijital bankacılık seçeneğini tercih ettiğiniz için sizlere her daim en etkili faiz oranlarını ve avantaj sağlayan kampanyaları sunmaktadır. Cepteteb nedir sorusu her geçen gün daha fazla ve daha geniş anlam kazanmaktadır aslında. Eğer ceptetebliyseniz sizlere en iyi faiz oranları sunulmaktadır. Üstelik şube masrafı olmadığından dolayı Cepteteb hesap işletim ücreti, TL üzerinden olan hesaplar arasında para transferi ücreti gibi herhangi bir masrafınız olmamaktadır.

 

Yani paranız her koşulda cebinizde kalacaktır. Bu nedenle tercih edilebilecek en etkili ve en avantajlı bankacılık alanıdır. Sizler de Cepteteb’i tercih ettiğiniz de tüm avantajlardan ve en iyi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

 

Otomatik yanıtlar verilen sesli yanıt sistemi değil, sizleri anlayabilecek canlı bir müşteri danışmanı her insanın tercih ettiği bir seçenektir. Bu seçeneklerin yer aldığı Cepteteb Destek Merkezi ne ulaşmak ise son derece kolaydır. 7 gün 24 saat hizmet sunan bu merkeze sizler de ulaşarak çözüm alabilirsiniz. Cepteteb nedir derseniz eğer, kredi kartıyla cüzdanınızda birden fazla kart taşımanıza gerek olmadan pek çok avantajı tek kartta toplayabileceğiniz bir uygulama olduğu söylenebilir.

 

Cepteteb avantajları kendiniz belirleyebilir ve diğer bankalara gerek duymadan Cepteteb ile bütün gereksinimlerinize cevap bulabilirsiniz. Dijital bankacılık alanının en yeni şekliyle oturduğunuz yerden bütün bankacılık işlemlerinizi çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

 

CEPTETEB Hesabı Nasıl Açılır?

 

CEPTETEB hesabı açmak için internet üzerinden veya herhangi bir TEB Bankası şubesinden başvuru yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden başvuru yapmanız halinde hesap açılışınız sizin belirlemiş olduğunuz bir adreste yapılıyor. Ancak yaşadığımız pandemi süreci sebebiyle evde veya belirlenen adreslerde hesap açılışları geçici olarak askıya alınmış durumdadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Bitcoin Güvenilir bir Yatırım Aracı Mı? Bitcoin son…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz