Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

29 Kasım 2018 Perşembe, 21:17
Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 642x320 - Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

‘ Cep telefonuna kredi kartına taksit var mı ‘ diye soran tüketicilerin merak ettiği bir diğer soru cep telefonu kredisi veren bankaların hangileri olduğudur. Bankaların sizlere sunduğu cep telefonu kredisi ile aylık taksitlerle kolayca cep telefonu sahibi olabilirsiniz. BDDK nın belirlediği limit ve taksit sayısına göre cep telefonu satın alabilir, taksit taksit ödemenizi yapabilirsiniz. Pek, cep telefonu kredisi veren bankalar hangileridir?

 

 

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar Listesi

 

fibabanka cep telefonu kredisi denizbank - Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

 

Bugünlerde cep telefonu bayileri ‘ cep telefonu alırken kredi kartına taksit yapılıyor mu ? ‘ sorusuyla sıkça karşılaşmaktadırlar. Yasal düzenlemeler gereği kredi kartına takist uygulamasına sınırlamalar getirilmiştir. Bankalar ise taksit yasağını yasal düzenlenemeler ve düzenledikleri kampanyalarla birlikte müşterilerine finans desteği sağlıyorlar. Cep telefonu kredisi kullanarak, hayalinizdeki cep telefonunu alabilirsiniz. Kredi kartlarında taksit sayısı düştüğü ve fiyatlar yüksek olduğu için peşin olarak cep telefonu almak zor. Vatandaşlar bankalardan kredi kullanarak cep telefonu almayı tercih ediyor.

 

İNG Bank Cep Telefonu Kredisi

 

İNG Bank’ın Teknosa ile anlaşması bulunuyor. 500 TL’den 15.000 TL’ye kadar teknoloji kredisi alabilirsiniz. 36 ay vade seçeneği bulunuyor. Hayat sigortası, sigorta, kredi masrafı gibi ek ücret alınmaz.

 

Kredi faiz oranları %1,89 ile %2,39 arasında değişiklik gösterir. 12 ay vadeli kredi kullanmak isterseniz, kredi limiti 8.000 TL’dir.

 

Kredi başvurusunu SMS ile yapmak çok kolay. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle TEKNOSA yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp, 2229’a SMS gönderin. Bankanın müşteri hizmetleri kredi hakkında size bilgi verecektir. Teknosa mağazasına gidip, evrakları imzaladıktan sonra cep telefonunuzu alabilirsiniz.

 

Fibabanka Cep Telefonu Kredisi

 

Fibabank’ın Vatan Bilgisayar ile anlaşması bulunuyor. 500 TL ile 8.600 TL arasında kredi alabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girin. Büyük harflerle VATAN yazıp, TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 3422’ye mesaj gönderin.

 

Denizbank Cep Telefonu Kredisi

 

Denizbank’ın Mediamarkt ile anlaşması bulunuyor. 12, 24 ve 36 ay vade fırsatı sunuluyor. %2,49 faiz oranı uygulanıyor. Kredi limiti alacağınız ürüne göre değişiyor.

 

Yukarıda belirtilen bankalar haricinde ülkemizde faizsiz cep telefonu kredisi veren bankalar da yer almaktadır. Bankalar düşük faiz oranı ve uygun ödeme koşulları ile size özel cep telefonu kredisi imkanı verirken, günün piyasa koşulları ve BDDK kanunları gereği kredi kullanım şartları değişebilmektedir.

 

Video: Telefona taksit imkanı

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En İyi Yatırım Alanları Yatırım en sade haliyle;…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz