Burgan Bank Süper Banka Kartı Başvurusu

21 Ocak 2020 Salı, 09:00
Burgan Bank Süper Banka Kartı Başvurusu - Burgan Bank Süper Banka Kartı Başvurusu

Burgan Bank Kart Başvurusu

1989 yılında bankacılık hayatına başlayan Burgan Bank zaman içerisinde yatırım ve kurumsal bankacılık alanlarında atılım göstermiştir. Türkiye’nin önemli bankalarından olan Burgan Bank zaman içerisinde müşteri portföyünü genişleterek daha fazla kişiye hizmet sunmak için kredi kartı imkanı gibi seçenekler sunmuştur. Sanayi ve ticaretin yaygın olduğu şehirlerde şubeleri bulunan Burgan Bank kredi kartı başvurusu yapmak için online seçenekler kullanılabilmektedir.

 

Müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanarak hareket eden ve buna uygun bir bankacılık anlayışı geliştiren Burgan Bank, Burgan Bank Süper Banka Kartı Başvurusu gibi imkanlarda sunmaktadır. Müşterilerine yönelik nakit ihtiyaç hizmetlerinin yanı sıra kredi kullandırma gibi ayrıcalıklarda banka tarafından tanınan haklardan olmaktadır.

 

 

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Burgan Bank kredi kartı başvurusu yapabilmek için kişiler şu yolları deneyerek kredi kartı sahibi olabilirler:

 

  • Burgan Bank, Türkiye üzerinde 36’dan fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Şubelerden herhangi birine giderek kredi kartı / banka kartı başvurusu yapılabilir.

 

  • Burgan Bank Süper Banka Kartı Başvurusu yapabilmek için internet üzerinden web sitesine girilebilir ve kredi kartı başvuru sayfasından ‘’Hemen Başvur’’ seçeneği tercih edilerek bilgiler doldurulabilir.

 

  • Burgan Bank müşterilerine sunulan mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvuruları gerçekleştirilebilmektedir.

 

  • Burgan Bank’a ait olan müşteri hizmetleri numarası aranarak kredi kartı başvurusu ile ilgili bilgi alınabilir ve başvuru gerçekleştirilebilir.

 

 

 

 

Burgan Bank Süper Banka Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

Burgan Bank Süper Banka Kartı Başvurusu onayının hemen ardından belirlenen limitlerde kredi kartı sahiplerine ulaştırılacaktır. Kredi kartı ile alışveriş yapılabildiği gibi alışverişlerde taksitlendirme imkanı da bulunmaktadır. Nakit paranın olmaması ya da az olması gibi durumlarda bu kart üzerinden nakit avans ve taksitli nakit avans çekimi yaparak sorun ortadan kaldırılabilmektedir.

 

Kredi kartı özellikleri arasında alışverişler sırasında elde edilen puanlar da bulunmaktadır. Burgan Bank kredi kartı başvurusu yapan kişiler anlaşmalı iş yerlerinde yaptıkları alışverişler sonrasında kazandıkları puanları da harcayabilmektedir. Fatura ödeme ya da ödeme talimatı verilmesi gibi özellikleri bulunan kredi kartı ile para transferi işlemleri de yapılabilmektedir. Düşük faizli olan kredi kartı ile sanal alışverişte yapılabilmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En İyi Yatırım Alanları Yatırım en sade haliyle;…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz