Bulut Madenciliği Yapılabilecek 3 Web Sitesi

04 Eylül 2020 Cuma, 20:43
bitcoin madenciligi siteleri 642x320 - Bulut Madenciliği Yapılabilecek 3 Web Sitesi

Bulut Madenciliği Siteleri

Son yıllarda dünya üzerinde çıkan ve gittikçe geniş kitlelere yayılan kripto para adındaki yeni nesil sanal para insanların ilgisini bir hayli çekiyor. Gerçekte somut bir şekilde ele alınıp, tutulamayan bu sanal paraların her geçen gün yenileri çıkıyor ve yeni yatırımcılar da bununla birlikte bu furyaya dahil oluyor. Sanal para kazanmanın en etkili yollarından biri şüphesiz ki sanal para madenciliği yani mining sistemlerine erişebilmek.

 

Madencilik için çok yüksek özellikli bilgisayarlar ve yüklü miktarda elektrik faturaları ödemek de elbette bir başka ihtiyaç. Ancak dünyada herkesin bu imkanlara ulaşma imkanı maalesef ki yok. Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi çeşitli ve bilinen sanal para birimlerinin madenciliğini yapmanın maliyetinin yüksek olması nedeniyle son zamanlarda bu işin kiralamacıları da ortaya çıktı. Sanal para kazanmak için kurulan madencilik sistemi olan şirketler bir web sitesi kuruyor ve bu site üzerinden insanlara kazandıkları miktarları dağıtıyorlar.

 

Bir çeşit yatırım sistemi olan bu yönteme bulut madenciliği ya da cloud mining adı veriliyor. Bu sayede sanal para dünyasına erişmek isteyen yüz binlerce insan bazılarına yatırım yapmadan bazılarına ise düşük miktarlar da yatırım yaparak bir nevi ortaklık sağlıyor. Bu işteki en önemli adım ise elbette madencilik hızı. Madencilik hızı saatte ne kadar kripto para kazanılacağını söyleyen bir çeşit sanal para özelliği. Hıza bağlı olarak saatte ne kadarlık bir kazım miktarı olacağını öğrenmenin tek yolu. Bu yazıda bahsi geçen bulut madenciliği web sitelerini anlatacağız.

 

 

Türkiye Mining Cloud Mining Web Sitesi

 

 

Bulut Madenciligi Siteleri - Bulut Madenciliği Yapılabilecek 3 Web Sitesi

 

 

Bitcoin madenciliği siteleri arasında bulunan Türkiye Mining; yabancı sermayeli bir bulut madenciliği kuruluşu. Henüz yeni bir girişim olan Türkiye Mining, kullanıcılarına hiçbir zahmete girmeden BTC kazandırıyor. Üye olan her kullanıcıya saatlik 100 değerinde bir kazım hızı sağlıyor. Bazı web siteleri gibi görev veya belirli saatlerde giriş yapmak gibi şartlar bu sitede yok. Üyelik kaydı tamamlandıktan sonra otomatik olarak madencilik başlıyor ve bir daha da asla durmuyor. Site üzerinden yalnızca BTC kazımı yapılıyor. Kripto para dünyasına büyük yatırım ve güvenle girmesi kullanıcıları kendisine çeşmesinde önemli rol oynadı. Sitenin bir de referans sistemi bulunuyor.

 

Bitcoin madenciliği karlı mı; bu sistemde davet edilen her kullanıcı için referans linkinin sahibine ekstradan 50 kazım hızı veriliyor. İlk zamanlar yatırımsız kazandıran ve ödemelerini stabil şekilde yapan Türkiye Mining, referans sistemindeki sahte referans üyelerinin önüne geçmek adına sisteme ortalama 100 TL’lik bir yatırım yapmadan ödeme gerçekleştirmeme kararı aldı. Kurulduğundan itibaren yaklaşık 2 ay yatırım yapmadan kullanıcılarına ödeme gerçekleştirdi. Ancak kötü niyetli kullanıcılar nedeniyle zarara uğrayan şirket yeni bir çözümleme olarak bu kararı aldı.

 

Yatırım yaptıktan sonra ekstra madencilik hızı da kullanıcılara veriliyor ve 2 – 3 haftalık bir süreçte bu yatırımın fazlasını da kazandırıyor. Kripto para kazanmak isteyen kullanıcılar ödeme konusunda da gayet memnun ve sorunsuz çalıştığını söylüyorlar. Bu bağlamda Türkiye Mining; bulut madenciliği yapmak için mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Buga Mining Bulut Madenciliği Web Sitesi

 

 

kripto para madenciligi siteleri - Bulut Madenciliği Yapılabilecek 3 Web Sitesi

 

Buga Mining yeni kurulmuş bir cloud mining yani bulut madenciliği yapma sistemidir. Sistem diğer bulut madenciliği yapan sitelerden farklı olarak yatırımsız kazandırıyor. Yalnızca BTC madenciliği yapan Buga Mining; kayıt olan her kullanıcıya ücretsiz bir şekilde 200 kazım hızı veriyor. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde sanal para kazanmanın önü açılmış oluyor. Sitede bir de referans sistemi bulunuyor.

Davet edilen her kullanıcının yaptığı kripto para madenciliğinden referans linkinin sahibi de ekstra olarak kazanç sağlayabiliyor. Buga Mining, ayrıca yatırım da kabul ediyor. Yatırılan miktarlara bağlı olarak ekstra kazım hızı da site tarafından kullanıcılara veriliyor. Bu bağlamda kısa zamanda kâra geçmek mümkün hale geliyor. Ödemeler konusunda da belirtilen miktara ulaşınca ödeme gerçekleştiriyor. Site açıldığından beri ne kadar ödeme yaptığını ve ne kadar yatırım aldığını da şeffaf bir şekilde kullanıcılarla paylaşıyor. Biriken BTC miktarı herhangi bir sanal para borsasındaki cüzdana çekilebiliyor.

 

 

Dual Mine Cloud Mining Web Sitesi

 

 

kripto para madenciligi ne kazandirir - Bulut Madenciliği Yapılabilecek 3 Web Sitesi

 

 

Dual Mining; 1 yılı aşkın süredir bulut madenciliği alanında hizmet veren hem yatırımlı hem de yatırımsız kripto para kazanmak sağlayan bir kuruluştur. Bir aile şirketi olarak kurulan Dual Mine; üye olan her kullanıcısına saatlik 100 madencilik hızını ücretsiz bir şekilde vermektedir. Sitede BTC ve ETH olmak üzere toplamda 2 sanal para biriminin madenciliği yapılmaktadır. Kullanıcılarına yaptığı hızlı ve güvenilir ödemeler sayesinde kısa zamanda güven toplamıştır. Yatırım yapılması en mantıklı bulut madenciliği sistemlerinden biridir.

 

Site yatırım karşılığında yüksek miktarlarda madencilik hızını kullanıcılara tanımlamaktadır. Bunun yanı sıra ister yalnızca BTC ister ETH isterseniz de her ikisinin madenciliği yapma imkanı sunmaktadır. Düşük miktarlarda yatırım yapılarak kâr sağlamak da mümkündür. Yapılan yatırım miktarının kullanıcıya ne kadar zamanda ne kadar kâr sağlayacağını gösteren bir kripto para tablosu da sitede bulunmaktadır. Yani günlük, aylık, haftalık ve yıllık olmak üzere ne kadar miktarlar da kazım yapılacağını ve bu madenciliğin sonunda ne kadarlık bir kazanç elde edeceği kullanıcıya gösterilir.

 

Site tarafından belirlenen minimum yatırım miktarı vardır. Bu miktarı yatırdıktan sonra site vaat ettiği madencilik hızını kullanıcıya tanımlar. Tüm bunların yanı sıra sitede referans sistemi de bulunmaktadır. Davet edilen her kullanıcıdan ekstra madencilik hızı kazanmak mümkündür. Bu sayede daha hızlı bir şekilde bulut madenciliği yapmanın önü açılmıyor oluyor. Sistemden kazanç çekmek ise oldukça basit. Herhangi bir kripto para borsasında bulunan ETH veya BTC cüzdanına kazılan miktar çekilmektedir. Uzun zamandır güvenilir şekilde ödeme yapan ve kullanıcılarını memnun eden Dual Mining, bu kapsamda en çok tercih edilen bulut madenciliği yani cloud mining sistemleri arasında en çok bilinen web sitesidir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Faiz Nedir? Neden Düşmüyor? Niye Bu Kadar Önemli?…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz