Birikim Yapmak İsteyenlere Burgan Bank Güldüren Hesap

25 Eylül 2019 Çarşamba, 21:12
Burgan Bank Güldüren Hesap 642x320 - Birikim Yapmak İsteyenlere Burgan Bank Güldüren Hesap

Burgan Bank Güldüren Mevduat Hesap İnceleme

Burgan Bank ülkemizde diğer bankalar gibi adını sıklıkla duyurmamıştır. Bu nedenle çevresindeki kişiler tarafından Burgan Bank güvenilir mi sorusu sorulmaya başlanmıştır. Bu yazımızda sizlere hem Burgan Bank’ ı hem de Burgan Bank güvenilir mi onun yanıtını inceleyeceğiz, birikim yapmak isteyenler için bankanın vadeli hesaplarını inceleyeceğiz.

 

 

Burgan Bank Güldüren Vadeli Hesap İnceleme

 

Burgan Bank hoş geldin faiz oranları - Birikim Yapmak İsteyenlere Burgan Bank Güldüren Hesap

 

Burgan Bank 2012 yılında kurulmuş bir bankadır. 7 yıldır ülkemizde hizmet vermektedir. bu sayede de Burgan Bank kimin? soruları sıklıkla duyduğumuz sorulardandır. Burgan Bank ilk olarak Kuzey Afrika, Orta doğu bölgesi ve Türkiye’ nin de içerisinde bulunduğu yerde kurulmuş olan Burgan Bank grubuna ait bir bankadır. Peki, asıl Burgan Bank kimin diye inceleyecek olursak merkezi Kuveyt’ te bulunur. Ülkemizdeki ana hissedarı da Tekfen Holding’ tir. Bu sayede Tekfen Holding’ e ait kurulmuş olan bir banka olduğunu söyleyebiliriz.

 

Burgan Bank finansal açıdan bankacılık sektörüne yeni bir bakış açısı getirmiştir. Aynı zamanda birikim konusuna da yeni bir bakış açısı yansıtmıştır.  Bu yazımızda sizler için Burgan Güldüren Hesap inceleme hazırladık. Bu sayede sizler de adını duyduğunuz fakat ayrıntısını kaçırdığınız Burgan Güldüren Hesabı artık tanıyabileceksiniz. Güldüren hesap bir birikim hesabıdır. Yatırım hesaplarında Burgan Bank hoş geldin faiz oranları birikimlerini değerlendirmek isteyen kişilere göre yüksek faiz oranı şeklinde uygulanmaktadır.

 

Burgan Güldüren Hesap inceleme yapıldığı zaman vadeli ve vadesiz hesabın bir arada yer aldığı görülmektedir. Burgan Bank’ a giderek bir Güldüren hesap açtığınız zaman bu hesabınız gündüz ve gece olarak ayrı işlem görmektedir. Hesabı gündüzleri yani mesai saati içerisinde vadesiz hesap olarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Mesai saatinden sonra akşamları ise bu hesapta bulunan paranızdan vadeli mevduat özelliği kullanarak faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Aylık ve yıllık plan özelliğine bakıldığı zaman da bolca kazandığınızı görebilmeniz mümkündür. Bu işlemi yapıp vadeli hesaptan yararlanmak için, hesabınızda kalan parayı vadeli hesaba geçirip, akşamki faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu işlemi her gün yaparsanız, vadelide bıraktığınız gün sayısı kadar kazanç sağlamış olursunuz. Burgan Bank hoş geldin faiz oranları, Güldüren hesap ile yüzünüzü güldürmeye devam etmektedir.

 

 

Burgan Bank  Hoş Geldin Mevduat Hesap

 

 

Burgan bank hoşgeldin faiz oranları - Birikim Yapmak İsteyenlere Burgan Bank Güldüren Hesap

 

Güldüren Hesap özelliklerine bakıldığında birçok avantajı bulunduğu görülmektedir. Hesabın açıldığı andan itibaren ilk 90 gün içerisinde vadeli hesap faiz oranlarında sürprizler Burgan Bank kullanıcılarını beklemektedir. İlk 90 gün boyunca sunulan imkandan yararlanmak için mevduat oranı ve faiz oran seçeneklerini bankacınız ile görüşebilirsiniz.

Burgan Bank Güldüren Hesap kullanılırken hem şubeden hem internet şubesi ve mobil şubeden hem de ATM üzerinden kullanılabilmektedir. Vadesiz hesap ile arasında hiçbir farkı bulunmamaktadır. ATM kartınız ile finansal bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hesap aynı zamanda vadeli hesap bölümü ile de arasında bir fark bulundurmayan hesaptır.

Burgan Bank vadeli hesap faiz oranları hesaplama yapıldığı zaman Güldüren hesabın vadeli bölümü de bu hesaplamaya dahil edilmektedir.

 

 

Burgan Bank Vadeli Hesap Faiz Oranları Hesaplama

 

 

Güldüren Hesap vadeli vadesiz ayrımı bulunmadığı gibi para birimi cinslerinde de ayrım bulunmamaktadır. Türk Lirası, Dolar ve Euro üzerinden dilediğiniz para biriminde finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ekstra bir dolar hesabı ya da Euro hesabı açmanıza gerek bulunmamaktadır. Bütün para birimleri için tek bir banka hesabı işinizi görecektir. Bu sayede ayrı hesaplar oluşturup bu hesapların da aylık kesintisini ödemek zorunda kalmazsınız. Burgan Bank vadeli hesap faiz oranları hesaplama yapıldığında en avantajlı vadeli hesabın Güldüren hesap olduğu görülür.

 

Güldüren hesap adından da anlaşılacağı üzere müşterilerini gerçekten de güldürmeye devam etmektedir. Türkiye’ de ilk ve tek olma yolunda yeni bir finansal dönemi başlatmış olan Burgan Bank’ ın Güldüren Hesabı oldukça fazla konuşulmaktadır. Şimdiden bütün ilgileri üzerine çekmekte ve gerçekten de başarılı bir şekilde işlemleri yürütülmektedir.

 

Not: Veriler güncel olmayabilir. Güncel bilgilere bankanın resmi sitesinde ve/veya buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylar : Burgan Bank

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En İyi Yatırım Alanları Yatırım en sade haliyle;…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz