Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Veren 3 Banka (Koronavirüs Kredisi)

07 Nisan 2020 Salı, 09:01
ziraat vakıf halk bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi 642x280 - Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Veren 3 Banka (Koronavirüs Kredisi)

Kamu Bankaları Koronavirüs Destek Paketleri

Koronavirüs salgını nedeni ile oluşan ekonomik daralmanın önüne geçmek ve halkın ekonomik anlamda rahatlamasını sağlayarak destek olabilmek amacı ile kamu bankaları birer birer ekonomik destek paketlerini açıkladılar. Bireysel olarak ve şirketlere özgü bir şekilde açıklanan koronavirüs destek paketlerinin şartları bankalara göre değişkenlik göstermekle birlikte süreç de bankalara göre farklı işliyor. Bireysel olarak yararlanabileceğiniz kamu bankaları Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi ekonomik destek paketlerinin şartları şu şekildedir.

 

 

Ziraat Bankası Koronavirüs Destek Paketi

 

 

koronavirüs kredisi - Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Veren 3 Banka (Koronavirüs Kredisi)

 

 

 • Aylık geliri 5.000 TL ve altında olan vatandaşların bireysel olarak yararlanabilecekleri ekonomik destek paketi için Bireysel İhtiyaç Kredisi adı altında verilen kredi 36 aya kadar vadeli bir şekilde 10 bin TL ye kadar kullanılabilmektedir.

 

 • 10 TL ye kadar ilk 6 ay geri ödemesiz olarak sunulan koronavirüs ekonomik destek paketi için Kredi Garanti Fonu kefaleti ile kredi kullanılabiliyor. Yani devler vatandaş için kamu bankasına kefil olmuş oluyor.

 

 • 1 Nisandan itibaren başvuru yapabileceğiniz kredi destek paketleri için bankaya giderek/internetten başvuru yapmanız gerekiyor.

 

Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Hemen Başvur

 

 

Vakıfbank Koronavirüs Destek Paketi

 

 

 • Aylık gelirli 5.000 TL ve altında olan vatandaşlar için sunulan koronavirüs ekonomik destek paketi 36 aya kadar vade ile kullanılmaktadır.

 

 • Vatandaşlar istediklerinde ilk altı ay ödemesiz veya 36 ay boyunca eşit taksitler şeklinde ödeme planına sahip olacak şekilde bu paketten yararlanabilir.

 

 • Maksimum 10.000 TL ye kadar olan bu krediden yararlandığınızda KGF ( Kredi Garanti Fonu ) size devlet adına kefil oluyor.

 

 • 5000, 7.500 ve 10000 TL olarak kullanılabilen koronavirüs ekonomik destek paketi için 36 aya kadar vade seçeneğine sahipsiniz.

 

 • İsterseniz ilk 6 ay ödemesiz geri kalan 30 ay eşit vadeler ile ödemeli kredi kullanabiliyorsunuz.

 

Vakıf Bank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Başvur

 

 

Halkbank Koronavirüs Destek Paketi

 

 

 • 5.000, 7.500, 10.000 TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredilerini koronavirüs ekonomik destek paketi olarak sizlere sunan Halkbank bu krediler için sizlere isterseniz 6 ay ödemesiz isterseniz 36 ay vade imkanlarını sunuyor.

 

 • Kamu bankaları ile aynı faiz oranı üzerinden sizlere sunulan destek paketleri için KGF sizin adınıza kefil oluyor.

 

 • Aylık gelirinizin 5.000 TL veya altında olması en önemli şart.

 

 • Kredi başvurusu yapabilmek için banka şubelerinden birine gitmeniz veya internetten başvuru yapmanız gerekiyor.

 

Halk Bank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuru yap

 

Kamu bankaları tarafından sunulan koronavirüs ekonomik destek paketi kapsamında bireysel müşteriler için sunulan krediler maksimum 10.000 TL ye kadar olup ödeme planı da maksimum 36 ay vadeye kadardır. Aylık gelirinizi beyan edecek bir maaş bordronuz ile banka şubesine giderek kredi kullanabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Borsada İş Yatırım Hisse Senedi Önerileri Yatırımını borsa…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz