Anında Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı Başvurusu

13 Ocak 2020 Pazartesi, 09:00
Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı Başvurusu 642x320 - Anında Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı Başvurusu

Tarihi Osmanlı Dönemindeki ‘’Menafi Sandıkları’’ devrine kadar gide Ziraat Bankası özellikle çiftçilerin desteklenmesi için kurulmuş bir bankadır. Devlet destekli olarak kurulmasının yanında Türkiye’nin tarihi dokusu içerisinde sürekli olarak kendini geliştirmiş ve günümüzde teknolojik gelişmelerle paralel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

1863 yılından bu yana bankacılık hayatında olan Ziraat Bankası, müşterilerine sunmuş olduğu düşük faizli krediler, kredi kartları ve çeşitli imkanlar nedeniyle en sık tercih edilen bankalar sıralamasındadır. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak gibi oldukça yorucu işlemleri dahi kolaylaştıran banka müşterilerine pek çok avantaj da sunmaktadır. Ziraat Bankası Bankkart Combo kredi kartı başvurusu gibi işlemler internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

 

 • Kimlik fotokopisi
 • Maaş yazısı
 • Özel sektör çalışanları için SGK hizmet dökümü

 

 

Ziraat Combo Kart Aidatı

 

 • Genç Kart : 15 TL
 • Klasik : 29 TL
 • Gold : 49 TL
 • Platinum : 59 TL

 

Ayrıca banka, kart özelliği gereği kredi kartı aidatını iade edebilmektedir. Bankanın kart özelliklerini buradan takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yolları - Anında Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı Başvurusu

 

 

 • Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek burada verilecek olan formu doldurarak başvuru yapabilirler.

 

 • Ziraat bankası kredi kartı başvurusu telefonla yapmak isteyenler ; telefon bankacılığı hizmetini kullanan Ziraat Bankası’nın 444 00 00 numaralı müşteri hizmetleri aranarak kredi kartı başvurusu yapılabileceği gibi SMS ile başvuruda da bulunulabilir.

 

 • Ziraat bankası kredi kartı başvurusu sms ile başvuru için ; 4747 ‘ye sms atmanız gerekmektedir.

 

 • Ziraat Bankası Bankkart Combo kredi kartı başvurusu yapabilmek için internet bankacılığı üzerinden Bankkart Combo kısmına gelerek gönderilen form doldurulabilir. Link için tıklayın

 

 • Ziraat Bankası müşterisi olan kişilere ATM üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilme imkanı tanımaktadır. Bunun için bankamatik kartı ile giriş yapılmalı ve kredi kartı başvurusu kısmına tıklanmalıdır.

 

ziraat bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulamak için intenet sitesi veya mobil uygulama içinde yer alan Başvuru Sorgulama bölümünü kullanabilirsiniz.

 

 

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

 

 

Ziraat Bankası Bankkart Combo kredi kartı başvurusu yapan kişilerin başvurularının onaylanmasının ardından kartları teslim edilmektedir. Bankkart Combo kredi kartı olan kişiler alışverişlerinde taksitlendirme yapabilmektedir. Alışverişlerde bu kredi kartının kullanılması halinde puan biriktirilebilir ve biriken puanlar ile alışveriş yapılabilmektedir.

 

Yurt içinde ve yurt dışında Visa/Master Card amblemi olan bütün bankamatiklerden Bankkart Combo ile nakit avans ya da taksitli nakit avans çekimi yapılabilmektedir. İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde de bu kart kullanılabilmektedir. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler kredi kartları ile otomatik ödeme talimatı da verebilmektedir. Banka tarafından sunulan kampanyalardan yararlanılabileceği gibi temassız olarak alışveriş yapma gibi özelliklerden de faydalanılabilir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Hisse Senedi Alım Satım Komisyon Oranları Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz