Anında Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

19 Ocak 2020 Pazar, 09:00
Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurusu 642x320 - Anında Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

1954 yılından bu yana hizmet veren Vakıfbank, ekonomik gelişmeler ve bankacılık sektöründeki yenilikler ile adından söz ettirmektedir. Müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla çalışan Vakıflar Bankası, KOBİ destekleme, tarım kredileri, bireysel ve kurumsal hizmetler ile portföyünü her geçen gün genişletmektedir. Özellikle Vakıfbank kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu gibi işlemlerde hızlı olması ve kampanyalar sunması ile oldukça geniş bir kesime hitap etmektedir. Tüketim çağının getirmiş olduğu kredi kartı kullanımına yönelik çalışmalar hazırlayan bu banka Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurusu alabilmektedir.

 

 

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için şu yollar denenebilir:

 

  • Vakıfbank kredi kartı alabilmek için Vakıfbank web sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu sayfasına gelerek buradan Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurusu yapılabilir.

 

  • SMS bankacılığı üzerinden TC kimlik numarası ile başvuru işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

 

  • Vakıfbank müşterisi olan kişiler için internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

 

  • Telefon bankacılığı hizmeti vere Vakıfbank’ın müşteri hizmetleri aranarak kredi kartı başvurusu yapılabilir. Bankanın müşterileri tarafından bu kanalı kullanmak daha kısa sürede sonuç almayı sağlayacaktır.

 

  • Mobil bankacılık hizmetinden faydalanan banka müşterileri aynı zamanda mobil bankacılık üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilmektedir.

 

  • Banka şubelerine gitme imkanı olan kişiler Vakıfbank şubelerine giderek de başvuru yapabilirler.

 

 

 

 

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Özellikleri

 

 

Vakıfbank tarafından sunula Worldcard ile üye iş yerleride taksitli alışveriş yapılabilmektedir. Taksitli ve ya taksitsiz nakit avans çekimi yapılabilen Vakıfbank kredi kartı başvurusu esnasında belirlenen limitler dahilinde fatura, HGS ödemeleri vb. yapılabilmektedir. Sanal alışveriş yapabilme imkanı sunan Worldcard, alışverişler üzerinden puan kazanma gibi ayrıcalıklarda sunmaktadır.

 

SGK ödemeleri gibi hizmetlerin de bulunduğu Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurusu tamamlandıktan sonra her ay düzenlenen kişiye özel kampanyalardan da yararlanılabilmektedir. Gıda, giyim, kozmetik gibi sektörlerde yapılan harcamalarda verilen indirim kuponları ve mobil bankacılık özellikleri sayesinde kredi kartı ile yapılabilecek hemen her işlem Worldcard ile de gerçekleştirilebilmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Schengen Vizesi Nedir? Schengen bölgesi, Avrupa bölgelerinin çoğunu…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz