Anında Şekerbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

11 Şubat 2020 Salı, 21:15
ekerbank Bonus kredi kartı başvurusu 642x320 - Anında Şekerbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Eskişehir’de 1953 yılında kurulan banka Pancar Kooperatifleri olarak başladığı hayatını başarılı bir şekilde devam ettirerek büyümüştür. Türkiye’nin köklü bankalarından biri olmanın yanında esnaf, çiftçi ve girişimcileri destekleyen projeleri ile adını duyurmuştur. Gelişen bankacılık sektörü ile birlikte hem bireysel hem de kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Müşterilerine kredi kullanma, destek kampanyaları düzenlediği gibi Şekerbank kredi kartı başvurusu gibi imkanlarda sunmaktadır. Tüketime dayalı olan dünya düzeni içerisinde insanların en sık ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan kredi kartı noktasında da banka tarafından çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Şekerbank Bonus kredi kartı başvurusu yapılarak bireysel müşteriler kredi kartı sahibi olabilmektedir.

 

 

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Şekerbank üzerinden kredi kartı almak isteyen kişiler Şekerbank kredi kartı başvurusu için şu yolları kullanabilirler:

 

  • Şekerbank şubelerine giderek kredi kartı başvurusu bizzat yapılabilmektedir.
  • Telefon bankacılığı üzerinden 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetleri aranarak Şekerbank Bonus kredi kartı başvurusu yapılabilir.
  • Şekerbank müşterisi olan kişiler tarafından internet bankacılığı aracılığı ile başvuru formu doldurularak başvuru yapılmaktadır. Ayrıca bankanın müşterisi olmayan kişiler tarafından da internet üzerinden gönderilen form doldurularak başvuru yapılabilmektedir.
  • Şekerbank kredi kartından faydalanmak için SMS ile başvuru sistemi de kullanılabilir. SMS başvurusu onaylanan kişiler banka tarafından talep edilen belgeler ile birlikte şubeye gidebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Şekerbank Bonus Kredi Kartı

 

 

Dünya üzerinde Visa/Mastercard amblemi olan bütün alışveriş alanlarında Şekerbank Bonus kredi kartı kullanılabilmektedir. Kişilerin yapacağı Şekerbank Bonus kredi kartı başvurusu sonrasında verilecek onayla birlikte belirli bir limite kadar harcama imkanı elde edilmektedir. Şekerbank’tan alınan Bonus kredi kartı sanal alışveriş, taksitli alışveriş imkanları sunmaktadır. Ayrıca kişilere nakit avans ve taksitli nakit avans hizmeti de kart tarafından verilmektedir.

 

Bonus ile anlaşmalı iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde elde edilecek olan bonus puanlar ile ek harcamalarda yapılabilmektedir. Şekerbank kredi kartı başvurusu işlemleri sonrasında kişilerin verdiği bilgilere özel olarak kampanyalar düzenlenebilmektedir. TL yükleme, telefon, elektrik, su faturası ödeme gibi ayrıcalıkların yanı sıra otomatik ödeme talimatı da verilebilmektedir. Alışverişlerden sonra taksitlendirme yapma ve taksit erteleme gibi kişiye özel kampanyalarda Bonus kart tarafından sunulmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
En İyi Yatırım Alanları Yatırım en sade haliyle;…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz