Anında İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

28 Ocak 2020 Salı, 09:00
Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu 642x320 - Anında İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

26 Ağustos 1924 tarihinde kurulan ve ilk ulusal banka olması ile bilinen Türkiye İş Bankası zaman içerisinde büyüyerek oldukça geniş bir müşteri portföyü elde etmiştir. Maddi yönden sıkıntıların yaşandığı bir dönemde kurulan İş Bankası, müşterilerine daha fazla imkan sunabilmeyi hedefleyerek büyümüştür.

 

Günümüzde düşük faiz oranları, ihtiyaca yönelik kredi ve kredi kartı seçenekleri sunan Türkiye İş Bankası bireysel, KOBİ, ticari ve özel olarak hizmetler sunmaktadır. Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu gibi işlemleri oldukça kolay hale getiren bankadan farklı özelliklerde kredi kartı alınabilmektedir. Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu gibi işlemler ise bankanın sunduğu dijital bankacılık hizmetleri sayesinde oldukça kolay hale gelmiştir.

 

 

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Maximum Kredi Kartı Başvurusu - Anında İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

 

Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu şu şekillerde yapılabilmektedir:

 

  1. Kredi kartı almak isteyen kişiler Türkiye İş Bankası şubelerine giderek Maximum kart başvurusu yapabilir.
  2. Telefon bankacılığı üzerinden 0850 724 07 24 numaralı müşteri hizmetleri aranarak kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.
  3. Banka müşterisi olsun olmasın MAXIMUM yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazıp 4402’ye SMS gönderilmesi halinde de Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.
  4. Banka müşterisi olan kişiler İş Bankası ATM’lerine hesap kartı girişi yaparak kredi kartı başvurusu yapabilir.
  5. Bankanın kendisine ait olan internet sayfası üzerinden ve müşterisi olan kişiler için internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu alınabilmektedir.

 

 

İş Bankası kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler için şunları temin etmelisiniz:

  • Maaş yazısı / bordro
  • Kimlik fotokopisi

 

 

 

 

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu onayı alan kişilere belirli bir limit dahilinde kredi kartı sunulmaktadır. Bu kredi kartı ile Visa/Mastercard ambleminin olduğu 200.000’den fazla iş yerinde alışveriş yapılabilmektedir. Alışverişlerde taksitlendirme, taksit erteleme gibi ayrıcalıkları bulunan Maximum kart ile yurt dışında kullanılması halinde TL/ Euro, TL/ Dolar dönüşümlü kullanım imkanı bulunmaktadır.

 

Nakit ihtiyaçlar durumunda Türkiye İş Bankası kredi katı başvurusu sonucu kredi kartına sahip olan kişiler nakit avans ya da taksitli nakit avans kullanabilmektedir. Alışverişlerde MaxiPuan kazanma imkanı olduğu gibi bu puanlar ile üye iş yerlerinden alışveriş yapılabilmektedir. Bütün bankamatiklerden vadesiz İş Bankası hesabına da Maximum kart ile ulaşılabilmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Hisse Senedi Alım Satım Komisyon Oranları Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz