Anında ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

25 Ocak 2020 Cumartesi, 09:00
ING Bank Bonus kredi kartı başvurusu 642x279 - Anında ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

2007 yılında Oyak Bank’ın ING Bank çatısı altına girmesi ile günümüze ulaşan banka, hazırlamış olduğu kampanyalar ve düşük faiz oranları ile bilinmektedir. Özellikle kredi kullanımı ve kredi kartı verme gibi hizmetlerde adından sıkça söz ettiren ING Bank kredi kartı başvurusu durumlarında müşterilerinin kredi notuna ve gelir durumuna bakarak değerlendirme yapmaktadır.

 

ING Bank Bonus kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler için yeni nesil bankacılık hizmetleri sunan ING, Hollanda bünyesinde çalışmalarına devam ediyor. Bankacılık sektörüne yeni bir nefes kazandırma ve ‘’Eski Köye Yeni Adet’’ sloganı ile ilerleme gösteren banka yenilikçi yönü ile dikkat çekiyor.

 

 

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

ING kredi kartı başvurusu - Anında ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank kredi kartı başvurusu için banka müşterisi olsun olmasın herkes şu yolları deneyebilir:

 

  • ING Bank şubelerine giderek yetkililer ile görüşüp kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

 

  • ING Bank Bonus kredi kartı başvurusu için İNG Bank web sitesi üzerinden kredi kartları sayfası açılarak ‘’Hemen Başvur’’ linkine tıklayarak işlemler yapılabilmektedir.

 

  • SMS kanalları üzerinden de ING Bank kredi kartı başvuruları yapılabilmektedir.

 

  • Telefon bankacılığı üzerinden ING Bank müşteri hizmetleri aranarak kredi kartları hakkında bilgi alınabilir ve kredi kartı başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir.

 

  • Bankanın müşterileri mobil uygulama üzerinden de kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir.

 

ING Bank ATM üzerinden kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır.

 

 

 

 

 

ING Bank Bonus Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 

 

ING Bank Bonus kredi kartı başvurusu onayının hemen ardından kredi kartı kullanıcıya ulaştırılacaktır. Kredi kartı ile kişiler anlaşmalı iş yerlerinde alışveriş yapabilmekte ve alışverişlerini taksitlendirebilmektedir. Ayrıca nakit ihtiyaçlar durumunda taksitli ya da taksitsiz nakit avans çekimi de bulunmaktadır. ING Bank kredi kartı başvurusu ile birlikte yüzlerce markada yapılan indirimlerden faydalanma imkanı bulunmaktadır.

 

Otomatik ödeme talimatı hizmeti sayesinde fatura ödeme ve ya diğer ödemeler gününde yapılabilmektedir. ING Bank Bonus kart ile yapılacak olan ilk harcamada 100 TL değerinde hediye verildiği gibi bazı zamanlarda kişiye özel kampanyalarda düzenlenebilmektedir. Banka yanı zamanda kullanıcılarına sanal alışveriş ve bonus puan kazanma gibi ayrıcalıkları da sunmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Gedik Yatırım Hisse Senedi Komisyon Oranları Yatırım yapmak…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz