Anında Cep Telefonu Kredisi Veren 3 Banka

06 Nisan 2019 Cumartesi, 11:54
Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 642x320 - Anında Cep Telefonu Kredisi Veren 3 Banka

Telefon Kredisi Veren Mağazalar

Günümüzde neredeyse herkesin sahip olduğu cep telefonları ve elektronik cihazlar birçoğumuzun vazgeçilmezi haline gelmiş halde. Ülkemizde cep telefonları ve birçok elektronik cihaz için kaldırılan taksit uygulamasından, kullanıcıların alım kapasitesi düşmüş ve firmalar bu konu hakkında bir çözüme gitmişlerdir. Ülkemizde faaliyet gösteren teknoloji devlerinin oluşturduğu bir çözüm olan banka kredileri kullanıcılara büyük kolaylık sağlamış ve rahatlık ile ürün alabilmelerine olanak sağlamıştır. Yeni bir cep telefonu almak isteyenler için hazırladığımız cep telefonuna kredi kartına taksit var mı makalesi ile aylık taksitlerle cep telefonu alabilmenin yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Teknoloji şirketlerinin anlaşmış olduğu bankaya gitmeden, ürünü satın almış olduğunuz anda başvuru yapabilir ve eğer krediniz onaylanır ise hemen orada kullanabilirsiniz. Fakat kredinizin onaylanması için kredi notunuzun yeterli miktarda olması ve Banka sicil kaydınızda herhangi bir problem olmaması gerekir. Eğer kredi notunuz yetersiz ise veya başka bir sıkıntılı durumunuz var ise krediniz kolay kolay onaylanmayacaktır. İşte cep telefonu kredisi veren bankalar listesi.

 

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

 

Yasalar gereği cep telefonu alırken uygulanan taksit işlemi kaldırılmış olsa da bazı bankalar cep telefonu alımına kredi imkanı sağlayarak istediğiniz telefona anında sahip olmanızı sağlamaktadırlar. Ülkemizde çoğu teknoloji marketlerde uygulanmaya başlayan bu sistem ile aradığınız ve sahip olmak istediğiniz cep telefonuna aylık düşük taksitlerle sahip olabilirsiniz. Tekno mağazalarda popülerliliğini koruyan ve cep telefonu kredisi veren 3 banka şu şekildedir:

 

Denizbank Mediamarkt Web Kredisi

 

Denizbank Media Markt Cep Telefonu Kredisi - Anında Cep Telefonu Kredisi Veren 3 Banka

Ülkemizde faaliyet gösteren büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Mediamarkt, kullanıcılarına taksit ile telefon satışı yapabilmek için, Denizbank ile anlaşmış ve bu hizmeti devreye sokmuştur. Kredi başvurunuzu herhangi bir Mediamarkt mağazasında, seçtiğiniz ürün aldıktan sonra ödeme yaparken yapabilir ve hemen orada en uygun cep telefonu kredisi kullanabilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksek ise krediniz çok kısa sürede onaylanacaktır.

 

ING Bank Teknokredi

ing bank cep telefonu kredisi - Anında Cep Telefonu Kredisi Veren 3 Banka

Gene ülkemizde faaliyet gösteren en büyük firmalardan birisi olan Teknosa’da kullanıcılarına taksit ile telefon satışı yapabilmek için ING Bank ile anlaşmış ve bu hizmeti Teknokredi adı bizlere sunmuştur. ing bank cep telefonu kredisi ile hızlıca telefon sahibi olmanız mümkündür.

Herhangi bir Teknosa mağazasında almış olduğunuz ürün ile beraber kasa çalışanından Teknokredi ile ödeme yapmayı talep edebilir ve krediniz onaylanır ise hemen orada kullanabilirsiniz.

 

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Fibabank Kredisi

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Fibabank Kredisi - Anında Cep Telefonu Kredisi Veren 3 Banka

Kuşkusuz ülkemizde en çok tercih edilen teknoloji şirketlerinden olan Vatan’da kullanıcılarına taksit ile satış yapabilmek için Fibabank ile anlaşmış ve bu hizmeti bizlere sunmuştur. Vatan mağazasında gitmeden “VATAN boşluk TC kimlik numaranızı” yazarak 3422 ye göndermeli ve başvuru yapmalısınız. Eğer krediniz onaylanır ise dilediğiniz Vatan mağazasından dilediğiniz ürünü cep telefonu faturasına kredi imkanı ile satın alarak kullanabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Hisse Senedi Alım Satım Komisyon Oranları Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz