Anında Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

15 Ocak 2020 Çarşamba, 09:00
Anında akbank kredi kartı başvurusu - Anında Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Adana’da özel sermayeli bir ticaret bankası olarak çalışmalara başlayan Akbank, ilk zamanlar pamuk üreticilerine yardımcı olabilmek adına kurulmuştur. Zaman içerisinde büyümeye başlayan bu banka günümüzde Türkiye’nin hemen her ilinde şubelere sahiptir. Çeşitli yatırımlarla birlikte büyüyen Akbank, 2018 yılında ‘’Türkiye’nin En İyi Bankası’’ ödülünü almıştır.

 

Akbank kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu gibi işlemlerin yanında banka hesabı açılışı ve çeşitli konularda müşterilerine yardımcı olan bankalardan biridir. Mobil bankacılık, internet bankacılığı gibi çeşitli alanlar üzerinden müşterilerine hizmet veren banka sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Akbank Axess kredi kartı başvurusu gibi işlemlerde şubeye gitmeden de işlem yapabilme ayrıcalığı sunan banka teknoloji ile paralel bir şekilde kendini geliştirmektedir.

 

 

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Akbank Axess kredi kartı başvurusu - Anında Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Akbank kredi kartı başvurusu yapabilmek için;

 

 

  • Akbank şubelerine gidilerek kredi kartı başvurusu yapılabilir.

 

  • Telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı talebinde bulunularak banka tarafından geri dönüş alınabilir ve kredi kartı başvurusu yapılabilir. Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapmak için müşteri hizmetleri aranmalıdır.

 

  • Ayrıca Akbank 4425 SMS ile başvuru özelliği kullanılarak kredi kartı talebi yapılabilir. Axess Platinum Card ile Axess dünyasının avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

  • İnternet bankacılığı üzerinden kişilere gönderilen başvuru formu doldurularak kredi kartı başvuru işlemleri tamamlanabilir.

 

 

Akbank kredi kartı başvurusunda kişilerin düzenli bir gelire sahip olup olmadıkları ve kredi notları önemli kriterlerden kabul edilmektedir. Bu nedenle kredi kartı başvurusu yapan kişiler için gelirin olmaması ya da kredi notunun düşük olması kredi kartı başvurusunun reddedilme nedenlerinden sayılmaktadır.

 

 

Akbank Axess Kredi Kartı Özellikleri

 

 

Akbank kredi kartı başvurusu yapan kişiler için çeşitli kredi kartları sunmaktadır. Bunlardan biri olan Axess kart, Akbank müşterilerinin büyük bir kısmı tarafından tercih edilmektedir. Yurt içerisinde ve yurt dışında alışveriş yapma ve nakit para çekimi gibi durumlarda kullanılabilen Axess kart, Chip Para kazanma özelliği sayesinde oldukça avantajlı sayılmaktadır. Alışverişlerde taksitlendirme yapabilme, taksitli nakit avans çekebilme gibi ayrıcalıkları olan Akbank Axess kredi kartı başvurusu yaparak bu kart alınabilmektedir.

 

 

 

 

Akbank kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilebilir. Ayrıca sunduğu mobil bankacılık sistemi sayesinde bankaya gitmeden maaş kontrolü, taksitlendirme seçenekleri, ekstre görüntüleme, transfer yapma gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Axess kart sahiplerine Akbank tarafından her ay birbirinden farklı kampanyalar sunulmaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Hisse Senedi Alım Satım Komisyon Oranları Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz