Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

08 Kasım 2020 Pazar, 09:00
Axess kredi karti basvurusu 639x320 - Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess kredi kartı başvurusu yalnızca yurt içinde değil, yurtdışında da kredi kartı kullanımıyla alışveriş gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Axess kredi kartı, dünyanın her yerindeki mağazalarda kullanılabilmektedir ve avantajları oldukça fazladır. Ayrıca acil nakit ihtiyaçları da bu kredi kartı aracılığıyla kolaylıkla karşılanabilmektedir.

 

Akbank’ın kredi kartlarından bir tanesi olan Axess için başvuru gerçekleştirmenin farklı yöntemleri bulunmaktadır. Akbank telefon bankacılığı, internet bankacılığı, mobil bankacılık, şube bankacılığı, ATM bankacılığı ve SMS bankacılığı kredi kartı başvurusu için tercih edilebilecek seçenekler arasında yerini almaktadır. Bankanın müşterisi olmak isteyen kişiler, bu seçeneklerden dilediği gibi yararlanabilmektedir.

 

 

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

 

Akbank Axess kredi karti basvurusu yapmak - Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Akbank müşterisi olmak isteyen ve Axess kredi kartı sahibi olmak isteyen kişilerin başvuru gerçekleştirmek için tercih edebileceği farklı kanallar bulunmaktadır. Günümüzde Akbank Axess kredi kartı başvurusu için tüketicilerin yoğun olarak tercih ettiği yöntem; internet bankacılığıdır. Dijital bankacılık yöntemlerini kullanacak olan kişilerin gerçekleştirmesi gereken işlemler, kişilerin Akbank müşterisi olup olmama durumuna göre değişmektedir.

 

Akbank müşterisi olan kişiler, kredi kartı başvurusu yapma ve Axess kredi kartı başvurusu sorgulama işlemleri için Akbank Direkt İnternet hizmetinden yararlanabilmektedir. Bunun için kişilerin mobil cihazlarına, Akbank’ın mobil uygulamasını indirmiş olması gerekmektedir. Mobil uygulamada başvurular bölümünden Axess kredi kartı için başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca Başvurum Nerede  linki üzerinden de dileyen kişiler kredi kartı başvurularının hangi aşamada olduğunu öğrenebilmektedir. Ancak bunun için Akbank şifresi gerekmektedir. Şifre sahibi olan banka müşterileri, TC kimlik numaraları ile sisteme giriş yapabilmekte ve kredi kartı başvurularının hangi aşamada olduğunu kolaylıkla öğrenebilmektedir.

 

Akbank müşterisi olmayan kişiler de www.axess.com.tr adresinden başvuru gerçekleştirebilmektedir. İnternet sitesine girildiğinde anasayfanın sağ üst kısmında bulunan ‘Şimdi Başvur’ seçeneğine tıklayan kişiler, gerekli bilgileri girdiğinde başvuru işlemini tamamlamış olmaktadır. Akbank, müşteriler özelinde süreci değerlendirmekte ve mümkün olan en kısa sürede sonuç vermektedir.

 

Akbank Axess kredi kartı başvurusu için tercih edilebilecek pratik yöntemlerden biri de Akbank telefon bankacılığıdır. 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni arayan kişiler, kredi kartı başvurusu taleplerini iletebilmektedir. SMS bankacılığını kullanmayı tercih eden kişilerin de telefonlarının kısa mesaj bölümüne ‘AXESS’ yazıp 5990’a mesaj göndermesi yeterlidir. Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu kişilere en kısa sürede iletilmektedir.

 

Dileyen kişiler Akbank’ın şubeleri aracılığıyla da başvuru yapabilmektedir. Bunun için kişilerin kimlik belgeleri eşliğinde bankanın herhangi bir şubesine gitmesi yeterlidir. Ayrıca bankanın ATM’leri aracılığıyla kartsız işlemler menüsünden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

 

 

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyaları

 

 

Axess kredi karti kampanyalari - Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

 

Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu olumlu olan ve kredi kartına sahip olan tüketiciler, bankanın Axess aracılığıyla sunmakta olduğu birbirinden çeşitli kampanyalardan yararlanmaya hak kazanmaktadır. Axess kredi kartının kampanyaları farklı kategorilerde kullanıcılarına sunulmaktadır.

 

Axess kredi kartının kampanyaları; Chip para kampanyaları, akaryakıt ve otomotiv kampanyaları, restoran-market ve gıda kampanyaları, kozmetik-giyim ve aksesuar kampanyaları, beyaz eşya ve mobilya kampanyaları, taksit kampanyaları, yapı market kampanyaları ve benzeri gibi kategorilerle kullanıcılarına sunulmaktadır. Kart sahipleri, bu kampanyalardan dilediğince yararlanabilmektedir.

 

Axess kredi kartının en yoğun ilgiyi gören kampanyası; Chip Para’dır. Bu kampanyaya göre Axess kredi kartıyla yapılan alışverişlerden chip para kazanılmaktadır. 1 chip para ise 1TL’ye karşılık gelmektedir. Kart sahipleri, biriktirdikleri chip parala ile Axess üyesi olan üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilmektedir. Axess kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişilerin yararlanabileceği diğer kampanyalar ise kısaca şunlardır:

 

 • Bridgestone’da 9 taksit kampanyası
 • Lassa’da 9 taksit kampanyası
 • N11’de vade farksız 6 ve 3 taksit kampanyası
 • Tekzen mağazalarında +3 taksit kampanyası
 • GittiGidiyor’da peşin fiyatına 6 taksit kampanyası
 • com’da peşin fiyatına 6 ve 3 taksit kampanyası
 • İstikbal mağazalarında +2 taksit kampanyası
 • Alfemo mağazalarında +2 taksit kampanyası
 • Ikea mağazalarında peşin fiyatına 6 ay taksit kampanyası
 • Beyaz eşya alışverişlerinde 18 aya kadar taksit kampanyası
 • Karaca mağazalarında +2 taksit kampanyası

 

Görüldüğü üzere Akbank’ın Axess kredi kartı avantajlar sunan bir kredi kartıdır. Axess kredi kartı için başvuru yapan kişiler, Axess kredi kartı başvurusu sorgulama işlemleri için internet bankacılığında, telefon bankacılığından ve şube bankacılığından yararlanabilmektedir.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hisse Rapor sitesini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları ile Çerez Politikası nı kabul etmektesiniz.

Bunu da Beğenebilirsin
Hisse Senedi Alım Satım Komisyon Oranları Hisse senedi…
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz