Sanayi Üretimi Yıllık Bazda Arttı!

10 Nisan 2017 Pazartesi, 12:21
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı oilprocess Sanayi Üretimi Yıllık Bazda Arttı! TÜİK sanayi üretimi ekonomi analiz

Sanayi Üretimi Yıllık Bazda Arttı!

Sanayi Üretiminde Son Durum No? En çok üretim yapılan sektör hangisi? Büyüme devam ediyor mu? Sanayi verileri neler? İşte sanayideki son durum.

TÜİK tarafından yapılan açıklamaya göre Şubat 2017 ayında sanayi üretimi bir önceki aya göre %0,4 azaldı. Geçen yılın aynı dönemine göre ise Sanayi Üretimi %1 arttı. 2017 yılı Şubat ayında madencilik sektör endeksi bir önceki aya göre %5 artarken, imalat sanayi sektörü endeksi %0,9 azaldı ve elektrik, gaz, buhar ve iklimlendirme üretimi ve dağıtımı sektör endeksi ise %0,6 arttı.

Yıllık artışın ayrıntıları incelendiğinden ise 2017 yılı Şubat ayında bir önceki aya göre sanayi üretiminde en yüksek artış %6,9 ile içeceklerin imalatında gerçekleşti.

Diğer Konulara Göz Atın

Hisse Senedi Öneri Listesi Hisse Senedi Öneri Listesi - 07.12.2015
Hisse Senetleri Performans Analizi Hisse Senetleri Performans Analizi Hisse senetleri performansları. Hisse senetlerinden hangisi çok kazandırdı? Hangisi en çok kaybettirdi? Hisselere ...
Altın fiyatları düştü Altının onsu, haftanın ilk operasyon gününde % 1 azalışla 1.240 dolar seviyelerinden operasyon görüyor. 
Hisse Senetleri Fiyat Performansı – Günlük... Hisse Senetleri Fiyat Performansı - Günlük Hisse senetleri fiyatları günlük olarak nasıl değişti? Hisseler günlük bazda ne kazandırdı? Hisse fiyat pe...
Hareketli Hisseler – Hisse Analizi Hareketli Hisseler       Borsada işlem gören hisse senetlerinin hacimleri inceleyecek olursak 50 günlük hareketli ortalamalarına göre hacimleri yükse...
Alman devi Volkswagen’e rekor tazminat davas... Almanya'da 278 bağımsız yatırımcı Volkswagen'e karşıt 3.7 milyar dolarlık maaş davası açtı.

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz