Künye

29 Mayıs 2016 Pazar, 21:39

Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Reklam

Yazılım Ve Sistem Yönetimi

  • WordPress  – Sürüm No: 4.5.2

Tema Yapımcısı

Yеr Sаğlаyıcı

GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI

Haber Politikamız

Sitemizde yayınlanan tüm haberler,  yorum yapmadan tarafsız ve adil bir şekilde okuyucularına bildirilmektedir.

Sitemizde  yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanmış olan her türlü resim, haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitede yayımlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitemiz, yazılardaki eksiklik veya yanlışlıktan dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası

Sitemizin tüm hakları saklıdır. Sitedeki her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım gibi her türlü içeriğin telif hakları korunmaktadır.

www.hisserapor.com yazıları ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. Kaynak belirtmeden kopyalama ve kullanım yapılamaz.

Yasal Bildirimler

Sitemiz yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak sizlere hizmet vermektedir. Hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri mail@hisserapor.com  ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler  incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. hisserapor.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Hisse Senetleri Analizlerine İlişkin Uyarı

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Web sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz, rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Hisse Fiyat Verileri Hakkında

Kayan hisse fiyatlarına ( Stock Ticker)  ilişkin veriler Google Finance tarafından sağlanmaktadır.

Google Finans Yasal Uyarı

Hisse senedi verileri veri sağlayıcıları tarafından belirtildiği gibi gecikebilir. Google herhangi bir veri doğrulama ve bunu yapmak için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Google, veri veya içerik sağlayıcılar, gecikme veya kesinti üzerinden alınan herhangi bir eylem için herhangi bir hata, ihmal veya diğer kusurlar sebebiyle sorumlu tutulamaz.  Kullanıcılar burada bulunan herhangi bir veri veya bilgi yeniden dağıtmak veya önceden yazılı izin almadan ticari işletmede bu tür veri veya bilgileri kullanmamayı kabul eder. Tüm veriler ve bilgiler sadece kişisel bilgilendirme amaçlı “olduğu gibi” sağlanmıştır ve ticari amaçlı veya öneri için uygun değildir.  Google, burada sunulan herhangi bir mal veya hizmet içeriğinden sorumlu değildir.

Site İletişim Adresi
Genel İletişim E-Posta Adresi: mail@hisserapor.com

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz